320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas American Vaata postitust
      See et Venemaa parem jalgpallimaa kui Inglismaa teavad kõik.
      Jep. Ja Seniit on nüüd põhimõtteliselt planeedi parim klubi. Südamlikud õnnitlused.

      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Minu jaoks rändas selle mehikese maine küll otsejoones prügikasti.
      Sina tugitoolisportlasena ilmselt ei kujuta ette, kui raske on võrgus niivõrd täpselt tahanurka sihitud lööki sooritada. Võiks hoopis Paulile mitmekülgsuse eest rohkem krediiti anda.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Masendav pisut. Tevez oli siiski Unitedi poole pealt minu silmis parim.

        Kommentaar


          Nutt ja hala. Jätke nüüd järele, mingi mikihiirekarikas ju. Saabki rahulikult liigale keskenduda.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Jep. Ja Seniit on nüüd põhimõtteliselt planeedi parim klubi. Südamlikud õnnitlused.
            Euroopa parim. Seda jah.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              vaatasin ka selle värava ära. krt kui loll annab olla
              See, et ta mõnikord keskväljal niitma kukub on kõigile teada, aga sellise asjaga punane teenida on küll ikka vägev. Jõudu teile. Kui uut ründatat ei soeta, siis ainult Teveze peale lootma jäädes te vist tiitliheitlses kaasa ei räägi see hooaeg.

              Kommentaar


                Berba tuleb .
                slimm.ee

                Kommentaar


                  nüüd ei mahu venelased enam mitte kuhugi ära.kuidas selline õnnetus sai juhtuda?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Täna siis Uefa Super Cup .

                    vs. Zenit Petersburg.

                    Võiks ikka ühe karika juurde saada, siis oleks juba 4 karikat meie käes.

                    Istu, viis
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      vaatasin ka selle värava ära. krt kui loll annab olla
                      See, et ta mõnikord keskväljal niitma kukub on kõigile teada, aga sellise asjaga punane teenida on küll ikka vägev. Jõudu teile. Kui uut ründatat ei soeta, siis ainult Teveze peale lootma jäädes te vist tiitliheitlses kaasa ei räägi see hooaeg.
                      Kui ma nüüd midagi segamini ei aja, siis eelmine aasta oli Unitedil isegi vähem ründajaid kui praegu ja algus veel hullem. Järeldusi vist tiba vara tegema hakata, kui nüüd eelmise hooaja lõppu meenutada või kuidas

                      PS. Paulil on kohati natuke rumalaid hetki, aga jumala eest, milleks see kisa? No tegi mingis lambikarika mängus natuke Maradonat, aga teadis ise väga hästi, millega see lõppeb ning hakkas enamvähem kohe riietusruumi poole astuma ka. Vähemalt komöödiat natuke ka muidu hallivõitu mängus. Üks vahele jääv CL mäng muidugi asja varjupool, aga selleks ajaks peaks muid variante piisavalt olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                        Scholes-Anderson ei kõlba kuhugi.
                        KUi ääärelt midagi ei teki siis ei saagi midagi manu mängus juhtuda. Pigem on probleem üks äär kus see puujalgne sportlane sõtkub. Tänapäeva vutis ei löö äärel sellised puujukud läbi. Ahjaa Arsenali vastu saab sellistega samas hakkama. Vabalt võiks mängitada hoopis Parki ja Nanit äärtel.

                        Kommentaar


                          Park oli väga terav, kui sisse tuli. Ronaldo puudumisel parim variant äärele minu tagasihoidliku hinnangu kohaselt. Nani see-eest ei mänginud eile hästi. Liiga palju valesid otsuseid väljakul. Hooaja esimene mäng tal ka, aga arenguruumi on sellegipoolest piisavalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Fakk. Nüüd müüakse veel niikuinii Saha ka maha. Huumoritapjad.
                            eitea, vb ei müüdagi,
                            ses m6ttes, et Everton ei taha vist legomehe eest raha kui sellist maksta

                            Striker Louis Saha is likely to finalise a switch to Everton after being allowed to leave Manchester United on a free. (Times)
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              scholesi värav oli mängu parim hetk, ise ka juba rõõmustasin ja kommentaatorid karjusid, kuna esialgu ei pannud tähelegi zenidi mängijate protesti ja vv hüppas ka üsna meeleheitlikult, kordust vaadates sai aga sitta kanti naerdud, hea töö scholes. Ja noh, kui Zenit ja ManU peaksid UCLis vastamisi minema, siis ManU võidab, 100% kindel.

                              Kommentaar


                                Carling Cupi vastaseks loositi siis Boro. Õnneks on mäng kodus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X