320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Park paremal, Tevez vasakul ja krissu pingil?
    In your dreams.
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust

      Ja ma ei saa ikkagi aru, kus seal mitteloetud väravaolukorras käsi oli. Pime, noh.
      Arusaamatu ka minu jaoks. Täielik müstika. Mis siis, et ma mängu ei näinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Arusaamatu ka minu jaoks. Täielik müstika. Mis siis, et ma mängu ei näinud.
        Aga täna nägin ära ja müstika tõepoolest. Üldiselt võiks kornereid hakata ka produktiivselt lahendama. Ei mäletagi viimast väravat, mis nurgalöögi järgselt sündinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Aga täna nägin ära ja müstika tõepoolest. Üldiselt võiks kornereid hakata ka produktiivselt lahendama. Ei mäletagi viimast väravat, mis nurgalöögi järgselt sündinud.
          Viimati löödi kaks tükki Hulli võrku. Ronaldo ja Vidic. Aga see oli novembri alguses. Võiks tõesti rohkem lüüa.

          Kommentaar


            Jaapani seiklusest niipalju, et Gamba Osaka sai veerandfinaalis võitu Adelaide'i Unitedist (kes teatavasti oli eelmises ringis teinud ära Waitakere Unitedile) ja võtab nüüd neljapäevases poolfinaalis mõõtu Manchesteri Unitediga.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Mäng hakkab siis 12.30, ehk siis hommikune jalutuskäik manul, pakun 5:0 võitu.
              Algselt postitas rainis007
              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

              Kommentaar


                Huvitav kui oleks vastupidi olnud ja Dawson oleks jalaga virutanud sellele vinguvale portugali naisele, mis oleks punanina ja FA siis arvanud (rääkimata mitmekordse tagurpidi salto oleks vinguv portugal naine ise teinud). Selles osas müts maha punanina ees, "meedia ründab, meedia ründab, kõik on meie vastu"-kisaga on ta ilusa kaitsevalli valmis ehitanud.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  “Having reviewed footage, he has also confirmed that he would not have sent the player off for violent conduct had he seen it. On that basis, no further action will be taken.”

                  Ja tegelikult nii ongi ju, kollane oleks ilmselt olnud maksimaalne karistus. Jah, Ronaldo tegi jalaga väikese liigutuse, aga vabandas ka kohe Dawsoni ees. Arusaamatu hala.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Ronaldo tegi sama mida Beckham tegi Argentiina vastu. Kaks erinevust:

                    1)Dawson on ausam mängija kui Simeone ning ei teesklenud vigastust.

                    2)Mike Dean on kompetentsem kohtunik kui Kim Milton Nielsen ning selliste asjade eest mängijaid ei eemalda.


                    Vähemalt on 10 aastaga midagigi jalgpallis paremuse poole muutunud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      “Having reviewed footage, he has also confirmed that he would not have sent the player off for violent conduct had he seen it. On that basis, no further action will be taken.”

                      Ja tegelikult nii ongi ju, kollane oleks ilmselt olnud maksimaalne karistus. Jah, Ronaldo tegi jalaga väikese liigutuse, aga vabandas ka kohe Dawsoni ees. Arusaamatu hala.
                      Just, see kohtunik oleks pidanud ütlema "Jah, olen idioot, ei pannud tähele punast kaarti väärt viga ehk jah, minu ebakompetentsus võis oluliselt mõjutada mängu tulemust ning edasist Premiershipi hooaega".

                      Ja hüdro lol @ "Ronaldo tegi jalaga väikese liigutuse, aga vabandas ka kohe Dawsoni ees." Siis küll.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust



                        ning selliste asjade eest mängijaid ei eemalda.
                        Milliste? Lööd olukorraväliselt vastasele tutaka jalgadesse ja peaksid puhta nahaga pääsema? Mees võiks oma tundeid vaka all hoida. Vigastust ta küll Dawsonile õnneks ei tekitanud, aga tegu selgelt ebasportliku käitumisega. Kollast kaarti väärinuks 100% ja ka punane polnuks ebaõiglane. Sellistele asjade suhtes peaks valitsema nulltolerants ning selles suhtes ei ole jalgpall küll paremuse poole liikunud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                          Ronaldo tegi sama mida Beckham tegi Argentiina vastu. Kaks erinevust:

                          1)Dawson on ausam mängija kui Simeone ning ei teesklenud vigastust.
                          2)Mike Dean on kompetentsem kohtunik kui Kim Milton Nielsen ning selliste asjade eest mängijaid ei eemalda.

                          Vähemalt on 10 aastaga midagigi jalgpallis paremuse poole muutunud.
                          Sittagi pole paremaks läinud. Sellised räpased liigutused ei tohiks jalgpalli juurde kuuluda ja punkt.

                          Kommentaar


                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                            Milline meeletu vägivald, lausa kohutav, hea et jalaluud ei murdnud sellise obadusega. Punane oleks paras sellisele raisale...

                            ...aga ainult juhul, kui igas mängus peale esimest nurgalööki pooled mehed platsilt tõuklemise ja särgist rebimise eest minema saadetaks, sest see on ju ka vägivald. That's football.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              That's football.
                              sant lugu sel juhul.


                              st et ma ei näe ausalt öeldes küll erilist põhjust olukorra järel tehtud sihilikku jalalööki siin väga õigustada. küsimus pole ju selles, kas kõvasti või mitte, aga liigutuse ainus eesmärk oli dawsonile äsada ja see ka õnnestus. ei ole vist ikka päris võrreldav nurgalöögi ajal positsiooni eest võideldes särgist kakkumisega või mis. see küll ei tähenda, et tingimata oleks punane lehvima pidanud või et mees tuleks nüüd pärast mängu võlla puua, aga mingit ema teresa juttu ka ei maksaks päris rääkida.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                minu arust jube hea, et ronalts selle minimaalse liigutuse tegi. kasvõi selleks, et üle maailma foorumites igasuguseid vandenõusid ja muidu mõttetuid vestlusi saaks kohatäiteks arendada.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X