320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
    minu arust jube hea, et ronalts selle minimaalse liigutuse tegi.
    minimaalse siis selles mõttes, et võimalikult mitteliigutusele lähedase? või?

    Kommentaar


      ronaldo on ikka täispiider. kui mina oleks didier drogba, annaks ma ronaldole molli.yeah

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        minimaalse siis selles mõttes, et võimalikult mitteliigutusele lähedase? või?
        nii ilus illustratsioon mu eelmise postituse teisele lausele.

        häid ja olulisi uudiseid veel -
        Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Ja ma naeraks su üle.
          DELFI kommijad ahju!

          Kommentaar


            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
            häid ja olulisi uudiseid veel -
            http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=308552
            minimaalne käeliigutus klaasiga obv.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Täiesti minimaalne. Isegi eilne Sun pidi piinlikkusega tunnistama, et polnud korralikke pilte saanud. Poisid nägid lihtsalt väsinud välja. Ei anna eelmise aasta üritusega võrreldagi. Samas arusaadav, praeguses majanduskliimas.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                nii ilus illustratsioon mu eelmise postituse teisele lausele.
                ah siis hoopis plaan muuta manku teema "kes minu järel postitab, on pede"-teemaks? kaval!

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  ah siis hoopis plaan muuta manku teema "kes minu järel postitab, on pede"-teemaks? kaval!
                  intrigeeriv, aga siiski mitte. ma nii kaval ka ei ole. võid rahus oma seksuaalsuse juurde jääda.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Kristiinia Reali

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Ah-hah. Okei.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Diil on hästi salajane ja seda ei tohi avalikustada, aga sellest hoolimata läheb miski tegelinski ja vatrab ajakirjandusele kõik mis vaja. Ülimalt usutav lugu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          šmigun vä? ma tõesti ei viitsi linki klikkida

                          E: Jaapanis siis selline sats
                          Man Utd: Van der Sar, Kuszczak, Amos, Neville, Evra, Ferdinand, Vidic, O'Shea, Evans, Rafael, Ronaldo, Anderson, Giggs, Park, Carrick, Nani, Scholes, Fletcher, Gibson, Rooney, Tevez, Welbeck.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust

                            E: Jaapanis siis selline sats
                            Man Utd: Van der Sar, Kuszczak, Amos, Neville, Evra, Ferdinand, Vidic, O'Shea, Evans, Rafael, Ronaldo, Anderson, Giggs, Park, Carrick, Nani, Scholes, Fletcher, Gibson, Rooney, Tevez, Welbeck.
                            Ja algkoosseis osakalaste vastu:
                            van der Sar
                            Neville
                            Evra
                            Ferdinand
                            Vidic
                            Ronaldo
                            Anderson
                            Giggs
                            Scholes
                            Nani
                            Tevez

                            Pingil on kõik teised tegelased välja arvatud Berbatov, kes on mingisuguse sarsi leebema vormi endale külge korjanud.

                            Kommentaar


                              Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, kuidas...



                              väike teaser ka:

                              We do not accept that the verbal exchange - Mr Evra telling Mr Griffin to put his pitchfork down and Mr Griffin telling Mr Evra in graphic terms exactly where he would put his pitchfork – happened in that way.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Üldiselt võiks kornereid hakata ka produktiivselt lahendama. Ei mäletagi viimast väravat, mis nurgalöögi järgselt sündinud.
                                Järgmisena palun käärlööke ja ristnurka lendavaid pommlööke 30 meetri pealt.

                                Kenasti kulgeb.

                                Neli väravat viie minuti jooksul - uus Guinessi rekord?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X