320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PatriotsFan Vaata postitust
    Kas striimi saaks kusagilt palun ? Myp2p paneb näkku .
    siit leiad

    Ründepaar Berbatov-Welbeck. Mwhahaaa. Loodetavasti ei ole bulgaarlasel järgmise ringi vastase ees mingit foobiat.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Berba on kunn.
      Punane 100 prossa 6igustatud, kes vastupidist arvavad neile soovitan sellist täklingut ilma kaitsmeta.
      Mäng on kontrolli all.
      AILTON

      Kommentaar


        Penna oli küll kahtlane, aga noh, mis sa loll kastis kätega vehid...
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          Lõpus muututi ikka üpris lohakaks, Rooney pidi isegi karumöiret kaaslaste suunas tegema. Aga muidu igati korralik ja oodatud tulemus divarisatsi vastu.

          Kommentaar


            Southampton - Manchester United
            6(4) - Shots (on Goal) - 28(17)
            15 - Fouls - 10
            0 - Corner Kicks - 12
            2 - Offsides - 3
            37% - Time of Possession - 63%
            2 - Yellow Cards - 2
            1 - Red Cards - 0
            10 - Saves - 5

            numbriliselt ikka üle, lugedes kokkuvõtet oleks viletsama väravavahi olemasolul skoor olla juba naljakam

            punane

            Kommentaar


              punasest punasem olukord ju...Rohkem peaks selliseid andma, siis äkki lõppeks rõvetsemine platsil.

              Kommentaar




                kahe milline mees
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Sotoni olukorda arvestades (liigast väljakukkumas ning kehv finantsseis) oli vastupanu kuni punase kaardini täiesti arvestatav. Ning kui lisada napist suluseisust löödud esimene värav ning üsnagi karvane penalti, siis võib ka mõnevõrra ebaõnnele viidata. Paterson oli muidugi idikas ning sellega oli asi ka tehtud ja põnevus kadunud. Berbatov võiks samasugust mängu ka klass kõrgemate pallurite vastu näidata. Evans on minu jaoks endiselt mõnevõrra kahtlane tegelane, samas Welbeck õigustas temasuunalist haipi kindlasti
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    Sotoni olukorda arvestades (liigast väljakukkumas ning kehv finantsseis) oli vastupanu kuni punase kaardini täiesti arvestatav.
                    Ohjummil, jälle need Arsenali fännid käivad võõras teemas lällamas. Ainus vastupanu, mida pühakud osutasid, oli Davise hea töö väravas.

                    Mitte et ma ei arvaks, et ülejäänud noortest sotoni poistest nii mõndagi täkku ei võiks veel kasvada. See McGoldrick näituseks.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Ohjummil, jälle need Arsenali fännid käivad võõras teemas lällamas.
                      Esimene kord ehk isegi oli naljakas. Huumorisoon nagu Sellil, ma ütlen. Üle oma võimete ning aukartuseta mängisid nad kuni vähemusse jäämiseni küll. Aga noh, eks teatud üleolev suhtumine käib suurklubi toetamise juurde ju nii ehk naa. Mina peaks ju teadma, eks
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Aga noh, eks teatud üleolev suhtumine käib suurklubi toetamise juurde ju nii ehk naa. Mina peaks ju teadma, eks
                        Kui tahad tühje loosungeid pilduda, mine flora teemasse!
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          Gibsoni tsenderdamisoskus on olematu.
                          Mängis positsioonist väljas. Kui Makelele äärele satuks, oleks tagajärg samasugune. Aga erinevalt Makelelest on iirlasel silm väravale ka olemas. Andke poisile armu, Neville niigi möliseb temaga igal võimalusel, nii mängus kui mängueelsel soojendusel, nagu kord MUTV-st näha oli.

                          Kommentaar


                            Gibson on juba sellist nägu et kõik temaga mölisevad

                            Pisike uus-aasta soov: Manucho laenule.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Laen näiteks Championshipi oleks hea jah, aga laenu kuskile Kreekasse või jumal teab kuhu ma küll ei pooldaks. Jube vähe on meest näha olnud kahjuks, ma loodan küll, et saab vähemalt Derby mängudes ennast näidata.
                              DELFI kommijad ahju!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SixtySix
                                Tevez siis peale seda hooaega lahkumas ? Nõuab suuremat palka vms. Koopamehe lahkumise järel saaks Manucho kindlasti rohkem mänguaega.
                                ega ta pole meie oma olnudki ja asi pole palgas, vaid selles, et pole ostu huvi üles näidatud. kahtlemata on ta oluline mängija ja loodan et ta ikkagi ostetakse.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X