320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga vds on oma paberid siiski puhtana hoidnud ..

    Nii palju kui ma esimest poolaega nägin, siis selle algus tundus küll ManU poolne. Ei olnud selline rõve peame ära lööma surve, aga loov ja terav mäng. Oli seal ju teisigi võimalusi. Küll mitte palju, aga neid oli. Blackburn andis küll suuremat vastupanu kui fulham, kuid nende taktika oli peamiselt vasturünnakud ja kuidagi nürid (välja arvatud üks). Nii et esimene poolaeg oli ju tegelikult ilus mäng
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      on jah huvitav arv. 1+3+3=7. Peaks laskma sellel pendlivennal ka üle uurida mis jõud seal taga peitub
      leet.

      cannu, vanaks oled jäänud.
      slimm.ee

      Kommentaar


        kui tänane mõnevõrra logisev mäng kellegi teisipäeva suhtes mingil põhjusel natuke ärevaks tegi, siis siin on tujutõstja:


        nimelt Vidici bänn pole mingi mure, kuigi Evans lõi jala jälle mättasse ja valusaks. Tema asemel võib keskel mängida näiteks Wes, kes on küll paraku praegu natuke pooleks, ja sama hästi sobib sinna ka Neville, kes on, tõsi küll, hetkel samuti katki. Õnneks on siiski veel olemas universaalkunn O'Shea, kes võiks kah täitsa vabalt keskkaitses mängida, kui ta muidugi hetkel kannast vigane ei oleks, kuid samas pole sellestki häda, sest nii saab lõpuks ometi panna korraga Fabio ühte ja Rafaeli teise serva liduma ja Ibral oleks juba esimese viie minuti järel juhe koos, et mitu korda ma pean ühest ja samast mehest mööda triblama. Ja Evra saab siis vabalt ise keskel selle sajakilose päkapiku vastu lammutada, nii et tõesti pole probleemi, kohe üldse ei ole.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          jube kyll kuidas sellest klubist lahti ei saa, kassin ja mötlen rooneyle kuigi peaks lady gagale mötlema HAHAHAAHHliiga hull ,porri minek?

          onu shit vötab viina.

          milleks mulle möistus kui mul on BMW

          mänu terviseks
          The Reward is Cheese.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            ...sest nii saab lõpuks ometi panna korraga Fabio ühte ja Rafaeli teise serva liduma ja Ibral oleks juba esimese viie minuti järel juhe koos, et mitu korda ma pean ühest ja samast mehest mööda triblama.
            vhaking ksiinjus
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Inter - Manutd
              Yle 2 näitab
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                7 punkti vahe - hakkab looma. Aga kaitseliin on tõsine murelaps tõesti.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  'Oi! What's that thing you're wearing mate?!'

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    7 punkti pooliga ja väravavahe +10 pooliga võrreldes .... pole pahaaa.

                    kas mõni maisem kanal ManU - Interi mängu näitab ka?

                    Kommentaar


                      Vt kaks postitust ülespoole...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Undi Vaata postitust
                        Vt kaks postitust ülespoole...
                        kõigil ei ole YLE 2 eksole

                        Kommentaar


                          Kel Viasat, siis Leedu TV6.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Fabio ühte ja Rafaeli teise serva liduma ja Ibral oleks juba esimese viie minuti järel juhe koos, et mitu korda ma pean ühest ja samast mehest mööda triblama. Ja Evra saab siis vabalt ise keskel selle sajakilose päkapiku vastu lammutada, nii et tõesti pole probleemi, kohe üldse ei ole.
                            Jääb seegi ära. Rafael katki. Ei kujuta ettegi, milline see kaitseliin nüüd homme välja näeb. Fletcher-Park paremale? Mingi kolme kaitsjaga formatsioon?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Jääb seegi ära. Rafael katki. Ei kujuta ettegi, milline see kaitseliin nüüd homme välja näeb. Fletcher-Park paremale? Mingi kolme kaitsjaga formatsioon?
                              O'shea ja Brown kus on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                O'shea ja Brown kus on?
                                haiglas

                                Las SAF leiutab ( :
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X