320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
    Umbes nagu old-school särk. Oleks see must hoopis valge, annaks veel päästa...
    Duubeldan!
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Ma ei saa aru kas meelega tehakse mingeid rõvedaid särke uueks hooajaks? Need mida on näidatud ning mis võivad kahjuks ka tulla siis neist on Arsenali eemal särk rõve, Chelsea kodu oma rõve, ManU kodu oma rõve, Evertoni kodu oma rõve, Man City samuti rõve. Kindlasti mõni veel
      Vähemalt minu arvamus on selline.

      Kommentaar


        Aasta-aastalt lähevad jah need särgid aina koledamaks.

        Kommentaar


          Käisin täna just Tartus Kuperjanovi tänava Humanas ja seal oli müügis vana manu särk. Sharp kiri ja puha, aastaks ütleks mingi 98. hind oli vist 69.-
          Peale selle oli seal ka Portugali särk, originaal ja üllatuseks hinnaks ka 69.-

          EDIT: Ma ei ostnud neid ära nii et kes tahab minge ostke

          Kommentaar


            Väga kompetentne moepolitsei välja ilmunud. Soeng ikkagi mängib, mitte särk.

            Kommentaar


              Algselt postitas varix
              Peale selle oli seal ka Portugali särk, originaal ja üllatuseks hinnaks ka 69.-
              Missugune särk see oli? Äkki leiaksid pildi mulle...

              Aga kuigi jah Chelsea särk mulle nt ei meeldi, siis ManU retrolik home särk mulle küll meeldib, väga kohe

              Kommentaar


                võin küll eksida aga järgmisest hooajast enam AIG'd seal peal ei peaks olema.

                AIG'ga tehtud leping peaks suvel lõppema.

                Pealegi peaks see siis olema juba kodukal üleval

                aga okei, te siis ostke see särk mingist kati v mati poest ära...

                Kommentaar


                  Eesti parim Premieri ekspert eksis seekord. AIG leping saab läbi peale tulevat hooaega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Eesti parim Premieri ekspert eksis seekord. AIG leping saab läbi peale tulevat hooaega.
                    AIG sai ju roppu raha obama käest, et saaks natukenegi aega edasi eksisteerida... see kõik saadetakse humanitaarabi korras inglismaa jalgpalli tööstus päästma? Obama! Obama!

                    Kommentaar


                      Ilusate sõnade kohaselt on vaja maineparandust teha ja Ronaldo puruks sõidetud Ferraride kinnitagumine on selleks parim võimalus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Silmapaistvaim tegelane oli väravalööja Tosic.
                        Vot tahtsingi siin ükspäev uudistada, et millega see mees tegeleb. Pole reservidega kuidagimoodi kursis, nii et uurin targematelt. Kas ta taandatigi pärast neid esimeste nädalate esindustiimi demonstratsioone reservidesse ning selle pool hooaega on ta seal madistanud? Või suutis ta mingil hetkel pingil libastuda ning kogub alles hoogu?
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Mul endal 1998-2000 home shirt, selline :

                          Kommentaar


                            Ei, Tosicil pole mingit suuremat vigastust olnud, pigem kogub lihtsalt liha luudele. See näib olevat ka olnud igati õige otsus ta reservi taandada, sest seal on ta siiski pidevalt mängupraktikat saanud. Põhimeeskonnas oleks pingiots sel hooajal niikuini laeks jäänud. Aga kes on näinud, väidavad praktiliselt ühest suust, et on saabumisest saadik ikka hulka mehemaks läinud, meeskondlikku mängu ja tarka tegutsemist kiidetakse samuti. Kõige selle valguses hakkab saltomesitri jalgealune ikka juba üsna tuliseks muutuma.



                            Ronaldo tusahoogude põhjus on siis ka lõpuks selgunud:

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust


                              Ronaldo tusahoogude põhjus on siis ka lõpuks selgunud:

                              Kuna tal on väiksem?

                              Kommentaar


                                Tevez tuleb vahetusest sisse ja lööb ära, peab lepingu sõlmima temaga, teised peaksid õppust võtma.
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X