320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingi räppar eksis ka San Siro treeningule ära.





    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Do you know where the fuck you are MANU? You're in the jungle! Wake up! Time to die!!!
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Pealik Vaata postitust
        Do you know where the fuck you are MANU? You're in the jungle! Wake up! Time to die!!!
        Džungel tõesti, ahvid juba lahti... Peab ikka laskma fittil saableid kaasa tuua.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Pealik Vaata postitust
          Do you know where the fuck you are MANU? You're in the jungle! Wake up! Time to die!!!
          LOL. Sissejuharus on ... eepiline.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            manu kodulehel siis selline koosseis:
            Van der Sar; Fletcher, Ferdinand, Evra, Fabio; Ronaldo, Giggs, Carrick, Park; Rooney, Berbatov.

            Kommentaar


              Ma lugesin, et Yle TV 2 peaks üle kandma, seega küsin, et kas keegi omab infi, et kas Yle TV 2 on nähtav Starmanis?

              Kommentaar


                Algselt postitas Pidutseja2008 Vaata postitust
                Ma lugesin, et Yle TV 2 peaks üle kandma, seega küsin, et kas keegi omab infi, et kas Yle TV 2 on nähtav Starmanis?
                KODU Kaabel-TV YLE TV2 FIN 703.25 UHF E50

                mina kui Zoom TV klient võin suu puhtaks pühkida

                Kommentaar


                  Kasutaja -Ussu oli eile vägagi kindel, et me saame väh. 2 väravaga kotti. No mul pohhui, sest me teeme pärast nii
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                    manu kodulehel siis selline koosseis: Evra, Fabio
                    Vägisi tuleb meelde paari aasta tagune mäng Milani vastu, kus kaks vasaku mõtteviisiga tegelast, Heinze ja Evra, keskel kokku jooksid, ning Kakal värava löömise väga lihtsaks tegid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Kasutaja -Ussu oli eile vägagi kindel, et me saame väh. 2 väravaga kotti. No mul pohhui, sest me teeme pärast nii
                      Kasutaja JanK kardab Balotellit. agajah, 7-1 on vägagi reaalne tulemus, sest Fletcher ei saa mei seekord väravavõimalusi rikkuda, kui ta just paremkaitsja/tippründaja pole.
                      Tuleb huvitav mäng, mis kell see algabki??
                      Pärast tulebki välja, et Becks tuleb ühemängulisele laenule, Mängib Fletcheri kostüümis.

                      Kommentaar


                        21:45 hakkab siis mäng pihta, aga eks näis see manu lehel oli arvatav koosseis, aga jah becks fletcheri kostüümis oleks huvitav

                        Kommentaar


                          Balotelli vist ei ole CL nimekirjas kahjuks, niiet Snickers-mehe asemel hävitab teid klubihunt Adriano

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Balotelli vist ei ole CL nimekirjas kahjuks, niiet Snickers-mehe asemel hävitab teid klubihunt Adriano
                            Hea nali
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Vägisi tuleb meelde paari aasta tagune mäng Milani vastu, kus kaks vasaku mõtteviisiga tegelast, Heinze ja Evra, keskel kokku jooksid, ning Kakal värava löömise väga lihtsaks tegid.


                              Oi see oli ülikena ju, head mälestused tulevad kohe meelde!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Snickers-mehe
                                ükskõik kui palju sa seda siin foorumis leierdad jääb see ikka kõige feilimaks-nikiks. ever.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X