320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Alex võidaks lumesõja.

    Kommentaar


      kuule sa oled lumesõda teinud ka või, suurus pole oluline

      Kommentaar


        ära nii tõsiselt kohe võta.

        Kommentaar


          Manchester United-i fännidele; Kellel pole vahel võimalust Kalev Spordilt ManU mängu vaadata, või kui üldse eesti kanalitelt ei näita, siis minu jaoks parim võimalus on see leht: www.manchesterunitedlive.tk
          Aga homme West Ham-ile teevad ära, siis on 3 punkti juures ja mõnus seis tabelis

          Kommentaar


            Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
            Manchester United-i fännidele; Kellel pole vahel võimalust Kalev Spordilt ManU mängu vaadata, või kui üldse eesti kanalitelt ei näita, siis minu jaoks parim võimalus on see leht: www.manchesterunitedlive.tk
            Aga homme West Ham-ile teevad ära, siis on 3 punkti juures ja mõnus seis tabelis
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
              Manchester United-i fännidele; Kellel pole vahel võimalust Kalev Spordilt ManU mängu vaadata, või kui üldse eesti kanalitelt ei näita, siis minu jaoks parim võimalus on see leht: www.manchesterunitedlive.tk
              Aga homme West Ham-ile teevad ära, siis on 3 punkti juures ja mõnus seis tabelis
              Mölisemise aeg:
              "Aga homme West Ham-ile teevad ära, siis on 3 punkti juures"-
              Iga foorumlane tead et EPL'is võidu puhul 3punni jagatakse
              Macheser United
              Roda
              AC Milan

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Einojah, kogemata kukkus lause niimodi välja

                  Kommentaar


                    ManU uimerdab.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      jess, 1-0 giggs näitas klassi oma suurepärase väravaga. rafael ka üle pika aja väljakul ja mega mäng ka tema poolt top of the table again

                      Kommentaar


                        Nonoh, 1-0, Giggs lasi ilusad 2 feiki ja paremaga all nurka.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Kas keegi ootas mingit muud tulemust või. Vähemalt ei tulnud pendlast. Ja Carlton Cole = vaese mehe (noor) Emile Heskey. sila jest, uma ne nada.


                          edit: tegelt teen sellega emiliole liiga ka. vaese mehe Marlon King siis, näiteks.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            West Ham - ManU 0-1
                            Ilus värav Giggsilt. Üldiselt meeldis rohkem West Hami mäng, eriti C. Cole.
                            Üllatus-üllatus järgmine üksnull võit manule

                            Kommentaar


                              traditsioon jätkub, vanameister on igal premiershipi aastal värava löönud

                              Kommentaar


                                Pohh see kas 1:0 või 4:0 , 3p tuli ja see kõige tähtsam . Taaskord üks mäng juures enda värav puutumatuna
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X