320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    - liigatabeli alumise 12ne vastu võttis manku 67 punkti 69st võimalikust (ainus plekk oli viik newcastle'ga)
    - ülemise 8 vastu võeti 20 punkti 42st
    - teise-kolmanda-neljandaga mängudest 5 punkti 18st

    vana tõde sai jälle kinnitust, tundub mulle. liigat ei võideta liverpoolis ega londonis, pigem vihmasel ja porisel pärastlõunal boltonis või stoke'is.
    Kui sa selle statistika kuskilt netist kopisid siis olen lihtsalt pooletoobine, aga minu hilisõhtused arvutused näitavad järgmist:

    Liverpool:
    top 4 - 14 of 18
    top 8 - 26 of 39
    bottom 12 - 57 of 72
    kokku 83 p.

    Chelsea:
    top 4 - 4 of 18
    top 8 - 17 of 42
    bottom 12 - 63 of 69
    kokku 80 p.

    Arsenal:
    top 4 - 9 of 18
    top 8 - 17 of 42
    bottom 12 - 52 of 69
    kokku 69 p.

    Kommentaar


      Nonii poisid, alla nädala veel unelmate mänguni,btw, kus teil plaanis vaadata on ?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Tõenäoliselt kodus
        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

        Kommentaar


          Uued särgid. Muhahahahaa... Postitus sobinuks juba pea-aegu ebaterve huumori teemasse.
          Tiitliomanikud saavad siis olema kogu premmi koledaimas rüüs next season.
          Someone should be fired !

          Kommentaar




            TADATATADAAAA! KULDVASIKA KARIKAS!

            Rooney - 12 väravat, 8 kollast

            Fitti, millal realiseerima hakkame, nagu pildil meie mõlema kangelane ette näitab? Kas vello pidi veini tooma?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust

              TADATATADAAAA! KULDVASIKA KARIKAS!

              Rooney - 12 väravat, 8 kollast

              Fitti, millal realiseerima hakkame, nagu pildil meie mõlema kangelane ette näitab? Kas vello pidi veini tooma?
              wtf? näidake ette tõendid, enda arust kaotasin see hooaeg ainult Sleepiga tehtud kihlveo. Kuigi tema algne ennustus, et Püha Hotspuri päev tuleb juba eelmise aasta jooksul, ka just pihta ei läinud...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Vello võiks tuua küll ka midagi jah.

                a tegelt ma juba ammu küsisin, et kumba te tahate jagada siis omavahel: seda või seda?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vints pidi veini tooma.
                  Kust ma Kuldvasika menüüd näen, neil ei olegi veebi??

                  Aga ma ei tea, Levadia mängib Tammekaga alles augustis, nii et neid kaht põhjust ei saa siduda - ei malda ju nii kaua veart kõhutäit oodata. Peab oma kalendriga nõu pidama. No ja Vintsuga.

                  E: a ei kurat, juba 30. mai on mäng. Asja kaalutakse.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Vello võiks tuua küll ka midagi jah.
                    Kirsikas on mõnusam.

                    Ja vabandust, vello, et su nii änksi täis ajasin. sa ei pea tulema ja tooma midagi, kui just ei sunnita.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ei läinud ma änksi eriti midagi, lihtsalt kartsin, et olen purjus peaga jälle gämboolinud.

                      P.S. Kui vaja, ma võin koha kinni panna ja lubada viimase minutini, et tulen kohale...
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Leidsin siis uue versiooni uue hooaja särkidest




                        Juba parem, away on täitsa ilus isegi

                        Kommentaar


                          kena vakstu on laual

                          Kommentaar


                            See home minumeelest peakski õige järgmise hooaja home särk olema... Vähemalt mina olen juba sellise ostnud endale

                            Kommentaar


                              peaks ka mõne ära ostma, see suurendaks kindlasti tunduvalt võimalusi, et tegu ongi reaalselt uue kitiga.

                              aga igatahes esimene kavandivariant sellest v-joonest, mis ka tõesti hea välja näeb:

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                miks seda v-joont üldse vaja on?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X