320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ah ära ole nii tagasihoidlik. "Vello tipphetked Euroopas". mingi DVD materjali saaks ehk ikka kokku ja koos selle ühe Spursi omaga müüki panna.


    a no mis ta oleks:

    Van der Sar
    Brown-Ferdinand-Vidic-Evra
    Valencia-Carrick-Fletcher-Nani
    Rooney-Berbatov

    minu kaks senti. keskel siis vastavalt vajadusele Andersoni/Parki/Giggsiga varieeritav. või Rooneyt hakata lõpuks ometi jälle number kümne koha peal mängitama ja Owen puhtalt ette. või... variante on.
    ja no praktikas näeb asi niikuinii välja mingi 4-3-3, 4-2-2-2, 4-2-3-1, 1-2-3-3-2-3 vms segapuder.
    Kõik on endiselt väga ilus. Võib vabalt isegi sellise mehe, nagu Scholes, ära unustada.

    Kommentaar


      Mitte unustada, aga lihtsalt algkoosseisu mehena ma teda tõtt-öelda küll uuel hooajal enam eriti ette ei kujuta. Hea meel oleks muidugi selles asjas eksida.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        aga mis sellest douglas costast saab? hiljutised uudised olid just, et mingi 7 milline pakkumine tehti .

        Kommentaar


          Algkoosseisust on ainult Ronaldo puudu. Tema asemel Valencia. Tevezi lahkumine ei mängi mingit rolli.

          Van Der Sar

          Rafael
          Ferdinand
          Vidic
          Evra

          Valencia
          Carrick
          Fletcher
          Park

          Berbatov
          Rooney

          Kaitse on endiselt maailma parim. Ronaldo asendamine Valenciaga tugevdab seda veelgi.

          Kommentaar


            Lihtsalt et saaks selle teema lõplikult kokku võtta:

            Sir Alex Ferguson has revealed that he had a feeling Carlos Tevez was going to leave Manchester United as early as January.

            "I half expected that a long time back," he said of Tevez's exit.
            "Maybe in January because I spoke to him and gave him an offer, I think it was on Inter Milan night and he never came back to me.
            "I rang him on holiday, texted him twice and he never got back to me, so he had made his mind up."
            Good riddance.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              oleks võinud natuke oodata, ja kellegile teisele no.7 anda. aga, iseenesest hea meel, et rohkem ei osteta. tuleb huvitav hooaeg. Mulle tundub, et Valencialt oodatakse liiga palju, et kohe ronalts valmis janii. Ma usun, et tal läheb ikka kohanemisega aega, ei hakka kohe algkoosseisus koguaeg mängima, nagu ka berbal nt. läks eelmine hooaeg.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Good riddance.
                Hapud viinamarjad

                Kommentaar


                  Kas sa oled tema idiootseid sõnavõtte lugenud mida ta viimasel ajal oma kurva saatuse üle United-is pajatab?Ei saa tõdeda ,et mees oli äärmiselt asulik mängija ja kõva töörügaja,aga noo sellise piripille lahkumise päras küll vaevalt ühelgi fännil väga kahju on.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Hapud viinamarjad
                    Miks ma olin absoluutselt kindel, et täpselt selline reaktsioon tuleb... Oleksid punkti ka lõppu pannud, läinuks sõna-sõnalt täppi. Kuid aitäh, pole tõesti klubisse vaja niisugust pirtsutajat ja vingujat-valetajat. Just käitumine, mitte linnarivaali ridadesse minek on põhjus, miks suurem osa Unitedi fänne temast enam suurt midagi kuulda ei taha ja mille tõttu ma võin vähemalt juustuburksi peale kihla vedada, et ta ei saa uuesti Old Traffordi murule astudes ligilähedaseltki seda supporti, millesse ta vist ise endiselt usub. Jah, kui tema mängijaoskusi vaadata, siis oleks muidugi hea olnud, kui ta oleks jäänud, aga samas niisuguse suhtumise pealt oleks varem või hiljem lõpptulemus ikka sama olnud. Nüüd jäi Unitedil mucho dinero välja käimata ja selle asemel saadi hoopiski tasuta vähemalt samaväärne mees. Seejuures koopakolli teine hooaeg ei olnud sugugi niivõrd hea kui esimene, veel vähem midagi nii suurepärast, nagu härra "minuga oleksime küll CLi finaali võitnud" ise endale ette kujutas. Ning asendus Oweni näol ei ole küll sugugi kehvem - nagu eespool ütlesin, siis needsamad Tevezi viis liigaväravat lööb ta igal juhul (teine juustuburks vahele, kui soovid) ära isegi eeldusel, et pool hooaega laatsaretis veedab. Endiselt, good riddance.

                    End of, minu poolt.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Miks ma olin absoluutselt kindel, et täpselt selline reaktsioon tuleb... Oleksid punkti ka lõppu pannud, läinuks sõna-sõnalt täppi. Kuid aitäh, pole tõesti klubisse vaja niisugust pirtsutajat ja vingujat-valetajat. Just käitumine, mitte linnarivaali ridadesse minek on põhjus, miks suurem osa Unitedi fänne temast enam suurt midagi kuulda ei taha ja mille tõttu ma võin vähemalt juustuburksi peale kihla vedada, et ta ei saa uuesti Old Traffordi murule astudes ligilähedaseltki seda supporti, millesse ta vist ise endiselt usub. Jah, kui tema mängijaoskusi vaadata, siis oleks muidugi hea olnud, kui ta oleks jäänud, aga samas niisuguse suhtumise pealt oleks varem või hiljem lõpptulemus ikka sama olnud. Nüüd jäi Unitedil mucho dinero välja käimata ja selle asemel saadi hoopiski tasuta vähemalt samaväärne mees. Seejuures koopakolli teine hooaeg ei olnud sugugi niivõrd hea kui esimene, veel vähem midagi nii suurepärast, nagu härra "minuga oleksime küll CLi finaali võitnud" ise endale ette kujutas. Ning asendus Oweni näol ei ole küll sugugi kehvem - nagu eespool ütlesin, siis needsamad Tevezi viis liigaväravat lööb ta igal juhul (teine juustuburks vahele, kui soovid) ära isegi eeldusel, et pool hooaega laatsaretis veedab. Endiselt, good riddance.

                      End of, minu poolt.
                      Kindel? Huvitav, miks siis ainuke meeskond, kes Owenit enne jahtis oli Hull? Isegi paks Sam ütles, et "I wouldn´t touch him with a ten foot pole". Enne transferit räägiti igal pool Sky newsis ja mujal, et ta on aeglasemaks jäänud ja liiga tihti vormist väljas ja vigane jne ja järsku nüüd on world class striker ja transfer of the window nagu sky peal oli Owen on siiski teist tüüpi mängija ning Tevez teeb tööd nagu loom ning loob rohkem kui minu meelest Owen.

                      Kommentaar


                        Noh, minu arvamus. Hooaeg näitab.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          see, et owenile nr 7 anti, on väga imelik.
                          valencia saabumise üle on hea meel, aga siiski ootasin tippründajat meie klubisse.
                          benzema, zlatan, kun vms.
                          liiga tuleb vägagi huvitav.
                          vaadates mida arsenal kokku keerab, tundub mulle, et man city võtab neljanda koha.
                          aga no eelmine hooaeg arvasin ma ka, et spurs hakkab eespool kõvasti laksima.

                          Kommentaar


                            Benzema tuleb kindlasti, kindlasti.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Kindel? Huvitav, miks siis ainuke meeskond, kes Owenit enne jahtis oli Hull? Isegi paks Sam ütles, et "I wouldn´t touch him with a ten foot pole". Enne transferit räägiti igal pool Sky newsis ja mujal, et ta on aeglasemaks jäänud ja liiga tihti vormist väljas ja vigane jne ja järsku nüüd on world class striker ja transfer of the window nagu sky peal oli Owen on siiski teist tüüpi mängija ning Tevez teeb tööd nagu loom ning loob rohkem kui minu meelest Owen.
                              Sa tõesti arvad, et tead rohkem kui SAF?

                              Vaatasid sa eile pressikonverentsi?

                              Fergie ja Owen mõlemad rääkisid sellest, et neid meeskondi, kes Owen'it jahtisid oli palju rohkem kui pressist läbi käis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                A mis siin liigavõidust saati nüüd ikka niiväga muutunud on? Kaunismehe asemel on lihtsalt kaks maikeli sohipoega ja ees Toriseja asemel aiapäkapikk, kes need viis liigaväravat lööb hooaja peale ikka ära. ma ei saa aru, mis teile muret valmistab.
                                Ma olen siiski omajagu imestunud, et Ronaldo eest Reali käest korraliku raha saanud Ferguson ulub Benzema üleminekusumma pärast. Et see olla justkui ebamõistlikult suur ja Manule kättesaamatu.
                                Aga ega loogikat otsida ei maksa.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X