320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tähendab vabandust, aga see mäng ei olnud pask, eks. Täiesti normaalne mängupilt hooaja alguse kohta, realiseerimine oleks võinud parem olla. Jälle nagu eeldataks, et Brum on mingi preseasoni hiina ime, kellest peaks tingimata kaheksa-null üle sõitma ja kes ei tohiks ise ühtegi lööki väravale teha.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Aga seda nad ju ongi, eriti kui pool põhimeeskonda on vigastatud või siis punaste kaartidega väljas, see oelks pidanud olema Manu jaoks kinnisilmi 10:0 võit j. Aga hoopis joppas et 1-1 ei löödud
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Aga seda nad ju ongi, eriti kui pool põhimeeskonda on vigastatud või siis punaste kaartidega väljas, see oelks pidanud olema Manu jaoks kinnisilmi 10:0 võit j. Aga hoopis joppas et 1-1 ei löödud
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          kust otsast see 1-1 nii väga lähedal siis oli ? rohkem oleks võinud olla just 2-0 või 3-0 , ära seleta siin nii palju .

          Kommentaar


            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
            kust otsast see 1-1 nii väga lähedal siis oli ? rohkem oleks võinud olla just 2-0 või 3-0 , ära seleta siin nii palju .
            vaatasime ikka ikka sama mängu ve? Mudiugi oli manul võimalik lüüa ka 3:0 , aga pigem mängupilt rääkis 1-1 kasuks !
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              vaatasime ikka ikka sama mängu ve? Mudiugi oli manul võimalik lüüa ka 3:0 , aga pigem mängupilt rääkis 1-1 kasuks !
              Olekspoleks keda kotib 3 punkti on meie.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas count
                et sessuhtes nende hädise 3 punktiga võib 10nda koha eest võitlema jah hakata...
                no vaatame siis lõpus igatahes nüüd kui midagi mängust rääkida , (nägin ainult esimest poolaega) siis tundus küll et berba on täielik FLOP , ükskõik mis ta ei teinud, alati tegi ta seda sitasti , võiks juba ükskord väravaid lööma hakata , oleks kasu ka temast owen oleks võinud ka selle 1on1 momendi ära lüüa , jalg hakkas värisema vist .. muidu esimese mängu kohta päris normaalne tulemus .

                Kommentaar


                  kõik kes ütlesid, et 1-1 oli lähedal, statistika ei valeta.
                  Manchester United Team Statistics Birmingham City
                  1 Goals 0
                  1 1st Half Goals 0
                  11 Shots on Target 2
                  9 Shots off Target 3
                  10 Blocked Shots 2
                  13 Corners 2

                  jano, Possession oli ka umbes 62 - 38

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    cannuman, kaotasid paroolid ära või?
                    Ma mõtlesin, et uurid, miks mul suu M-i täis on pärast manU võitu ja et kuhu ma kadunud olen...

                    ...aga siis nägin et keegi Hr Cunt (kodanikunimega MiniMe) on trolliringil käinud. Pooltesit päeva arvutist ja telekast eemal millest kõigest ma ilma olen jäänud

                    Kommentaar


                      Oskab keegi öelda, miks avamängust Carrick puudus, vigastuse tõttu või oli mõni muu põhjus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Oskab keegi öelda, miks avamängust Carrick puudus, vigastuse tõttu või oli mõni muu põhjus?
                        Michael Carrick was not picked by Ferguson who cryptically revealed why he had not selected the midfielder: "There's no injury to Michael Carrick. You'll have to ask him why he's out," said the Scot.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pohmant Vaata postitust
                          Michael Carrick was not picked by Ferguson who cryptically revealed why he had not selected the midfielder: "There's no injury to Michael Carrick. You'll have to ask him why he's out," said the Scot.
                          Mirrori poisid või kesiganes on jälle käinud foorumitest tsitaate korjamas, see ütlus on ühe huumorisoonega/sooneta kodaniku stiilipuhas wind-up. Carrick mängis alles kolmapäeval koondise eest ja kaks mängu järjest võõrsil tulemas, kus teda rohkem vaja on. pole siin mingit müsteeriumit.

                          muus osas jäi silma selline uudis, et kunagine järjekordne tulevikutalent Mads Timm on vaid 24-aastaselt vigastuste ja väidetava motivatsioonipuuduse tõttu putsad varna visanud. Karjäärile Unitedis pani teatava paugu juba üks noorest peast meeskonnakaaslasega kahasse tehtud lollus ja ega vist polnud ka ikkagi päris seda klassi, mõnda aega vindus Skandinaavia klubides, viimati vist Odenses, ja nüüd siis kõik.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Karjäärile Unitedis pani teatava paugu juba üks noorest peast meeskonnakaaslasega kahasse tehtud lollus
                            valgustad äkki mind?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elevant Vaata postitust
                              valgustad äkki mind?
                              wiki-fucking-pedia

                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                No kui juba alustati statistikaga manipuleerimist, siis ma väidan, et kahest Shots on Target tüüpi löögist võib heal päeval 2 kolli välja võluda, oleks-maailmas võinuks Birmingham gloorika võõrsilvõidu võtta.
                                Bläkubläku. Point oligi selles, et selles oleks-maailmas oli see 1-1 täpselt sama lähedal kui 11-2 või 11-0 või 0-2.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X