320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nägin viimased 20 minutit
    see oli halenaljakas, koguaeg oli meil pall, koguaeg prooviti väravat lüüa, aga ei suudetud lihtsalt. Burnley'd mängimas vist ei näinudki, kui ainult väravavahi löögid ja see vahetus.
    Ongi hea, mõni selline mäng veel, ja saab kõikidest gloryhunteritest lahti,
    vorm on ilus (y)

    proovi homme mängu algusest lõpuni vaadata uuesti, ja siis aavaldan arvamust.

    Kommentaar


      Väga üllatunud olin, kui nägin tulemust. Samas tegi tuju paremaks küll :P
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        PS! (kui keegi hakkab nüüd ila pritsima, siis paluks ilma labase sõimuta ja natukenegi tunnistada et Manu sellise 2 mängu põhjal küll 1 kohta premiershipis võitma ei hakka)
        Noh aga kui vaadata eelmisi aastaid siis see hooaeg oli esimest korda viimase kolme aasta jooksul nii, et United võitis üldse esimese mängu. Muidu anti ju ka punkte nii ära, kui mälu ei peta siis Readinguga viik ja Newcastlega viik, aga tuldi ikka meistriteks. Hooaeg alles algusfaasis, pole parim vorm ja pole mõtet selliseid ennustusi teha.
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          Absoluutne impotents igal rindel, 35-aastane pensionieelik jookseb ja rabab jälle kõige rohkem, mõnel võiks häbi olla. Fergielt ka suht huvitavad otsused muidugi, mida see Ando mängis või pidi mängima esimesel poolajal, vasakäärt? Mitte üks pall sealt vist kohale ei läinud, Evansi pikk ette tekitas tunduvalt rohkem olukordi. Jätnud 2. pa kah Oweni sisse ja võtnud Parki (puuhobuse karikas veenva eduga, palju õnne) välja, mis seal ikka hullemat oleks saanud juhtuda. Rooney roll pole ka päris vist kasti tagant peale peksta. Kole ikka.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Absoluutne impotents igal rindel, 35-aastane pensionieelik jookseb ja rabab jälle kõige rohkem, mõnel võiks häbi olla. Fergielt ka suht huvitavad otsused muidugi, mida see Ando mängis või pidi mängima esimesel poolajal, vasakäärt? Mitte üks pall sealt vist kohale ei läinud, Evansi pikk ette tekitas tunduvalt rohkem olukordi. Jätnud 2. pa kah Oweni sisse ja võtnud Parki (puuhobuse karikas veenva eduga, palju õnne) välja, mis seal ikka hullemat oleks saanud juhtuda. Rooney roll pole ka päris vist kasti tagant peale peksta. Kole ikka.
            Jepp, unustasin kedagi Manu poolt esile tuua, selleks oli jah Giggs, kes suutis kaitsta, rünnata ja mis kõige tähtsam ilusaid sööte jagada...Mul oleks täna häbi olla Manu värvides ja SAF on selle olukorra loonud!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              row row row your boat...
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Premier League - you're having a laugh. Päris hambutu mäng. Paterson oli Burnley'l väga kõva.

                Kommentaar


                  Anderson möllas möödunud hooajal ka paaril korral vasakul äärel ju, kuigi noil kordadel oli ta oluliselt efektiivsem kui täna. Muuseas, kapten jättis nende väheste minutitega meeldivalt kindla tunde. Brownist saab ilmselt ka veel asja loomulikult, aga praegu ta küll kuigi palju ei mõika. Nädalavahetusel loodetavasti on see swap mängu alguseks juba tehtud.

                  Aa ja jumal küll. Jensen mitte Jenas. Ja siis seda ka, et retseptid Burnley fännidele, kõlas võimsalt.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Aga mina ainsa Burnley toetajana ütlen, jee. Nüüd lähen kuulan edasi, kuda meie ülekanne Ventspilsist mängu lõpus täiesti absurdiks kätte läks.

                    Kommentaar


                      Mina dannari sidekickina ütlen ka jee, gogo Burnley!

                      Kommentaar


                        Ma Burnley fännina nr. 3 küsiks kuidas tunne on?
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          No mina olen tegelikult ka. Ses suhtes, et mitte selline külastan iga päev kodulehte ja onaneerin Coyle pildi juures, aga kui nad Tottenhamiga Carlingus müdistasid, siis nad hakkasid jubedalt meeldima, oli üks väheseid meeskondi praeguses jalgpallis, kus väike meeskond mängib täie hingega. Edasi tulid play-offid, kus ma raha peale kütsin ja imeväravatega võidud võeti, jipikajee!

                          Kommentaar


                            aga mina ütlen boo erinevalt eelmistele siis. Owen oli kehva täna, Berba mingil määral tõi teravust. Mängu parim hetk oli see, kui Berba ja Rooney ilusti ühe söödu peale paremasse äärde spurtisid ja korraga mõlemad mõtlesid, et "ah las teine võtab" ja nii veeres pall ilusti üle otsajoone, samal ajal kui mehed nagu kokkulepitult ühel ajal pead kuklasse lõid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              Ma Burnley fännina nr. 3 küsiks kuidas tunne on?
                              Ma, Manu peale oksendaja nr. 1 Eestis, vastaks, et ikka kuradi megalt hea tunne on, Mäng oli ilus, palju närvikõdi jne. Ootan juba Arsenaliga vastaseisu, siis peaks ka kõige optimistlikumad Manu fännid peeglisse vaatama hakkama ja unistuste maailmast välja tulema
                              PS! Miks ei ole keegi Manu omadest kommenteerinud Rooney tehtud väga jõhkrat viga,mille eest oleks pidanud saama otse punase??? Täiesti ebavajalik ja ülimalt ebasporlik sooritus :S
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                natuke pildimaterjali, et dannaril täna hea uni tuleks:





                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X