320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas count ja Nohik oleksid vingunud , kui sama asi oleks juhtunud Roma ja Cityga ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Heku Vaata postitust
      Teisel poolajal omas ManU suht korralikult aga Given suutis ManCity't veepeal hoida. Siiski see lisaaja teema oli kahtlane tõesti... aga no 4-3 ja selline see mäng on

      EDIT: 4min pandi
      1 värav ja 1 vahetus pärast lisaminutite määramist. No selle eest nüüd 2-3 minutit juurde vaikselt panna on kahtlane, aga ManU vääris võitu. Kahju CItyst muidugi oleks sama asi vastupidi ajaks vihale küll.

      Kommentaar


        Uskumatu mäng ja veel suurepärasem lõpp! manu valitses ikka täielikult teist poolaega, kui välja arvata SWP pealelöök ja ferdinandi koba aga see ei oma enam tähtsust, sest võit tuli!

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Need väravad lõi ta 'pooli ajal, sel hooajal on ta teistes mängudes küll üsna kahvatu olnud.
          selle all mõtlesin pigem seda, et oskus leida värav õigel hetkel ning valmidus löömiseks on tal alati olemas, erinevalt cityst kes seal lõpus olid juba lõdva tilliga oma viigiga rahulikud ning tänu sellele see värav ka sündiski.

          Kommentaar


            Mängu parim oli vaieldamatult BELLAMY! PUNKT! (jama muidugi et te peate tiitli sel aastal endale ostma selel kristiina runaldu raha eest....aga te ei saa seda isegi siis. Palun Chelsea, tule ja hävita see saast siit maapinnalt äraaaa)!!!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Ei saanud mänguajal küll aru miks Carrick - Anderson vahetus tuli aga nüüd tundub küll, et Alex mängis lihtsalt üle, sealt tuli ju veidi lisaminuteid juurde või olen mina lihtsalt loll ja ei saa asjale pihta?
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Algselt postitas PatriotsFan Vaata postitust
                Kas count ja Nohik oleksid vingunud , kui sama asi oleks juhtunud Roma ja Cityga ?
                Jah oleks oelnud, et poleks seda väravat väärinud... Jah United vääris voitu teise poolaja järgi, aga mäng oleks pidanud läbi olema.

                Mul praegu tosiselt paha olla ja täna saab mul muidugi tööl väga lobus olema...

                Kommentaar


                  Milline mäng, tõeline põnevusetendus. ManU oli selgelt parem hoolimata mõnest lapsikust veast kaitseliini ja väravavahi poolt. Foster tegi see hooaeg esimes sita mängu liigas, ferdinand ja Vidic ei olnud just ka kõige parema, Evra osaleb jätkuvalt meeldivalt palju ründetegevuses. Berbatov oli tunduvalt parem kui eelmised mängud, Rooney võttis veidi liiga palju enda peale, Fletcher oli täna ManU parim, Giggs jagas jälle suurepäraseid sööte. Anderson oli ikka facking sitt, enamus tema söödud võeti vahelt. Ja Oweni värav oli selle kuu parim sündmus. Ma olin peale Bellamy väravat sitaks pettunud, aga siis nagu välk selgest taevast teeb Giggs suurepärase söödu ja Owen lahendab olukorra suurepäraselt. Teine poolaeg oli rünnaku osas päris meeldiv. Nüüd tuleb loota, et Chelsea ja Tottenham teevad sõbraliku viigi.

                  Kommentaar


                    vahetus Anderson --> Carrick oli võtmekoht

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Mängu parim oli vaieldamatult BELLAMY! PUNKT! (jama muidugi et te peate tiitli sel aastal endale ostma selel kristiina runaldu raha eest....aga te ei saa seda isegi siis. Palun Chelsea, tule ja hävita see saast siit maapinnalt äraaaa)!!!
                      Mängu parim Giggs või Fletcher, man of the match valitakse ikka võitjate hulgast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Jah oleks oelnud, et poleks seda väravat väärinud... Jah United vääris voitu teise poolaja järgi, aga mäng oleks pidanud läbi olema.

                        Mul praegu tosiselt paha olla ja täna saab mul muidugi tööl väga lobus olema...

                        mul siiralt pohhuiii


                        peaaasi et manU võitis
                        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                        Klavani debüüt Meistrite liigas!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PatriotsFan Vaata postitust
                          Kas count ja Nohik oleksid vingunud , kui sama asi oleks juhtunud Roma ja Cityga ?
                          Roma ja Cityga eriti selliseid asju ei jutu. Old Traffordil lihtsalt 4 min = 2 min või 4 min = 6 min sõltuvat skoorist.

                          Üldiselt oli tore toksimine. Fosteri poolt väravavahi ameti teesklemine on alati korraliku komöödiaväärtusega ja see kuidas Ferdinand ennast täis sittus... LOL.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Mängu parim: Giggs.

                            Kommentaar


                              Siinkohal meenutaks, mida üks tark mees kord ütles:

                              Võimsad emotsioonid ja ilus jalgpall oodaku suuri mänge, senikaua tuleb kohustuslikud punktid ära noppida.
                              Emotsioone ja ilusat jalgpalli oli kuhjaga, eriti muidugi siis, kui United domineeris

                              Giggs oli täna jälle suurepärane. Tuli ka Oweni väravani viinud sööt tema jalalt. Paistab et suur Unitedi langus, mida Ronaldo-järgselt ajalt nii väga oodati, leiab aset hoopis siis, kui tema oma saapad varna riputab. Loodetavasti siis mitte nii pea.

                              Muidugi jah, lisaaja pikenemist niivõrd palju välja ei vabanda. 4 minutit algul, 30 sekundit vahetuse pealt veel ehk, aga ülejäänu kohta ei oska midagi kosta. Samas on Unitedi soosimise üle virisemine väga mage ja põhjendamatu, sest ühelt poolt meile antakse ja teiselt poolt võetakse ära ka, nagu iga teisegi tiimiga. Täna tõepoolest anti.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Väga pask kohtunik oli kuradi täis munn ikka küll. Andis 4 minutit lisaaega, owen skooris 95,30 minutil. Väga fail vile oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X