320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas stark Vaata postitust
    mul siiralt pohhuiii


    peaaasi et manU võitis
    No vot ma küll rahul ei oleks kui mu meeskond nii voidaks...

    Kommentaar


      Nohik võit on võit ...

      Kommentaar


        Nii võidaks? domineerides 50:50 esimest poolaega ning omades täieliku teist poolaega, berbatovi 3 headerit otse iirlase suunas pole ka midagi eks, äkki nüüd tuled välja sellise faktiga, et city hoopis domineeris ka teise poolaja ? samuti lisa sellesse see, et city tähistas oma väravat juba kõva 2 minutit, vahetus manu poolt, päris mitu viga manu vastu ja tulebki see toredad 2 minutit juurde mis oli..

        Kommentaar


          Algselt postitas PatriotsFan Vaata postitust
          Nohik võit on võit ...
          No parem kaotaks kui voidaks divemise voi fergie time´ga...

          Ma just vaatasin City foorumeid ja peale Bellamy väravat ütlesid koik, et nüüd tuleb Fergie time ehk mängitakse kuni Unitedi väravani, mis muidugi juhtus...

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            No vot ma küll rahul ei oleks kui mu meeskond nii voidaks...
            Mis seal ikka, Cityl üks mäng vähem peetud, küll järgi võtavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nani Vaata postitust
              Väga pask kohtunik oli kuradi täis munn ikka küll. Andis 4 minutit lisaaega, owen skooris 95,30 minutil. Väga fail vile oli.
              Suht arusaadav peaks ju olema et kohtunik annab 4ndale kohtunikule lisaaja numbri teada natuke enne 90minuti täitumist...kuna 90ndal minutil skooris city ja just kiirelt oma tähistusega ei teind tuleb lisaaega juuuuurde + vahetus mille eest 30sek igaljuhul!..oleks siis mingi rumal eksimus kohtuniku poolt väravaolukorras või midagi.

              Siiski väga väga kõva mäng ja Man Utd siiski kindlalt üle!

              Kommentaar


                Vaatan, et count on ikka hull ManU supporter, miks muidu ta see hooaeg kõiki(?) mänge on ManU esituses vaadanud. Või lihtsal pole härral muud elu?

                Kommentaar


                  kõik läks nii nagu minema pidi ju.. city fännid, te tõesti arvasite, et saate viigi või võidu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    No parem kaotaks kui voidaks divemise voi fergie time´ga...

                    Ma just vaatasin City foorumeid ja peale Bellamy väravat ütlesid koik, et nüüd tuleb Fergie time ehk mängitakse kuni Unitedi väravani, mis muidugi juhtus...
                    Nohik, siin pole mõtet edasi vaieldagi, sa ju ise nägid mis platsil juhtus, SAF ostis kohtuniku ära ja kogu lugu. City oli kahjuks juba ennem mängu selel mängu kaotanud, ainuek asi milel üle üldse veel arutada tasub on see, et kui palju SAF ühe minuti eest keskmiselt kohtunikele maksab. Nii SPORTLIKUST huvist tahaks teada...
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Vaatan, et count on ikka hull ManU supporter, miks muidu ta see hooaeg kõiki(?) mänge on ManU esituses vaadanud. Või lihtsal pole härral muud elu?
                      jep, kõiki mänge vaadanud, aga ma olen pigem Glory Hunterite maapeale tooja kui Manu fänn, ennem ma laseks ennast kastreerida või võtaks Baari Madiselt suhu , kui kunagi ever never peaks manu-t fännama hakkama. Niiet Romario , ma oskendan sinu ka täis !
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Nohik, siin pole mõtet edasi vaieldagi, sa ju ise nägid mis platsil juhtus, SAF ostis kohtuniku ära ja kogu lugu. City oli kahjuks juba ennem mängu selel mängu kaotanud, ainuek asi milel üle üldse veel arutada tasub on see, et kui palju SAF ühe minuti eest keskmiselt kohtunikele maksab. Nii SPORTLIKUST huvist tahaks teada...
                        Mul on kohe sportlik huvi lugeda sinu kibestunud komentaare.Minu arust on väga tore,et peale nii head emotsioone pakunud mängu leidub ka siin foorumis kasutajaid kes ainult tõstavad tuju oma lustlike komentaaridega,siirad tänud!
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                          Nii võidaks? domineerides 50:50 esimest poolaega ning omades täieliku teist poolaega, berbatovi 3 headerit otse iirlase suunas pole ka midagi eks, äkki nüüd tuled välja sellise faktiga, et city hoopis domineeris ka teise poolaja ? samuti lisa sellesse see, et city tähistas oma väravat juba kõva 2 minutit, vahetus manu poolt, päris mitu viga manu vastu ja tulebki see toredad 2 minutit juurde mis oli..
                          Kust sa seda votad, et ma peaks selle peale tulema, et City domineeris teisel poolajal? Ma nagu mainisin, et see Fletcheri värav oli tulemas ja, et te olite üle...

                          Kommentaar


                            Tore lugeda tõepoolest

                            Kõik oli reeglitepärane ja kui tipp mängijad ja treenerid sellist asja ei jaga siis see on kurb!

                            Kommentaar


                              Heal arutelul lõppu pole
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Mõni teravam silm äkki nägi kuidas SAF väga sõbralikult neljanda kohtunikuga peale võiduväravat seal naerda kihistas, et äkki kellegil oleks mingi aegluubis video sellest näidata hiljem, sealt peaks nägema kui palju nael sterlingeid SAF talle jootrahaks andis....
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X