320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
    Millal sa selles kahelnud oled?
    Sisimas olen seda koguaeg lootnud aga Chelsea on see aasta võimas ja ma ei imestaks kui nad teevad see aasta puhta töö, võtavad nii liiga kui ka meistrite liiga võidu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Kae nalja, puujalg suskas ära. Väga viis!
      Kes, O`Shea ? väga vajalik mees Unitedis
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        No olgu see Chelsea nii võimas kui tahab, aga enne kui liigat ja champions league tahetakse võitma hakata, tuleb selliseid vigu vältida.

        Kommentaar


          Algselt postitas NOT Vaata postitust
          Kes, O`Shea ? väga vajalik mees Unitedis
          Berbatov siiski.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Berbatov siiski.
            Miks ta puujalg on? Pidi kõige parem ründaja olema ju.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Nu ütleme nii, et bulgaarlane ei ole just kõige kuivem puuhalg selles riidas. Härral selline vahva komme väga ähmi täis minna, kui palliga värava juures on ja kukub siis raisku laskma võimalusi.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Kas keegi teab millal Van der Sar'i jälle platsil võib näha?
                'I feel close to the rebelliousness and vigour of the youth here. Perhaps time will separate us, but nobody can deny that here, behind the windows of Manchester, there is an insane love of football, of celebration and of music.' Eric Cantona

                sigpic

                Kommentaar


                  Reintz, kas sa oled loll või mängid lolli? Berbatov ja puujalg? Tal on lihtsalt õnnest puudust olnud siiamaani, kuid puujalg ei saa sa tema kohta kuidagi öelda. Kui vaataksid teda ilma oma kritiseeriva pilguta, siis ehk märkaksid, et tal on suurepärane tehnika..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Keiko Vaata postitust
                    Kas keegi teab millal Van der Sar'i jälle platsil võib näha?
                    3 nädalat vist, võin ka eksida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kewl Vaata postitust
                      Reintz, kas sa oled loll või mängid lolli? Berbatov ja puujalg? Tal on lihtsalt õnnest puudust olnud siiamaani, kuid puujalg ei saa sa tema kohta kuidagi öelda. Kui vaataksid teda ilma oma kritiseeriva pilguta, siis ehk märkaksid, et tal on suurepärane tehnika..
                      :O:O:O MISMÕTTES,nagu ausalt, MISMÕTTES, Berbatovil on super tehnika ve?Ingemar Teever-iga võrdled ve? Nagu mismõttes, ma irnun praegu endale püksi, või olen ma ausalt mingi mängu vahele jätnud kuskil :O ? Palun aidaaaakee miiindd!!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Mine ravile, haige inimene.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Puujalg ta pole, aga ega midagi kiita ka pole.
                          Mul pole ManU vastu midagi, aga Berba, tunnistagem oli suht s*tt ost ManU poolt sellise raha eest, kuigi ta Tottenhami eest mängis hästi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            Puujalg ta pole, aga ega midagi kiita ka pole.
                            Mul pole ManU vastu midagi, aga Berba, tunnistagem oli suht s*tt ost ManU poolt sellise raha eest, kuigi ta Tottenhami eest mängis hästi.
                            Täpselt minu mõte.

                            Kommentaar


                              kuule kui suitsu pealt jääb aega üle jalgpalli mängida, siis nii halb ju tegelt pole?
                              naljaga pooleks.
                              eks ta parimad esitused on veel ees kindlasti, arvan mina.

                              Kommentaar


                                Tarkpead on jälle sattunud mängijaid analüüsima... Ründaja, aga näed ei löö väravaid, järelikult kehv. Berba ei ole võib-olla jah täitnud neid ootusi, mis talle pandi, aga ma näeks siin pigem seda, et ootused olid lihtsalt liiga kõrgel. Või siis hoopis ebareaalsed, st võrreldakse teda Ruudi või Rooney või jumal teab kellega, kes on absoluutselt teise stiiliga mängijad. Tõsi, et võimalusi võiks paremini realiseerida. Samas tundub, et mitte keegi irisejatest ei suuda/oska näha, mida ja kui palju ta tegelikult rünnaku ehitamisel teeb. Tema töö on eeskätt luua, jagada palli, tõmmata teisi rünnakule kaasa. Seda rolli täidab ta meeskonnas hästi, sel hooajal isegi väga hästi, ja sellest täiesti piisab. Ronaldo lahkumise järel sobitub ta pealegi nüüd palju paremini skeemi. Arusaadav, et see tema laisana mõjuv stiil võib ühtepidi närvi ajada ja teistpidi jätta mulje, et kõik, mis ta teeb, on ju nii labane ja lihtne (st "ta ei teegi ju mitte midagi"), aga katsuks sellest natuke mööda vaadata teinekord, kasvõi natuke analüüsida tema liikumist, mängulugemist jne. Niisama mingit igikulunud berbaflopi nalja oskab iga loll teha.

                                Ja mis seda rahajuttu puudutab, siis see kõlbab hästi niisama Lescotti või Keane'i teemadel fännide omavaheliseks nokkimiseks, aga mingi tõsiseltvõetav argument mängija hindamisel nüüd küll kohe kindlasti ei ole. Et kui oleks hoopis 20 milli makstud, siis oleks nüüd nii-öelda väärtuse tasa teeninud või? Aga 25? 22?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X