320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    2 l Blond Ice'i. Või midagi muud siukest. Plastpudelist. Süütevedelik igaljuhul ei olnud.

    Ma lugesin, et Paul Ince kaalub ManUsse naasmist. Ei, auka. Mis arvate? Ja Lee Sharpe ja Jaap Stam oleks ka vahetusest päris head. Na.

    kas samas artiklis ei mainitud ka cantona tagasituleku mõtteid?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      cammoooon.. cantonad küll enam vaja ei lähe.... ta ei oska enam tänapäevaseid driblinguidki teha...

      Kommentaar


        Tuletaks siis meelde, et täna on võimalik Viasat Sport 2 pealt näha Unitedi ja Crewe mängu. 21.40 hakkabb mäng ning kohe peale seda MUTV saade Matchday Live.

        Ja Fitti postitatud meeskond ka siis uuesti:

        Kuszczak, Heaton, Lee, Shawcross, Brown, Silvestre, Heinze, Gray, Solskjaer, Marsh, D Jones, R Jones, O'Shea, Fletcher, Richardson, Smith, Burns.

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          cammoooon.. cantonad küll enam vaja ei lähe.... ta ei oska enam tänapäevaseid driblinguidki teha...
          nägin just ükspäev tagasi mutv-st neid "Vote for the best United goal from Sir Alex's era" variante, kus üks oli Cantona värav. nii majesteetlikku ja mõnusalt natukene üleolevat, samas respektaablit celebration-i oleks vaja küll, ehkki eric vist nüüd on juba vanem-paksem-karvasem.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            2 l Blond Ice'i. Või midagi muud siukest. Plastpudelist. Süütevedelik igaljuhul ei olnud.

            Ma lugesin, et Paul Ince kaalub ManUsse naasmist. Ei, auka. Mis arvate? Ja Lee Sharpe ja Jaap Stam oleks ka vahetusest päris head. Na.
            stam veel suudaks neist midagi normaalset korda saata...cantona teeb pigem endale liiga kui vastasele raskusi!
            AILTON

            Kommentaar




              vahepeal täitsa ununes, et rossi laenul on. kui ta aga toonside juures ka mänguaeg ei saa (või kui siis väga vähe), siis pole seal mõtet üldse passida, treenigu parem koduklubi juures.

              Kommentaar


                Algselt postitas petsman Vaata postitust
                http://www.manutd.com/default.sps?pa...&newsid=373583

                vahepeal täitsa ununes, et rossi laenul on. kui ta aga toonside juures ka mänguaeg ei saa (või kui siis väga vähe), siis pole seal mõtet üldse passida, treenigu parem koduklubi juures.
                ma mõtlen ka et mis mõte on mingis võõras klubis üldse laenuks passida, kui mänguaega ei saa. Näis mis ta carling cupil välja võlub
                AILTON

                Kommentaar


                  Mõni näiteks laenab ka wage-billi silmas pidades, kuigi Man Unitedil küsimus selles tõenäoliselt ei ole, eriti Rossi-suguste madalapalgalistega seoses. Aga tore on saada teada, et mul on kogu Rossi karjäär "toonside" juures St. Jamesi klubi eest nähtud... huvitav.

                  Ühesõnaga, Dario-Dario. Come on!

                  Kommentaar


                    ega me ometi täna cup magicut ei näe ja crewe veel võitu välja ime?

                    Kommentaar


                      kooliraha tuleb ikka pea iga hooaeg ara maksta, peaaegu
                      it happened with Exeter, Burton and now Crewe

                      peale vastaste suluseisuvaravat hakkas pall isegi korralikumalt liikuma,
                      aga l6puks taas vajumine..Kuszczak ei valvanud esimest posti ka korralikult
                      (tegi muidu siiski mitmeid häid tõrjeid)

                      P.S. vat siis, K.Lee oli 6ige vahetus, kuigi pealesunnitud, peale Gray vigastust
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        türnuhvlid, ärge nüüd pennalde peale küll laske. kobistage see võiduvärav ära, ida-eurooplased tahavad magama minna.

                        Kommentaar


                          Jah, pagana kaua läheb Crewe ausatel proffidel teie lapsukestest jagusaamiseks. Häbilugu lausa.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            tra teiesuguste parast viibib mul siin krt Badalona-Barca vaheline mang, sest SportTV2 on otsustanud teie mangu lopuni naidata
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              tra teiesuguste parast viibib mul siin krt Badalona-Barca vaheline mang, sest SportTV2 on otsustanud teie mangu lopuni naidata
                              ohhh, meie väike moto on ikka rahvale kogu raha eest meelelahutust pakkuda. ja on ju ilus ˛est lasta crewel lõpuni loota võitu.

                              loodetavasti ma nüüd õige pea oma sõnu sööma hakkama ei pea.

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, et meestel on vaja võimalikult palju kogemusi, aga kas meie närvidega on vaja nii mängida?:S

                                et siis tubli Lee
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X