320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Oli küll kahjuks. Mehi küll langes kui loogu, kuid nii pikalt üle venitada oli sellegipoolest absurd.
    oli ikka v? mõtle ennem ja siis ütle , parem ära ütle midagi, tainas

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      võiks hoopis milos krasicit kolmapäeval tsekkida, näikse suhteliselt asine mehike olevat.
      Arsenal, Liverpool and Manchester City are weighing up a January move for CSKA Moscow winger Milos Krasic.
      +
      Fletcherit hakkatakse süstima, et poja suveni vastu peaks. Veits sketsi.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        ManU palkab Akinfejevi juba jaanuaris

        Mu unistus on täitumas. Saaks veel Hamsiku või Giovinco ja ma võin rahus.... kooli lõpetada.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          ManU palkab Akinfejevi juba jaanuaris

          Mu unistus on täitumas. Saaks veel Hamsiku või Giovinco ja ma võin rahus.... kooli lõpetada.
          Manchester United will not pursue move for CSKA Moscow goalkeeper Igor Akinfeev

          "It is only rumour. We are not showing any interest in him (Akinfeev). We are happy with our goalkeeping situation at the moment and wouldn't be looking for another one.
          We wouldn’t be interested, but I have to say he is a fantastic goalkeeper."


          elagu delfi.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            akinfeev oleks ka minu märg unistus

            Kommentaar


              manu aint läbi kohtuniku võidabki.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                manu aint läbi kohtuniku võidabki.
                Vihjad sellele penaltile, mis Fletch teenis, kuid mida kohtunik anda ei julgenud?

                Kommentaar


                  Keegi tuttavatest mainis ,et ka Kruus-Kivisild olevat öelnud ,et manU saab jälle rohkem lisaaega. Kas 4-st minutist lisaajast venkude vastu ei saanud 6?. Kui mitte, siis minu viga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Keegi tuttavatest mainis ,et ka Kruus-Kivisild olevat öelnud ,et manU saab jälle rohkem lisaaega. Kas 4-st minutist lisaajast venkude vastu ei saanud 6?. Kui mitte, siis minu viga.
                    Mis rohkem lisaaega?? Uus termin on "until we score" Aga muidu tiksus vist jah natuke rohkem, aga venelased olid pikali ka natuke lisaajal ja kohtunik virutas veits otsa.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      muidugi said, aga samas eks see oli tingitud ka värava tähistamisest. Sama olukord oli ManUtd ja City mängu ajal kui räägiti et kohtunik lasi liiga kaua mängida. Nii et kõik on reeglitepärane. mõttetu siin tõstatada sellist teemat.

                      Kommentaar


                        Värava tähistamisest antakse kaks minutit juurde?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                          manu aint läbi kohtuniku võidabki.
                          Hea et venelased sealt üldse viigiga pääsesid! Manu oli ikka peajagu üle! Penalt jäeti andmata manu kasuks! Venelased olid koguaeg pikali, krambid jne, naised!!!
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Värava tähistamisest antakse kaks minutit juurde?
                            Nothing personal, aga milleks on vaja üldse ise mängu nägemata jaurata? Seal läks vähemalt minut Šemberase ja Obertani vahelise jageluse klaarimise pluss leeduka minemasaatmise peale. Mingi 30 sek tähistamise arvelt juurde, ongi kõik. Ja kas United skooris nende minutite jooksul, et on üldse mõtet seda teemat jälle üles võtta? Tunnen kedagi, kes tunneb kedagi, kes kuskil midagi mainis...
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Nothing personal, aga milleks on vaja üldse ise mängu nägemata jaurata? Seal läks vähemalt minut Šemberase ja Obertani vahelise jageluse klaarimise pluss leeduka minemasaatmise peale. Mingi 30 sek tähistamise arvelt juurde, ongi kõik. Ja kas United skooris nende minutite jooksul, et on üldse mõtet seda teemat jälle üles võtta? Tunnen kedagi, kes tunneb kedagi, kes kuskil midagi mainis...
                              Ei suutnud lihtsalt uskuda, et värava tähistamise eest antakse kaks lisaminutit veel juurde.
                              Edit: muide mina seda teemat üles ei võtnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                ManU palkab Akinfejevi juba jaanuaris

                                Mu unistus on täitumas. Saaks veel Hamsiku või Giovinco ja ma võin rahus.... kooli lõpetada.
                                Aga Nani Ballon d'Ori võitjaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X