320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis sa arvad et teised läksid mütsiga lööma ve? Liverpool ei lasknud lihtsalt nii mängida nagu mingi Bolton teil laseb, sama oli Barcaga. Lihtne on muidugi oma vendasid süüdistada ja kasvõi SAF-i eks, et miks nii vähe võimalusi tekitati, et sitt taktika ja nii...Aga mõnikord on targem nagu vastaseid ka tunnustada hea mängu ja kaitsetöö eest.
    Ma oleks suga nõus, kui meie oleksime Boltoni sarnane meeskond, et kui ei lasta, siis loodame heale õnnele, aga no me ei ole seda. Meid ei tohiks see takistada, aga me ei suutnud midagi. Sellise suhtumisega pole ju Manchester enda nime vääriline. Läbi ajaloo pole me ju sellega ometi kuulsaks saanud, et kui vastane ei lase, siis me ütleme, et meil oli hea mäng. Hea mäng my ass. Ma olen näinud ka ilusaid kaotusi ja see ei old üks neist.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      mängus oli üks positiivne asi ka, nägin reklaamilt, et pes 2010 on väljas. Kõik nüüd pessitama, vaadake kui mitme kolliga võidate liverit.
      aga fakt on see, et mäng ei sujunud. ja sellise mänguga ei suuda ka euroopas midagi teha. Midagi tuleb muuta. Meil on küll üsna edukas hooaja algus olnud, aga kõik võidud on sellised väga napid olnud. Keegi midagi Owenist teab, millal ta tagasi võiks tulla ? Äkki ta on vahepeal fk-sid harjutanud, ma mäletan veel ühte ilusat hooaja või kahe tagant. Ülehomme siis mäng Barnslay vastu, ja järgmine nv Blackburni vastu. Peaks vähe rahulikumad mängud tulema.

      Kommentaar


        Owen tuli vahetusest sisse ning Carra oleks tema süül peaaegu punase teeninud. Siis andis söödu Valenciale, kes selle latti kõmmutas. Ei näinud teda?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Owen tuli vahetusest sisse ning Carra oleks tema süül peaaegu punase teeninud. Siis andis söödu Valenciale, kes selle latti kõmmutas. Ei näinud teda?
          Karta on, et mõeldud oli Owen Hargreaves'i

          Kommentaar


            Algselt postitas hos7age Vaata postitust
            Ootaks juba seda mängu kus Fletch ja Hargreaves korraga täiesti tervetena mütata saavad...
            Mille ma maha olen maganud? Kunagi ei oodatud ju Fletcheri mängimist üldse mitte?

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              fitti, vincent ja naine. kas homme läheb söömaks ja joomaks?
              Läks, kuid üks naistest jäi koju. Või mis, vince?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                small town, small people, mis neist ikka vahtida...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Mille ma maha olen maganud? Kunagi ei oodatud ju Fletcheri mängimist üldse mitte?

                  No ma ei tea mis sa maha maganud oled aga ma südamest loodan ,et kui Hargreaves saab mängukõlbulikuks ja Fletcher ka nüüd oma väikesest vigastusest paraneb siis suudavad mehed terved püsida ja peo käima tõmmata Sir Matt Bubsy Wayl
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    KURAMUSE kahju tänasest 0:2 kaotusest Liverpoolile...Torres kohe oskas mängu põrgulisex teha.

                    Kommentaar


                      kohtunik oli ikka väga kohutav.
                      carra oleks pidanud punase saama.
                      pennal jäi andmata.
                      aga no, manu oli ka sitt, järgmised mängud lähevad paremini.
                      rohkem nagu öelda pole, aa, liverpooli fännid on humoorikad, viskasid õhu/rannapalle platsile (Y)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        KURAMUSE kahju tänasest 0:2 kaotusest Liverpoolile...Torres kohe oskas mängu põrgulisex teha.
                        Ei tea ei tunne kahju sellest hävingust
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          kohtunik oli ikka väga kohutav.
                          carra oleks pidanud punase saama.
                          pennal jäi andmata.
                          aga no, manu oli ka sitt, järgmised mängud lähevad paremini.
                          rohkem nagu öelda pole, aa, liverpooli fännid on humoorikad, viskasid õhu/rannapalle platsile (Y)
                          Olen sinuga nõus, et see oli penaltit väärt, mis Carra tegi Carrikule.Kui oleks andud, siis oleks pidanud andma ka Liverpoolile.(Ma mõtlen seda kohta, kus Berbatov tirib Kuyti särgi pooleks ja kukutab teda.)Ühesõnaga tahan öelda, et kohtunik oli kohutav.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            (Ma mõtlen seda kohta, kus Berbatov tirib Kuyti särgi pooleks ja kukutab teda.)Ühesõnaga tahan öelda, et kohtunik oli kohutav.
                            Mitte ainult penaltit vaid ka ipponit. Aga las see vana asi jääb. Kardan, et õppetund jääb saamata, aga ongi põnevam ja saabki rohkem vihastada. Ja pealegi, kes seda vana asja enam meelde tuletab, sel interneti kaabel arvuti tagant ära!
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Sir Alex Ferguson questioned last night whether referee Andre Marriner had the experience to referee the cauldron of a Liverpool-Manchester United fixture after declaring that pressure from the crowd had contributed to Nemanja Vidic receiving his third red card in successive fixtures against his club's most visceral rivals.

                              "The crowd got Vidic booked, but this atmosphere is hard to handle for a referee," said Ferguson, who felt Vidic's first yellow, for a challenge on Fernando Torres, was more questionable than his second, on Dirk Kuyt at the end of the game. "Their fans were fanatical and [with] every decision, they put the referee under pressure all the time. Whether he had enough experience or not, I don't know, but he will certainly learn from it."

                              Viskinina ei tohiks enam peale votta Vidic oleks voinud väga hästi ka otse punase saada, sest viimase mehena vottis Kuyt´i maha, kes tal ära oli jooksmas...

                              See Carra tackle nüüd küll pennal ei olnud minu meelest. Mängis palli ju ja Unitedi mängijad ei hakanud isegi protesteerima seal ju.



                              Ja minu neti kaablit te küll ei saa! Ja kui vaja voin ka wirelessi kasutada!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ja Possebon ongi siis ametlikult Unitedis tagasi.
                                või siis ka mitte.

                                kui Portugali lehtedes paljastatud tagamaid uskuda, keeras mees ikkagi suuresti ise oma Braga-karjääri peppu ja seda juba esimese ametliku mänguga Euroopa Liigas Elfsborgi vastu. Treener olla andnud käsu mitte kasti kõrget palli peksta, kuna vastaste keskkaitsjad olid Braga ründajatest selgelt pikemad, aga Possebon just seda järjepidevalt tegi. Treener käis kaks korda joone tagant talle seda karjumas, vastuseks järjekordne kõrge tsenderdus. Ja kuna Paciencia olla sihuke treener, kellel seda va pacienciat tegelikult kohe üldse mitte ei ole, siis tulemuseks loomulikult vahetus 35. minutil. Kuna härra võttis veel heaks peale seda ise treeneri kallal mölisema ka hakata, siis edasine on suht loogiline - toksib reservides, enesekindlus läinud, mänguisu läinud, saab publikult vilet ja väljavahetamist tervitatakse aplausiga. Ja tagasi Unitedisse ei luba reeglid enne uut akende avamist ehk jaanuari minna. Vot sihuke lugu siis. Hea töö, Rodrigo.

                                kuna igal lool peab ka moraal olema, siis siit muidugi soovitus kõikidele Eesti tippjalgpalluritele välisklubides - kui miski ei meeldi, minge ikka kohe treeneriga paukuma, see toob alati tulemust. onju?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X