320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paying the penalty
    "I said sorry to the lads, but it's in the past and it won't change. But Benfica have to come to Old Trafford, it will be tough but we have a big advantage."

    - Louis Saha

    The official website of Manchester United Football Club, with team news, live match updates, player profiles, merchandise, ticket information and more.
    The Reward is Cheese.

    Kommentaar


      no tra ma ei saa aru rsk....mulle tundus küll karistuslöögile eelnenud olukord krdi rämeda daivina.
      MU FCUK

      Kommentaar


        Njah..nüüd tuleb kogu see kohtuniku ja muu jama ära unustada ning hakata lootma, et meite mehed Chelsea meestele pepud kuumaks kütaks. Mõlemad said CL napid kaotused ja mõlemad tahavad olla hooaja lõpuks parimad PL´s seega tuletan, et ManU võidab 2-0. See oleks mõistlik ja ainuõige lahendus.
        http://muhel.planet.ee/fm

        EESTI FM (Football Manager) KLANN

        Kommentaar


          Algselt postitas Villem Vaata postitust
          Njah..nüüd tuleb kogu see kohtuniku ja muu jama ära unustada ning hakata lootma, et meite mehed Chelsea meestele pepud kuumaks kütaks. Mõlemad said CL napid kaotused ja mõlemad tahavad olla hooaja lõpuks parimad PL´s seega tuletan, et ManU võidab 2-0. See oleks mõistlik ja ainuõige lahendus.
          Ma oleks väga rahul kui seis oleks 1-0, Manu kontroll mängu üle täielik ja värava lööb van der sar( väike unistus siiski). Aga võit tuleb kindlalt võtta.
          AILTON

          Kommentaar


            Tegelt mul savi kes värava lööb - peaasi, et neid sinna võrku palju sahistatakse.
            http://muhel.planet.ee/fm

            EESTI FM (Football Manager) KLANN

            Kommentaar


              Algselt postitas Villem Vaata postitust
              Tegelt mul savi kes värava lööb - peaasi, et neid sinna võrku palju sahistatakse.
              hehe...õige!!
              AILTON

              Kommentaar


                Jaanuaris on uusi nägusi oodata

                Ründeliini võiks tõepoolest veidi tugevdada.

                Kommentaar


                  näitab mõni neti-kanal mängu otse?

                  Kommentaar


                    kohe mitu:

                    Kommentaar


                      Hotbirdilt Lider TV, mis peaks teatud andmete järgi isegi FTA olema

                      Tegelt järgiproovides ta nii FTA ei tundugi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Hotbirdilt Lider TV, mis peaks teatud andmete järgi isegi FTA olema

                        Tegelt järgiproovides ta nii FTA ei tundugi.
                        mängu alates keeratakse alati kraanid kinni

                        a Saha ruulib muidu

                        Kommentaar


                          No nähe, et mänju on rohkem tahtmist täis, selline edasi tagasi pallimine sobib neile.
                          Chelski mängib suht toorelt hetkel, seal oleks neid kollaseid rohkem võinud olla.

                          Kommentaar


                            Viimast pooltundi viitsisin keskendunult vaadata. Chelsea jättis justkui koherentsema mulje. Aga see sinine käepael A Cole'i käel on tõesõna ilus kokkuvõte tema Arse aastatest.
                            Carvalho pukkause oleks v d Sar ilmselt tõrjunud, aga see punane nr 9 tuli oma peaga segama.
                            Ja kulla hiinlased: mida põrgut peab tähendama see JHJJOJPQSTQ?
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Imelik, et Ballackile kaarti ära ei antud...

                              Kommentaar


                                1:1 siis. Õiglane tulemus. Väga sarnane mäng eelmise hooaja omaga. 55-60 minutit mängiti kui võrdne võrdsega siis lõppesid keskväljal "jalad" otsa, kahjuks suutsid rahajõmmid seekord ka värava lüüa. Pink on hetkel väga nukker, loodetavasti saavad Park ja Ole lähinädalatel terveks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X