320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jee. 3-0, 2. poolajaga võib väga rahul olla, kuid esimesega küll mitte. Kusjuures kui O'Shea vahetati Giggsi vastu mingi 87. minutil tuli mul pähe naljakas mõte- kujutage ette kui O'Shea olekski meie left winger
    Missugune lend olek: ühes ääres tema, teises Ronaldo ning kui nad veel ääri ka vahetaks, arvan et kaitse oleks paanikas.
    Kuid kiitust Scholesile selle imeilusa värava eest

    Kommentaar


      Mul on vist uumorisoon kaotsi läind.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Herr Scholes võiks kauglööke tihedamini üritada.

        Aga muidu ülihüppersupermega tulemus arvestades kui mannetu esimene poolaeg oli. Saab näha, mis teisipäeval Wigani vastu juhtuma hakkab kui peame mängima ilma Vidici, Scholesi ja Carrickuta. Viimane on mingi vigastuse saanud, kaks esimest on viis kollast kaarti kogunud.

        Kommentaar


          Lilla 0:3 United: fans live

          mouriniho are you listening
          you better keep our trophy glistening
          we'll be back in may to take it away
          walkin in a fergie wonderland

          scholes
          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          ronaldo
          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
          The Reward is Cheese.

          Kommentaar


            Üks pisut teemaväline postitus, mida ajendas tegema see... ma ei teagi, "asi":

            If Liverpool have 5 stars on their shirts - they should also have 39 coffins.
            So all their European Achievements are recognised.


            Vabandust, kodanik Zhit, kuid sinu ülalolev signatuur jätab sust mulje kui viimasest matsist (ja kahjuks mitte esimest korda). Tegelikult on mul hetkel keelel oluliselt vängemad sõnad, kuid esialgu sundisin end siiski viisakaks jääma. Ja su järjekordet pahameelepuhangut ennetades - ma ei ole tõesti mingi mode ja ammugi ei ole minu asi kellelegi ette kirjutada, kuidas ta peaks mistahes teemas käituma, aga oma arvamuse ütlen siinkohal küll välja ja see on, et niisuguseid "ManU fänne" nähes tekib mul tõsine soov kaika järele haarata. Tahaks tõesti siiralt loota, et sa kunagi mõistad, mida tähendavad sellised asjad nagu eetika ja inimlikkus. Seniks oleks kõigi suhtes viisakas see nõmeduse tipp siit ära koristada.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Üks pisut teemaväline postitus, mida ajendas tegema see... ma ei teagi, "asi":

              If Liverpool have 5 stars on their shirts - they should also have 39 coffins.
              So all their European Achievements are recognised.
              irw, arusaadav vincent, ära võta südamesse.muudetud.
              The Reward is Cheese.

              Kommentaar


                Algselt postitas ZhiT Vaata postitust
                mouriniho are you listening
                you better keep our trophy glistening
                we'll be back in may to take it away
                walkin in a fergie wonderland
                mis? teie fännid laulsid võõrsil? must be a first

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  mis? teie fännid laulsid võõrsil? must be a first
                  mänu fännid away The best, old traffodil´... : D

                  __________________________________________________ _______________________________
                  At one point during the singalong Gary Neville, who once admitted he was "brought up to HATE Scousers", starts a chant about striker Ole Gunnar Solskjaer while waving his fingers at Rooney.

                  And the players, some of them England regulars, even sang about how winker Ronaldo made our national side look "s***" at last summer's World Cup.


                  exclusive video

                  The Reward is Cheese.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Saab näha, mis teisipäeval Wigani vastu juhtuma hakkab kui peame mängima ilma Vidici, Scholesi ja Carrickuta. Viimane on mingi vigastuse saanud, kaks esimest on viis kollast kaarti kogunud.
                    Vidic ja Scholes siiski mängivad, mingi 7 päeva reegel or somthin'. Carrick naaseb Readingu vastu.

                    Kommentaar


                      šaisse, mul ei avane ükski kuramuse striim, esimest korda vist säändune jama. kellelgi veel sama mure?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        šaisse, mul ei avane ükski kuramuse striim, esimest korda vist säändune jama. kellelgi veel sama mure?
                        sopcastiga näitab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          sopcastiga näitab.
                          ei tea, mul küll vaheldub 'buffering' kiri 'playing' omaga, aga pilt on ikka must nagu neegri peff, nii shtv kui see teine mis seal oli.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            ei tea, mul küll vaheldub 'buffering' kiri 'playing' omaga, aga pilt on ikka must nagu neegri peff, nii shtv kui see teine mis seal oli.
                            kanaliks Gsports. mängib väga hästi. Buffer ~90%.

                            Kommentaar


                              musi musi.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Ho-ho-ho. Paar minutit Ronaldo maagiat ning voila! Tore, et rohked vahetused algkoosseisus meeskonnale negatiivset mõju ei avaldanud, kaitseliin peaks nüüd Readingu mänguks eriti värske olema. Park on vigastuspausilt üllatavalt hästi naasnud ning jätkab sealt kus pooleli jäi, rabab platsil hullumoodi tööd. Järjekordne värav Olelt ning jõulukink Londonist - can't get much better than this. +4

                                Kommentaar

                                Working...
                                X