320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin just seda sama videoklippi Delfi vahendusel. Ikka tõsine keiss. Lives mängu vaadates mu silm ei püüdnud seda viltust jalga kinni. Aga jah, sellest taastumine võtab ikka aega. Siiralt kahju. Valencia oli eelmisel hooajal ülihea ning see aasta vaikselt hakkas hoogu sisse saama. Kahju, lihtsalt kahju.

    Mäng ise oli pea sama masendav kui Valencia vigastus. Väino nagu tahtis teha midagi, aga ei suutnud asju lõpuni viia. Park eksis palju. Giggs suutis sissetulles ka mõned head söödud anda, aga ei olnud tolku ka nendest.

    Samas, Rangers oli kaitses ka hea. Jalg saadi alati pallile ette, kui väravale tuli pealelöök, siis vähemalt 3 matsi pea ees hüppasid ette. 40. aastane veteran suutis oma ridu korralikult valitseda.

    Liverpooliga järgmine mäng. Tahaks loota et sealt tuleb kolme punkti sooritus. Aga elame näeme, hetkeseis pole just väga lilleline.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      samas ei ole ta ka kuigi määrav.
      noh, niivõrd kuivõrd. oleks siiski oluliselt toredam, kui viimasest grupimängust enam midagi ei sõltuks.


      07 Dec Valencia CF H
      11 Dec Arsenal H
      18 Dec Chelsea A
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Valencia siis terve hooaeg väljas, lootsin natuke paremat, ehk sarnast olukorda Zamorale, aga mis teha.. pidavat olema sarnane vigastus mis Alan smith sai kui unitedis oli, sellega oli ta terve hooaja väljas..

        Kommentaar


          Valenciale kiiret paranemist.

          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Valenciast on kahju,paar kuud on nüüd vast hooleta.
          Foorumi-Arteta reinkarnatsioon oled või? Eks meedikud annavad lähinädalail oma esialgse prognoosi, aga pigem ütleks, et see hooaeg on läbi.
          Supplies!

          Kommentaar


            Tarmo Kink Valencia asenduseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Foorumi-Arteta reinkarnatsioon oled või? Eks meedikud annavad lähinädalail oma esialgse prognoosi, aga pigem ütleks, et see hooaeg on läbi.
              Ei ole.Sina ,kes sa praeguseks oled näinud korduseid ning kommentaare oskad ehk tõesti paremini pakkuda ,et terve hooaeg on tehtud.Hetkel kui mina oma sissekannet kirjutasin polnud ma kordust näinud,sest ülekande ajal seda ei näidatud.Nii et mine inise kuskil mujal parem.

              Teemasse ka.
              SAF:
              Although the United boss defended his team selection, he later admitted leaving out Berbatov was a mistake.

              "We wanted to see what Javier Hernandez could do, and to to do that we had to leave Berbatov out," said Fergie.
              Selleks et Chicharito mängida saaks pidi Berbatovi kohe täitsa välja jätma?
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                Sina ,kes sa praeguseks oled näinud korduseid ning kommentaare oskad ehk tõesti paremini pakkuda ,et terve hooaeg on tehtud.Hetkel kui mina oma sissekannet kirjutasin polnud ma kordust näinud,sest ülekande ajal seda ei näidatud.Nii et mine inise kuskil mujal parem.
                Minu jutt oli vägagi teemasse, ning põhines eileõhtusel Guardiani otseülekandel.
                59 min On Sky, Martin Tyler tells us that they are not allowed to show the replays and that it's "horrific... a definite break below the ankle".
                Samuti on teisi selliseid kogemusi viimaste aastate jooksul mitmeid olnud, mis olid ka minu arvamuse aluseks. Tee selle teadmisega mida tahad.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Minu jutt oli vägagi teemasse, ning põhines eileõhtusel Guardiani otseülekandel.

                  Samuti on teisi selliseid kogemusi viimaste aastate jooksul mitmeid olnud, mis olid ka minu arvamuse aluseks. Tee selle teadmisega mida tahad.
                  Kui oled näinud lives Eduardo ja Ramsey murde siis nähes Valencia oma, oli teada et ega siin pole jah 4st kuust juttugi. Kui ikka esimene easi mis silma hakkab on teistpidi tolgendav jalg siis on teada. Kiiret paranemist igatahes!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    kahju valenciast aga ehk nüüd näeb obertani mängimas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust

                      ja noh lõpetuseks veel, et nafik neid kastikohtunikke vaja, kui mees võib rõõmsalt korda kaks palli peale käega patsutada ja keegi ei näe, kedagi ei huvita, ära mölise siin, säh kollane.
                      Pendla unustasid ara.

                      Kommentaar


                        obertään süsimustaks hobuseks! tee või murra olukord. kamoon, saf!

                        muidu pole midagi lisada, av'st siiiiralt kahju. get well, padroni!
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Pendla unustasid ara.
                          pead silmas Broadfooti kukkumist kastis teisel poolajal? selle rikkus tüüp suuresti ise oma teatraalsusega ära imho, nagu kuuli oleks saanud. samas võinuks sealt tulla küll, Smalling jäi üsna lootusetult hiljaks.

                          tee-murra-munapeaga peaks aga olema see keiss, et ta on lihtviisiliselt katki. vist umbes paari nädala kaugusel täistreeningutest. eks seni peavad siis Nani ja Giggs kahekesi välja vedama. või noh tegelikult kauemgi, sest let's face it, Obertan ei ole ikka päris selle taseme mees. kardetavasti saab palju Parki näha, vbolla kohati SAF julgeb ka Fabioga riskida, lisaks näib nüüd Cleverley talvel tagasikutsumine nii või teisiti üpris tõenäoline. peaasi, et vaid ei topitaks Rooneyt äärele, kuna esiteks raiskamine ja teiseks ta ju niikuinii ei püsiks seal.
                          kurat küll, kas ainult mulle tundus, et mingi moment olnuks wingereid nagu suisa üle ja nüüd järsku maleta siin niimoodi...? aga noh, ei ole maailmalõpp.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Aga Bebe? Pidi ju ka äärel mängima?
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Ega ei usu, et nii pea mänguaega saab. Pole füüsiliselt veel vast valmis.

                              Kommentaar


                                Ma kasutaks juba pigem ühe äärena Evrat, kes vähemasti minu meelest võtab mehi ette, ja lükkaks nt kaitsjaks O'Shea vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X