320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Manu fännid Ronaldo laule laulavad jälle? Täna kuulsin ja Rangersi vastu ka. Minu teada pole neil just väga soojad suhted temaga.

    Kommentaar


      Ronaldo laulude all mõtled mida ?
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas torumees Vaata postitust
        Miks Manu fännid Ronaldo laule laulavad jälle? Täna kuulsin ja Rangersi vastu ka. Minu teada pole neil just väga soojad suhted temaga.
        Postimees ju kirjutas, et Real & ManU plaanivad suurt vahetustehingut.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Ei mäletagi varasemast ajast sarnast seika, et miski muu peale tervise või juhendamisekeelu sunnib Fergie mängust eemale.
          2007. aastal oli siiski juhus, kui preseasonis mängis pool tiimi Dunfermline'iga ning teine pool Glentoranit loputas, samal ajal kui Ferguson abikaasa korraldusel kolimisega tegeles.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Puhtalt pressi rõõmuks, et need saaksid homme jälle kirjutada "Ferguson has STILL not seen Bebe play".

            mis aga "Viva Ronaldot" puudutab, siis see on muidugi paras nali, nagu Unitedi fännid suhtuksid temasse negatiivselt. ei kujuta ette, kust selline arvamus pärit, aga peetakse lugu ja meeles nagu ikka endisi lemmikuid. äkki ajad Teveziga segamini? (kuigi ma ei kujuta küll hästi ette, kuidas saaks...)
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              "City - Manchester City Nobody knows your name"

              Töö tehtud.Vastasele annaks ka au, üritasid teised isuga.No ja PIG küll tõrjus enamus üritusi,kuid mulle ta siiski väga kindlust ei sisestanud.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Isegi Forlani laulu oli ju vahepeal selgelt kuulda :P

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  No ja PIG küll tõrjus enamus üritusi,kuid mulle ta siiski väga kindlust ei sisestanud.
                  Ses suhtes oli jah veider lugu, et ehkki panid brownid-rafaelid korduvalt perseli ja pääsesid igast asendist peale lööma ja peaks nagu kaitseliini pika pilguga vaatama, siis vähemalt Smalling jättis mulle ikkagi väga hea mulje täna.

                  Andersoni oli ka vahva üle pika aja 90 min näha. On ikka jõmikaks läinud.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    anderson oli ja päris hea täna, chicharito ja macheda suhteliselt varjus, bebe oli ka päris terav tegelikult, palliga tundus suht kiire ja osav, aga kaitse poolepealt mitte nii väga hea, kuid siiski kokkuvõttes hea mäng, muidugi smalling oli täna ikka suurepärane, minu MOM talle.

                    Kommentaar


                      anderson oli ja päris hea täna, chicharito ja macheda suhteliselt varjus, bebe oli ka päris terav tegelikult, palliga tundus suht kiire ja osav, aga kaitse poolepealt mitte nii väga hea, kuid siiski kokkuvõttes hea mäng, muidugi smalling oli täna ikka suurepärane, minu MOM talle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Neo Mufc
                        Best United game I've seen in ages. Gameplay, atmosphere, streaker. Had everything.
                        .....
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          streaker
                          Bridge'l samuti. Peegeldus Carlingu madalamatest piletihindadest, kus iga mees võib lubada sissepääsu.

                          Kommentaar


                            See härra oli ju siiski riides, ei? Scunthorpe'i esindas ikka naturaalne kellamees.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              See härra oli ju siiski riides, ei? Scunthorpe'i esindas ikka naturaalne kellamees.
                              Londonis jah vähe viisakamad mehed.

                              Kommentaar


                                Kuna ma elan ühikas ja siin on netiga lood nagu nad on aga kuidas meie poiste mäng tundus? Eelkõige huvitab mind Andersoni ja Bebe füüsiline vorm?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X