320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
    Hmm ,olen ma sul keelanud postitada? Vähemalt hea, et enne jõule veel mulle rõõmu valmistad oma väga arukate ja sisurohkete postitustega. Naljavend.
    Kas sa ise ei oska midagi välja mõelda, et minu teksti pmst. ümber kirjutad? Endal natuke marki täis ei tee, kui täiesti niisama tühja koha pealt hüppama hakkad? Tundub, et normaalset juttu oodata sellise avatariga inimestelt on liiga palju tahetud.

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Kas sa ise ei oska midagi välja mõelda, et minu teksti pmst. ümber kirjutad? Endal natuke marki täis ei tee, kui täiesti niisama tühja koha pealt hüppama hakkad? Tundub, et normaalset juttu oodata sellise avatariga inimestelt on liiga palju tahetud.
      ära ole selline kõrvadega peenis.

      mängust rääkides... heh ma täitsa unustasin, prg ju ei olegi ühtegi mängu olnud tükk aega

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Kas sa ise ei oska midagi välja mõelda, et minu teksti pmst. ümber kirjutad? Endal natuke marki täis ei tee, kui täiesti niisama tühja koha pealt hüppama hakkad? Tundub, et normaalset juttu oodata sellise avatariga inimestelt on liiga palju tahetud.
        Tule taevas appi! Kas me sellist Eestit tahtsimegi? Aga ei ole hullu, mul on lausa lust sinu arukaid ja normaalse jutuga postitusi lugeda, eks ikka jõulude ajal peab ikka teiste tujud rõõmsaks tegema, tänud et minu südant oma aruka jutuga soojendasid.

        tramaivõimiksmaailmasonniipaljulolle.

        Kommentaar


          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
          Tule taevas appi! Kas me sellist Eestit tahtsimegi? Aga ei ole hullu, mul on lausa lust sinu arukaid ja normaalse jutuga postitusi lugeda, eks ikka jõulude ajal peab ikka teiste tujud rõõmsaks tegema, tänud et minu südant oma aruka jutuga soojendasid.

          tramaivõimiksmaailmasonniipaljulolle.
          Kas sa oled päris? Kas sa loed enda postitused enne postitamist läbi ka? Täiesti seosetut juttu räägid.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Kas sa oled päris? Kas sa loed enda postitused enne postitamist läbi ka? Täiesti seosetut juttu räägid.
            Kutsuge kähku sellele vennale kiirabi. Kutt on pea väga kõvasti ära põrutanud, võib-olla kukkus libedaga või miskit.

            Kommentaar


              Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
              Kutsuge kähku sellele vennale kiirabi. Kutt on pea väga kõvasti ära põrutanud, võib-olla kukkus libedaga või miskit.
              Suht terav vend oled, mine maga end parem välja- oled äkki homme targem.

              Kommentaar


                Häid jõule punased kuradid!!
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                  Kutsuge kähku sellele vennale kiirabi. Kutt on pea väga kõvasti ära põrutanud, võib-olla kukkus libedaga või miskit.
                  Ära toida teda siis, see ei vii kuhugi.
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Zip kallike , kust sa selle legendi staatuse välja lugesid ?
                    Ma kõigest andsin sulle mõista,et emotsionaalselt teeb see värav shitty võrku tasa nii ühe kui teise kuu taastusravi palatis oldu eest.Mis väravate löömisesse puutub,siis Vince juba tõi sulle välja,et sellega probleemi ei ole.

                    Vahepeal midagi natuke olulisemat ka.Härra Vincent mainis ,et see esimene märts on halb.Noh eks ta ole ka.Kuid positiivselt mõeldes on selleks ajaks tagasi Valencia.Või noh , vähemalt teoreetiliselt.
                    Medical staff at Man Utd are confident that Antonio Valencia will return for The Red Devils in January. The 25-year-old Ecuadorian winger fractured and dislocated his left ankle in September, but he has vastly improved over the last couple of weeks in recuperation exercises...

                    Valencia suffered a severe injury to his left ankle in a Champions League Group Stage draw against Glasgow Rangers at Old Trafford. He underwent a season-saving operation the day afterwards, and was ruled-out of action until mid-February at the earliest, according to Sir Alex Ferguson.

                    However, medical staff and doctors within Carrington are confident of a mid-to-late January return for Valencia. The Ecuador International will provide a welcome boost for United, heading into the second half of the season. The 25-year-old could prove a vital asset in reclaiming the Premier League, Champions League and possibly even The FA Cup.

                    Valencia has used NASA technology at United's training centre, where underwater treadmills have assisted him in walking again. He is now understood to be taking part in light football training. The winger will definitely be available for The Reds' European tie against Marseille on February 23rd.
                    Eks selle vormiga siis ole kuidas on ,aga kindlasti annab meile lisadimensiooni rünnakutele.Ja Park peaks ka tagasi ju ometi olema.Iseasi kas vormi on nõnda kauaks.Loodetavasti on.

                    Ah ühesõnaga elu on peaaegu lill.Nagu Hargreavesi vunts.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                      Kutsuge kähku sellele vennale kiirabi. Kutt on pea väga kõvasti ära põrutanud, võib-olla kukkus libedaga või miskit.
                      Kõigepealt käsed kähku liverpooli teemasse tagasi minna ja siis küsid kas sa oled keelanud postitada?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        Vahepeal midagi natuke olulisemat ka.Härra Vincent mainis ,et see esimene märts on halb.Noh eks ta ole ka.Kuid positiivselt mõeldes on selleks ajaks tagasi Valencia.Või noh , vähemalt teoreetiliselt.

                        Eks selle vormiga siis ole kuidas on ,aga kindlasti annab meile lisadimensiooni rünnakutele.Ja Park peaks ka tagasi ju ometi olema.Iseasi kas vormi on nõnda kauaks.Loodetavasti on.

                        Ah ühesõnaga elu on peaaegu lill.Nagu Hargreavesi vunts.
                        Mina eriti ei usu, et Valenciast enam asja saab see hooaeg. Selliseid vigastusi saanud ründemängijad on ikka alateadvuses hakanud justkui kaitsja ettevõtmist kartma ning seetõttu ei ole enam tegu olnud võib öelda pooltki nii efektiivse mängijaga. Usun veel eriti Valencia puhul, kes ikkagi on üpris seesugune vanakooli äär, kes teeb kaitsjale ära ja laseb tsenderduse sisse.

                        Samas ma arvan, et muretsemiseks pole põhjust. Rooney'ile küll ei meeldinud paar hooaega tagasi seal vasakul äärel mängida, aga sellest hoolimata lõi head 20 väravat. Härra võib sinna asetada küll, kui kedagi teist võtta pole. Iseasi muidugi nende väravatega.

                        Kommentaar


                          kahtlen samuti, et sealt nii kiirelt uuesti tegijat tuleb. pikas perspektiivis küll skeptiline ei oleks, kuid üks asi on jala paranemine, teine vormisolek ja praegu on piisavalt normaalselt ilma igasuguste Rooney-eksperimentidetagi hakkama saadud, milleks rabistada. selleks ajaks on ju tõesti tagasi ka Park, kes mängib tegelikult Qataris maksimaalselt kuus mängu. võrreldes sellega, et premi aastalõputrall jääb tal teiste kombel jällegi ära, pole koormuse mõttes hullu midagi iseenesest, pealegi peavad kõik teised vaid kahe kopsuga hakkama saama. ja noh kui ikka on väga sürpriisi vaja, siis alati jääb ju võimalus Becks lühiajalisele tuua...

                          ning inisen veel korra selle Chelsea mängu teemal - tuleb siis kõigepealt City kodus ja seejärel Marseille, Wigan, Chelsea, 'Pool kõik võõrsil. Lahe.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Kas sa mõtled ka enne kui sa postitad?
                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Endal natuke marki täis ei tee, kui täiesti niisama tühja koha pealt hüppama hakkad?
                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Kas sa oled päris? Kas sa loed enda postitused enne postitamist läbi ka? Täiesti seosetut juttu räägid.
                            ootan sinu vastuseid.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Owen kindlasti flop pole. Kes tahab uurigu palju mees minutite peale on väravaid löönud, palju ta palka saab jne.
                              SAFilt väga hea oli Owen Unitedisse tuua. Sobib ka sinna, klassikaline poacher, kellel on vaja ainult võimalusi ja lööb ära.

                              Mulle endale Liverpool meeldinud ammusest ajast, aga ei saa aru nendest plõksijatest, kes kibestumise vms põhjusel tüüpilist jalkaossi/fanboy juttu ajavad.

                              edit:neid plõksijaid on nii soccerneti foorumis kui mujal liialt palju, aga "pigem suren/vihkan/kasvan pimesilmse (ohmu) fännina" kui olen lihtsalt munn tegelikult tõesti sümpatiseerib rohkem

                              Kommentaar


                                Mind hakkas huvitama, et mis tema mängu tuleku hind siis on? Sest teatav kadedusloogika ja jalgpallurite tundmise vaist ütleb, et isegi temasugune lombakaks löödu oleks kuskil saanud kindla sissetulekuga lepingu, kuid kui pallur valib sihukese variandi, on midagi kahtlast (a'la mäng 25 tonni, kuid värav 300k).
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X