320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Nani is injured and Fletcher has gone home ill."

    E: vince jõudis ette. Aga Park on põhis? Millal ta ära pidi minema,aru ma ei saa.

    Kommentaar


      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      E: vince jõudis ette. Aga Park on põhis? Millal ta ära pidi minema,aru ma ei saa.
      Pärast tänast.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Mängu kurat ei näinud, aga kas keegi viitsiks lühidalt öelda, kuidas mängupilt mängijate koha pealt oli ?

        Kommentaar


          Kõik olid head, vastane oli null, manu ründas terve mängu. ja mäng ise oli igav.
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Anderson suutis päris palju vale sööte anda, aga muidu oli norm(tegi hea pealelöögi ka mängu alguses)

            Kommentaar


              Ma ei pannud tähele aga.. Kui ta tegi palju valesööte, jättis ju löömata momente ja ikka oli norm? mis mis..
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                kolm lööki, üks posti, üks blokiti, üks mööda. ei saa kül öelda, et oleks "jätnud löömata". ja söödud 49 (37/11) - igati normaalne, kui arvestada, et võrreldes nt Carrickuga otsib ta kogu aeg palju rohkem ettepoole ja seega paratamatult riskeerivamalt.

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Sunderlandi poolt oli see säästurežiimil mängitud mäng. Selge ju, et hoiti jõudu koduseks mänguks Blackpooli vastu, mis toimub juba ülehomme. Polnud ju erilist mõtet end ManU vastu ribadeks kiskuda.
                  Kahju, et meeskond tuli Manchesteri praktiliselt nullilähedase häälestatusega.

                  Kommentaar


                    Berbatovi üle on küll hea meel. Paugutab ikka korralikult.

                    Kommentaar


                      No Anderson annab riskantseid sööte, et kui mõni läbi tuleb, siis kohe ohtlik. Muidugi kui võrrelda Carrickuga, siis eksib rohkem, kuna carrick annab aint kindla peale sööte ja ei riski, nii on raske mängida. Minu arust oli anderson väga hea, saaks veel füüsise paremaks.

                      E: vincent jõudis ette juba

                      Kommentaar


                        Mäng oli üle pika aja hea. Kui jätta välja "taktikalised", suured ja väikesed võidud, siis oli hea vaadata seda. Vähem eksimusi kui tavaliselt (jättes postid välja, mis tegelt tegid vaatamise nauditavamaks. Eks mingi aeg väga ei pingutatud ka enam.
                        Hea on, et jõulud algasid kergema vastasega. Ja rõõm oli nähe, et Rooney särab natukene ja natukene rohkem. Kui vigastusi ei tuli, siis võib kevadeks asja saada.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          üritasingi seda väita, et minuarust oli ta ka söötudega vägagi ok ja paistis hästi silma. ainult et lõin käe päris kõvasti vastu lauda ära, kui jättis kastijoonelt löömata ja vajutas latti(v posti v napilt mööda v **** ma ei mäleta ka, alkohol...). üleüldse, esimene poolaeg oleks võinud 5-0 olla mina isiklikult kiidaks kõiki poisse, kuigi telekast mängu vaadata oli igav, sest meie olime lihtsalt kõvasti-kõvasti üle. aitäh!
                          E: a gibson vähese mänguajaga oli küll pask..
                          E2: preagune tottenhami mäng on just selline, ilus mitte igav, mida oleks tahtnud rohkem punastelt kuraditelt näha. muidugi meie mäng oli treeneritele märkmikusse minev, pall kontrolli all, erapooletud fännid magavad ja nagu muuseas kaks kolli vastastel kotis ka, kuid meenutas liigselt hispaania koledat vutti ja seetõttu tänane mäng ei läinud peale. aga seniks kuni kotime teisi, on kõik OK.
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            ma ei nimetaks siiski tegelt ka seda olukorda löömata jätmiseks, pigem suutis üpris ootamatust olukorrast poolenisti kaitsja tagant igati hea ja ootamatu löögi teha, kõigest väike ebaõnn, et sisse ei kukkunud. üldjoontes siiski kõige rõõmustavam, et hirm hoo kadumise ees oli vähemalt tänase põhjal täitsa asjatu, esimesel poolel lasti kohati ikka väga hästi ja teravalt ning ega teiselgi ei läinud liiga uimerdamiseks ära, kui siiski seitse korda peale põrutati. erapooletule ehk jah veidi igav, kuid maksab siiski meeles pidada, et nüüd on vaja nädalaga kolm kõva maadlemise mängu veel lükata, seega praegu pole küll koht, kus peaks pea laiali otsas ringi liduma. rahulikult hoiti kontrolli all kogu üritus ning positiivne, et suudeti ilma Nanitagi korralikult teravust tekitada. see pidavat, jumal tänatud, Fergie sõnul Brumi mänguks ka kenasti tagasi olema, ju kannatas lihtsalt pohmeluse all või midagi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Berbatovi üle on küll hea meel. Paugutab ikka korralikult.
                              Berbatov on ikka täielik kunn! Respekt mees! Mulle ka väga meeldis tema esitus. Maailma parim ründaja kindlalt kohe! Võimas! Ülivõrre - ülivõrre - ülivõrre! Kõigepealt on Berbatov ja peale teda alles tulevad muud mehed. Ma teadsin kohe alguses kui ta 30 miljoni eest ostetud sai, et kunagi ta lööb need väravad tagasi ka selel raha eest! Ääärmiselt kõrgekaliibriline esitus! Kõva vend! Vapsee hull tööloom ja ründeäss! Lihtsalt sõnadest jääb väheks! Berbatov the man!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Berba oli ikka julmalt võimas! Müts maha tõeliselt S U P E R soorituse eest! Oleks vaid jaksu terve hooaeg nii hästi läbida , sisi võidaks manu kõik tiiltid ära! Berba on ÄSS! Lihtsalt Boss. Vabal ajal teeb pilte oma sigaritega ja värkidega. Südame teeb kohe soojaks selline multifunktsionaalsus. Edu talle kõiges!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X