320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kuidas on lood Rio-Vidic kaitsepaariga? Iseäranis minu silmis Smalling on väga hästi meeskonda sulandunud ja võiks olla küll Rio nn mantlipärija. Ja veel, anna informatsiooni mille põhjal sa sellist statistikat tegid, mingi programmiga või vaatasid eraldi kõik fixtured läbi?
    Algselt postitas rainis007
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
      Aga kuidas on lood Rio-Vidic kaitsepaariga? Iseäranis minu silmis Smalling on väga hästi meeskonda sulandunud ja võiks olla küll Rio nn mantlipärija. Ja veel, anna informatsiooni mille põhjal sa sellist statistikat tegid, mingi programmiga või vaatasid eraldi kõik fixtured läbi?
      Sel hooajal senipeetud mängudes Rio - Vidic 15 mängu, 10 väravat, keskmiselt 0,67. Tegelikult arvutasin ka välja Evans - Brown paari tegemised eelmisest hooajast. Nende numbrid olid 13 mängu, 13 väravat.

      Kasutasin kilplase meetodit ja käisin stretfordend.co.uk abiga mängud üle. Aga seda enam ei saa ma lubada, et tegemist oleks täppistööga. Viskasin rohkem huvi pärast pilgu peale.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Noh, Smalling-Evans paar imes neist kuuest väravast neli ühesainsas mängus, kus kogu meeskond oli kollektiivselt pask. Samas on neil ka näiteks Rangersi vastu nullimäng kirjas. Ja selleks muidugi ei pea mingit statistikat tegemagi, et aru saada - kombo üks kogenud pluss üks noor keskkaitsja on ju märksa kindlam kui kaks noort korraga. Ei näe tegelikult üldse erilist põhjust Smallingut ja Evansit omavahel võrrelda, kui viimasel munad kurgust jälle natuke rohkem õigele kohale tagasi vajuvad, siis minu meeelst võime küll väga vabalt Unitedi tulevasest põhikeskkaitsepaarist rääkida. Eeldusi selleks jagub mõlemal küllalt, vaja on vaid aega ja kogemust. Õpetajad on ju maailma hetke parimad.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Ma kordaks uuesti üle, et too statistiline vahepala oligi tegelikult vaid meelelahutusliku kõrvalepõikena toodud ja sealt ei olegi mingisugust mõtet järeldusi otsima hakata. Samas kui see teemat aktiivsena hoiab, siis miks ka mitte - arutame.

          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Noh, Smalling-Evans paar imes neist kuuest väravast neli ühesainsas mängus, kus kogu meeskond oli kollektiivselt pask. Samas on neil ka näiteks Rangersi vastu nullimäng kirjas. Ja selleks muidugi ei pea mingit statistikat tegemagi, et aru saada - kombo üks kogenud pluss üks noor keskkaitsja on ju märksa kindlam kui kaks noort korraga. Ei näe tegelikult üldse erilist põhjust Smallingut ja Evansit omavahel võrrelda, kui viimasel munad kurgust jälle natuke rohkem õigele kohale tagasi vajuvad, siis minu meeelst võime küll väga vabalt Unitedi tulevasest põhikeskkaitsepaarist rääkida. Eeldusi selleks jagub mõlemal küllalt, vaja on vaid aega ja kogemust. Õpetajad on ju maailma hetke parimad.
          See palagan West Hami vastu kajastus tõesti antud paari näitajas olulisel määral, kuid minu arvates võikski seda mängu nende analüüsimisel tähtsaks pidada. Tõsi, kogu meeskond oli vilets, aga eriti hapult on meelde jäänud, kuidas just neid kahte Cole oma tahte järgi tantsitas. Rangers jällegi mäletatavasti parkis ka Ibroxil bussi värava ette ning üksikud rünnakuüritused mõjusid umbes sama hirmuäratavalt kui Bambi lillede vahel kepslemas.

          Huvitava trendina võiks muidugi välja tuua ka mõlema puhul edukama koostöö Vidiciga. Ma ei usu, et Rio kuidagi viletsam partner on. Pigem on minu arvates asi selles, et nii Evans kui Smalling (kui ka Rio) kipuvad rohkem pressima, samas kui Vidic tagalat valvab. Seetõttu ei ole mul ka usku, et kunagi saab näha keskkaitse esipaarina Evans - Smallingut. Pigem jääb alles üks neist ning teine peab otsima enda võimalust mujalt. Minu raha on selle peal, et alles jääb Smalling.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            vints, tegelt ka evans?
            võib-olla oleks tal tõesti mumpsi vaja, et pallid suuremaks muutuks, aga ma kahtlen, kas sellestki piisaks. kardan, et tema saamatus suuremaid ründajaid (zamora, cole tulevad kohe meelde) händelida on rohkem kui rosinasuuruste bollocksite süü. ma ootan juba tükimat aega johnnygi aadressil "one of the best natural defenderi" kommentaari, saaks wesbrowni sündroomi lahtrisse rasvase linnukese kirja ja rahu majas.

            see keskkaitsjate situatsioon on tegelt veits hirmutav ka - mõelda vaid, kui mingi hetk kantakse evans ikkagi põhikaitsjana maha. mingit lootustandvat noort täkku väga peale ei tule ja siis peabki kuskilt lähemalt (cahill/dann) või kaugemalt (kes need portugali või brassi kaitseloomad ongi, kellega kõiki tippklubisid seostatakse?!) mingi suuremat sorti raha eest endale mehikese hankima. ja no palju neid nemanja-tüüpi kaitseheeroseid ikka maailmas liigub, kes kohe satsi sisse elaks ja hullu panema hakkaks.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Jah, tegelt. Septembris pärast Boltonit arvasin ma Jonny kohta nii:

              Mis konkreetselt Evansit puudutab, siis tal on olnud praegu järjest vastas keskkaitsja jaoks võrdlemisi "vastikud" füüsilised ründajad, lisaks nii Cahill, Zamora, Torres kui ka täna Davies üsna selgelt ja teadlikult ka otsisid Vidici asemel teda. Ilmselt tunnetab lihtsalt momendil mingit põhimehe vastutust liiga palju, kardab eksida ja mõtleb üle, aga see on teadagi nagu laviin, kui sellise suhtumise juures korra vääratad, siis selle pealt enamasti hakkab järjest tulema. Ja keskkaitsja peab olema enesekindel, ilma selleta läheb positsioonivalik, otsustusvõime, kõik muu down the drain. Liverpooli vastu tal piisas nt pendlast, sinnani oli igati hea ja edasi jälle omadega täitsa laiali. Täna samas esimene prohmakas tuli juba ju kuuendal minutil, kui ta Knighti ära lasi - isiklikult enam väga ei üllatanudki, et ta siis ka edaspidi nii kohutavalt ebalev oli. Aga see ei tähenda sugugi, et ta ei oleks suuteline aja jooksul seda vajalikku vaimset kindlust leidma. Ainult 22 eluaastat, täielik poisike siiski alles oma positsiooni kohta. Ja võimed iseenesest on vaieldamatult täiesti olemas, eelmise hooaja esimesel poolel ta ju näitas seda.
              Sisuliselt pole praeguseks midagi muutunud. Jah, ta pole õhus Vidici sugune loom. Seda saab samas päris palju kompenseerida hea kohavaliku ja enesekindlusega. Hetkel kumbagi õieti pole (vt sama tsitaat). Loomulikult zamorad ja cole'id keeravad ta siis praegu ümber sõrme. Aga see ei tähenda, et nii jääbki, end of. Sest mul on näiteks meeles, kuidas ta nullis ise ära Ibra või Drogba. Suudab küll. Praegu sai veidi pildilt eemal olla, ennast koguda, eks näis nüüd, mis tuleb ja kas tuleb. Aega on, pole tõesti mõtet kiirustades pikalt saata, et hakata jälle mingeid kahtlasi vennikesi paari miljooni eest asemele ostma.


              Vidici ja Rio ja pressimise vs tagala kindlustamise osas - mulle tundub, et see on pigem mingil põhjusel tekkiv subjektiivne mulje. Kusjuures kui oleks küsitud, et kumb kuidas, siis arvanuksin ilmselt ise täpselt samamoodi. Aga see Guardiani chalkboard on üks igavesti lahe vidin, ja sealt pealt paistab tegelikult üsna hästi välja, et Vidic (vähemalt sel hooajal küll) liigub laiemalt ja kõrgemale isegi juhul, kui nad on Rioga paaris, seda enam siis neil kordadel, kui tal mõni noor kõrval on. Rio hoiab rohkem positsiooni ja kui siis teine kõrval hakkama ei peaks saama, paistab see lihtsalt rohkem välja, muud midagi. Ning endiselt ma ei paneks Smallingut ja Evansit kaalukaussidele vastamisi, sellisteks põhjapanevateks otsustusteks on mõlemal oluliselt rohkem mänguaega tarvis. 23 ja 21, keskkaitsja kohta nolgid.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                paremat õhtut on raske soovida
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Manchester United on mõttetu klubi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    paremat õhtut on raske soovida
                    duubeldan. lisaks manut soosivatele tulemustele vutis, pani kõigi lemmik Koit ka aastahiti kinni :P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Manchester United on mõttetu klubi.
                      jep, kui oleks veel veits mõttetum, siis oleks juba enam-vähem su ema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Manchester United on mõttetu klubi.


                        get nahhui.




                        ei viitsi kuskile kraaksuma minna, aga kui veab, näeme homme hommikul kolme vallandamist.
                        ja homseks formuleerin evans-smallingu teemal vastuse. täna ei jaksa enam. lähen teen parem koni.

                        ilusa(t) õhtu jätku!
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -thierry-
                          Chelseal siis tänasega koos premmis 9 mängu järjest võiduta.
                          Ei ole, Boltonit võitsid just ju?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -thierry-
                            Chelseal siis tänasega koos premmis 9 mängu järjest võiduta. Millal teie seeria algab? 30. mängunädalaga?
                            chelsea alles võitis ju Boltonit!paluks kontrollida oma fakte!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              ei viitsi kuskile kraaksuma minna, aga kui veab, näeme homme hommikul kolme vallandamist.
                              ja homseks formuleerin evans-smallingu teemal vastuse. täna ei jaksa enam. lähen teen parem koni.

                              ilusa(t) õhtu jätku!
                              Ei peaks seda just vedamiseks.

                              Selle Evansi teemapihta ka veits.Natuke vara totaalselt maha kanda.See on nagu mõnes mõttes nende välismaa ründava suunitlusega mängijatega meil.Vahepeal nagu oli ja siis nagu ei olnud.Nüüd on pildist kadunud ja varsti kui tagasi tuleb siis on täiega.Loota ju võib et Nani vol3 kuivõrd loeks Andersoni vol2-ks. Sai ju kritiseeritu Drogba vastu korralikult hakkama, mis siis et kongfu abiga,kuid siiski.Ühesõnaga küll tuleb , ega ta tulemata jää.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Tänaste tulemuste põhjal saab ManU vaatevinklist ainult küsida: kas mitte liiga hea?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X