320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rafael7 Vaata postitust
    Mängitakse parajalt pasalt küll, aga olgem ausad, õnn pole ikka absoluutselt ManUtd-i poolt. 2:0 ja 3:0 suht läbi ussimu*ni, kaitse on ka ikka korralikult kärna pannud. Pluss veel 2 korda on Lpool palli väravajoonelt ära löönud.
    Ooot oot oot ooot. Hold your horses little Glory hunter. Õnne ManU-l pole ja Pool on õnnest läbiimbunud? :O Tõeline tase. Ma sinu enda pärast loodan et sa mängu ei ole näinud ja lihtsalt ei tea millest räägid.
    ManU-l on olnud suur hunnik karistuslööke kastiäärest, igast erinevast nurgast (loe: võimalusi küllaga ) , aga millegipärast Giggs ei suutnud neist ühtegi isegi väravale suunata. Süüdistage oma saamatuses ikka ainult ennast ja SAF-i ka.
    Ja et Poolil on õnn põhjas... Kui sinu standartite järgi loetakse meeskonda, kes mängib kõik olukorrad lõpuni ja annab endast maksimumi, "õnnelikuks" ... Viimati kui ma kontrollisin nimetati seda organiseerituseks, suureks tahteks ja mänguks valmisolekuks, mida Pool praegu platsil representeerib!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Kahju vaadata nii lohakalt mängivat ManU-t.

      Kommentaar


        Kohtuniku süüdistama ei hakka, nagu mõnel teise klubi fännidel kombeks on peale kaotust alati kohtuniku kritiseerida. Muidugi oleks võinud paar meest ära saata, aga seda mõlemast võistkonnast. Väravad tulid meie enda sittast, OKEI esimene tuli rohkem Suareze kobinast, ülejäänud meie enda pasast.

        Loodan südamest, et Nani'l midagi tõsist ei ole, aga kahtlustan luu murdu, eks seda hiljem kuulda ole.
        Igatahes, Soovin õnne L'pool, saite oma 3p kätte ja peaksite rahul olema..ega sellise võistkonna vastu tulevadki need 3p kergelt.

        Kommentaar


          ei, alehis pole mõttet pablada, see ongi suurte meeste mäng või kuidas sa kirjutasidki eile arsenali teemasse?

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti
            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

            Kommentaar


              vidic ja rio vigastatud - manchester united vigastatud. kährik ja tema uus 3.aastane leping? väga väga mannetu mäng taaskord temalt, ära hakkab tüütama juba
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Algselt postitas NOT Vaata postitust
                vidic ja rio vigastatud - manchester united vigastatud. kährik ja tema uus 3.aastane leping? väga väga mannetu mäng taaskord temalt, ära hakkab tüütama juba
                Kuule NOX, ainuke suur vigastus oli teil täna Howard Webb.
                Algselt postitas fitti
                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                Kommentaar


                  Algselt postitas jukss Vaata postitust
                  ei, alehis pole mõttet pablada, see ongi suurte meeste mäng või kuidas sa kirjutasidki eile arsenali teemasse?
                  Õiged fännid peaksid oskama kaotada ka, mitte alati leidma põhjuseid kellegi teise süüdistamiseks. Kui avada näiteks inglise alateema, siis ma võin üpriski kindel olla, et sõna KOHTUNIK käib kõige rohkem just Arsenali teemast läbi - Teile tehakse ju LIIGA koguaeg.

                  Või mis veel parem, kui jääte karikast ilma, siis toote põhjuseks, et teil on "NOOR" võistkond, kogemused puuduvad jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                    Õiged fännid peaksid oskama kaotada ka, mitte alati leidma põhjuseid kellegi teise süüdistamiseks. Kui avada näiteks inglise alateema, siis ma võin üpriski kindel olla, et sõna KOHTUNIK käib kõige rohkem just Arsenali teemast läbi - Teile tehakse ju LIIGA koguaeg.

                    Või mis veel parem, kui jääte karikast ilma, siis toote põhjuseks, et teil on "NOOR" võistkond, kogemused puuduvad jne.
                    Mida vittu sa ajad, kuidas see minu postitusega seoses oli?
                    Kui liverpool kaotas septembris manule trollisite küll kõik liverpooli teemas, ma üritasin samaga vastata..
                    Loe natuke: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ool-FC/page458

                    Kommentaar


                      ahahahahah Alles eelmine mäng oli teil siin suur kisa kohtuniku pärast.

                      Kommentaar


                        näpuga näidata saab ainult nende õnnetute tontide peale, kes seal väljakul koledates aon-sponsorikirjadega särkides ringi sittasid. suveni palk ära võtta ja enne hooaja algust küünekääridega OT muru pügada on nende põli, mitte ühte kuulsaimat klubi esindada.
                        berba oli ainus vend, kes midagi teha viitsis. kõige ülemakstum vend wayne rooney; tuleta meelde, lits, mida sa detsembris tegid ja mis palka sa selle tulemusena saad ja võta kokku ennast või tee kuskile reaali nahhui. ülejäänud vanderselle ei viitsi nimepidi ära tuua, rüpperaali klahvide amortisatiooniprotsent on sellise kasutu tegevuse jaoks liig kõrge.

                        õnne 'poolile. aus värk. väga tahaks näha kas ja kuidas koopaorav-carrol koos lammutama hakkavad.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
                          ahahahahah Alles eelmine mäng oli teil siin suur kisa kohtuniku pärast.
                          Jah, teie olete seda juba viimased viis aastat teinud - HELLELUUJA. Kui tahad sellest pikemalt rääkida, saada mulle priva.. Ärme hakka teemat solkima.

                          @jukss
                          Minu postitus baseerus sellele, et sa ütlesid, et tegemist on suurte meeste mänguga - selline see mäng on, vahest võidad vahest kaotad, siin polegi midagi pablada.

                          Kommentaar


                            Terve kolektiiv oli si.., rooney oli si.., kaitse oli si.. võõrsil 4-4-2 ei tooda, kui meil on sellised puujalad sees, siis tuleks 4-5-1 mängitada ja õnne lootma minna, sest muu ei tooda lihtsalt, eriti, kui veel vida ja ferdinand puuduvad.
                            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                            Kommentaar


                              Minuni on jõudnud teated et Nani murdis oma varbaküüne ära. Kui kaua olete ilma temata?

                              Algselt postitas fitti
                              Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                              LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                              LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                berba oli ainus vend, kes midagi teha viitsis.
                                vabanda , aga löök posti ja ilus vastuvõtt , mis ta veel tegi ? aga muidu triblas ju ainult enda poolele .?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X