320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    kõik öeldud.
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Oota sa siis tunnistad, et sa oled arengupeetusega või väga elus kibestunud tropp, et sittusid liverpooli teemat septembris?


    kõik öeldud.
    Algselt postitas fitti
    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

    Kommentaar


      Kommentaar


        Mehed, ja muud loomad, teiega räägime siis, kui teile oleme kas kotid sappa tõmmanud või siis, (vastupidist saanud, mida just eriti tihti ei tule aga..) nägemist palun.
        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

        Kommentaar


          Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
          Oota sa siis tunnistad, et sa oled arengupeetusega või väga elus kibestunud tropp, et sittusid liverpooli teemat septembris?


          kõik öeldud.
          õpi mölisemise kõrvalt ka lugema. liverpooli fännid - andke tuld, teil on see moraalne õigus. sinusugused fekaaliloopijad - tagasi kivi alla, kus on teie koht.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            õpi mölisemise kõrvalt ka lugema. liverpooli fännid - andke tuld, teil on see moraalne õigus. sinusugused fekaaliloopijad - tagasi kivi alla, kus on teie koht.
            Mis vahet sel on kes möliseb? What goes around comes around.


            ------------------------------------------------------------------------------------------------------
            naised
            Algselt postitas fitti
            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

            Kommentaar


              kui ronid oma urust välja ainult selleks, et haukuda, siis võtan endale ka vabaduse sinusse põlastavalt suhtuda. ei meeldi - nuta mujal.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                õpi mölisemise kõrvalt ka lugema. liverpooli fännid - andke tuld, teil on see moraalne õigus. sinusugused fekaaliloopijad - tagasi kivi alla, kus on teie koht.
                Ei hakka sinu tasemele langema, sorry.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  kui ronid oma urust välja ainult selleks, et haukuda, siis võtan endale ka vabaduse sinusse põlastavalt suhtuda. ei meeldi - nuta mujal.
                  mul pohh kuidas sa suhtud, sa juba tunnistasid et sa oled arengupeetusega
                  green and gold, you do as your told
                  Algselt postitas fitti
                  Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                  LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                  LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                  Kommentaar


                    Kahju muidugi, et viimased kaks mängu kaotati. Kui Chelsea mängus esimese poolaja pilt juba lubas, siis teine poolaeg ja tänane mäng olid paraku pettumused. Loodetavasti ei veni Nani paus liiga pikaks.

                    Aga kaotatud pole sisuliselt midagi, tabeliseis on ainult pingelisemaks läinud. Järgmised kolm mängu OT-l (FA Cupis Arsenal, CL-is Marseille, liigas Bolton), hea võimalus usk enesesse taastada.

                    Kommentaar


                      Nukitsamees:

                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kõik on koššer, peale selle ühe rämeda möödalasu SAFi poolt: oleks Johnnyboy mänginud, oleks need tolad ärrrräigelt suuska saanud. Ilmselgelt. Aga sesmõttes, et pubis leppisime isegi suurema vaidluseta ühe pooli fännist neegriga. Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.

                        E: the boy who cried wolf on muidugi andekas.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          veel pildike Nani jalast
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Oleks üks küsimus, millal viimati manu poolt trahvilöögist värav löödi? On seda pärast selle pilliva ilueedi lahkumist üldse tehtud? Mina mäletan viimast trahvilöögi väravat kui Hargreaves Arsenali vastu skooris...aasta oli vist siis 2008. Ilmselt C.R 2008/2009 aastal veel skooris aga kas peale seda...?
                            Arvan, et Rooneyt kõigi hädades ei ole ka mõtet süüdistada. Minu poolest käigu litsides või mitte, peaasi et väljakul jaksab liikuda. Täna oli ta jällegi ainuke vend, kes jaksas vastu tulla ja sööte kasti suunata. St peab ta rabama keskvälja eest. Teeb samagust musta tööd kui C.R ajal. Ning arvata, et ta ei peaks nii palju pallile vastu tulema.... no ma ei tea, selge on ju see, et ilma SAF-i suuniseta ei tee Rooney ühtegi sammu. Berbatov oli ka ok. Aga selle eest on meil keskväli, kes täna oli jällegi alla igasugu arvestust. Ja kui veel kaitse ning vv ka ei pea siis rohkem polnudki oodata...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust

                              ja murdock juba mainis, aga Rooneyt ei taha enam põhis näha, ausõna. edaspidi mängigu Berba-Hernandez või Owen või isegi King, sest sellest tänasest liam millerist kehvem ei ole enam mingi valemiga võimalik olla. kogu oma vormi reservides või kuskil litsides kasvõi minu poolest, aga no kaua võib ühte junni kanda pilpa peal.
                              tundub, et SAF üritab Rooneyt kaitsta.. kutil on ilmselgelt suhtumisega veidi probleeme.. ju ta ei tundu "the most bright kid" tho on tõestanud, et on tasemel mängija.

                              ehk siis, kutt solvub ja hakkab jälle perset unitedi ridades keerama ja lahkumisjutte vmt., kuigi peaks klubile lojaalseks jääma, vormi koguma ja siis end tõestama taas platsil.

                              Berba-Hernandez ei tundu üldse sitt ründepaar, isiklikult muidugi tahaks Owenit seal näha, aga kui ta sekkuks Hernandeze-Berba asemel vahetusest ehk suudaks seni "klaasmehe" tiitlit kandnud mees ka end tõestada. Rooney hetkel ei mahu minu silmis esineliku hulka ründeliinis.
                              Samas ma pole ka Unitedi fänn, vaid lihtsalt tähelepanekud

                              Kahju, et meediablokk on, oleks Nani seisukorrast paremini teada, lihtsalt pure interest, et mis tal siis oli, kui oli?

                              Kokkuvõttes võib see saaga nüüd rõvedaks keerata, kui järgmist mängu ei suudeta võita + meediablokid ja SAFi jant. CLis tuleb end tõestada ja liigas kindlalt skalp võtta, siis näen Unitedi tiitlile kandideerimas. Arsenal sai muidugi kõvasti indu ja meeskond on neil hea, aga ebastabiilsus on ikka märkimisväärne tiitlile kandideerijatest.

                              Võib öelda, et läheb väga põnevaks veel lõpuheitluses.
                              Spursi kolme hulgas peale tänast mängu ei näe, kahju isegi.. City ja Chelsea võivad veel hambaid näidata, tundub et Chelsea halb vorm läbi saanud/saamas.
                              Väga täpselt ei tea, kes suurtest veel omavahel mängivad, aga jah, põnevust PL pakub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                * Rooney. tee mis tahad ülejäänud hooaja jooksul.
                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Rooneyt ei taha enam põhis näha, ausõna. edaspidi mängigu Berba-Hernandez või Owen või isegi King, sest sellest tänasest liam millerist kehvem ei ole enam mingi valemiga võimalik olla. kogu oma vormi reservides või kuskil litsides kasvõi minu poolest, aga no kaua võib ühte junni kanda pilpa peal.
                                kõik õeldud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X