320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea, et see edasipääs lõpuks tuli, aga närvipinget oli oi-oi kui palju. Plusspoolele läheb Valencia ja Rooney söödud, miinuspoolele muidugi kaitsjate laatsareti suurenemine. Hakkab vaikselt Arsenali meenutama.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Viimane veerandtund läks ikka väga koledaks, aga noh klassikuid tsiteerides "we got the three points" ja see loeb. Ainsad vihatekitajad: a) Wes Brown, b) Wes Brown ja c) vigase Rafaeli jooksutamine mitu-mitu minutit. lollakad olete peast või?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar



        Ja laul ka http://gobarbra.com/hit/new-4bc32cf1...13ec37082d3cb5

        Carrick oli täna keegi ,keda see hooaeg veel väga polnud näha olnud.Kõvasti parem kui seni.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          klaasmehed koos ja chris brown sai ka siis oma kenade möödalöökide eest tasuks värava mida veel tahta?
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Tahaks kiita Valenciat. Mees on õudusvigastusest täiesti uskumatu ja imetlust vääriva enesekindluse (ja ka usuga) tagasi tulnud ning see võib olla juhuslik, aga esimeste mängude põhjal tundub isegi, et parema mängijana. Jätkugu pikalt. Järgmises ringis võtaks ükskõik kelle (Barca kaasa arvatud) peale ukrainlaste.

            Kommentaar


              kuniks ma leidsin selle


              Reedel saab vastase teada, seniks võib ainult loota.Eurosport kannab üle ka.Põnev saab igatahes olema.
              Ja seekordne international break ei saakski vist paremini ajastatud olla.

              E.Kõmu,poleemikat,intriige ja muud paska ka.

              Word from stewards at tonights game... #mufc deal with Qatari's is done!!!!
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                (ja (Barca kaasa arvatud) .
                julge mees oled

                Kommentaar


                  ilus jalgpalli õhtu Hiiu Pubis . ilus mäng, ja eriti toredaks tegi interi võiduvärav Bayerni üle . Eelmise aasta eest .

                  Kommentaar


                    Olen üldiselt suhteliselt neutraalselt Browni suhtes meelestatud olnud. Ta ainukene viga on minu meelest selles, et ca paar korda mängu jooksul (seda peaaegu iga mäng) suudab ta rängalt eksida. Eile omavärav (ehkki a bit unfortunate) ja nt pallist mööda löömine oma kastis, millest õnneks midagi ohtlikumat peale nurgalöögi ei tulnud.

                    Eks näis mis jälje on Berbatovile pingil istumine ja "dynamic duo" kiitmine jätnud. Nagu keegi eelnevalt mainis, siis tema väravad hooaja alguses sisuliselt on meid kaugele aidanud liigas. Viimane värav 25. jaanuar Blackpooli vastu, pärast seda 4mängu alustatud, 3s mängus ca 70ndal minutil sisse. Ja muudes mänguelementides on ta viimasel ajal tiba rabe tundunud.

                    Boltoni vastu muidu võiks veel enne väiksele pausile minekut ära proovida Nani ja Valencia äärtel. Mul miskipärast tunne, et see peaks ründamisel küll lausa rõõmupisara silma tooma (spurdid pikki äärt, teravad tsenderdused, sisselõiked

                    Kui ma ennist olin pessimistlikumalt meelestatud liigatiitli võitmise suhtes (Arsenalil kergemad mängud ees), siis seda pilti üle vaadates tundub, et nii ja naa. Usutavasti on Arsenalil keerulisim aeg järgmised neli järjestikust mängu: Liverpool (17 apr kodus), Tottenham (20 apr võõrsil), Bolton (24 apr võõrsil) ja ManU (1 mai kodus). Põnevaks läheb.

                    Kommentaar


                      oeh Wes Brown, ma ei oskagi kohe midagi muud välja tuua.
                      Nii kogenud mängija kohta tekitas ikka piisavalt segadust.
                      Igakord kui pall tema poole suunati tekkis kahtlus, et mis nüüd tuleb.

                      Nani oli ka lahja, selle võib vist vigastuse süüks panna. Valencia mäng meeldis
                      oluliselt rohkem. Teised tegelased püsisid ansamblis. Johnnyboy ja Rafaeli tervise
                      pärast on ka kahju. Kokkuvõttes parem läks edasi. Bring on Barca

                      Kommentaar


                        mis häda teil selle Barca saamisega on? Tahate ruttu välja langeda, et saaksite Premm liigale keskenduda?

                        Kommentaar


                          "Kuule, paneks selle ka mängu või...?"
                          "Ah, jäta oma naljad."

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Poleks mõtet siis aega raisata, saaks varakult teada kes tiitli ära võtab Nii, et tooge need Hispaania ahvid letti!
                            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EII Vaata postitust
                              Poleks mõtet siis aega raisata, saaks varakult teada kes tiitli ära võtab Nii, et tooge need Hispaania ahvid letti!
                              Classy! Palju aega kulus, et sobiv võrdlus leida?
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Mitte võrdlus, vaid aja raiskamisest käib jutt.. aa ja seda ka, et mul on korralikud kihlveod juba ammu paigas, sessuhtes, et mida varem seda parem
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X