320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jättis pendla andmata vist. Aga kokkuvõttes ikkagi õiglane tulemus, sest Manul oli palju rohkem võimalusi kui Evertonil, licalt ei tahtnud löögid sisse minna algul

    Kommentaar


      Jättis pendla andmata? Avage silmad, kõõrdsilmad!
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        Jättis pendla andmata? Avage silmad, kõõrdsilmad!
        Oo, vaata, kes räägib .. Alehis "kõigil-teistel-on-oma-lemmikmeeskonna-prillid-ees-aga-manu-võidab-alati-ausalt"

        Kommentaar


          Moyes ütles, et mingit penaltit polnud. Kõlab nagu natuke usutavamalt kui vastasfännide järjekordne hala.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
            BRAVO kohtunik rsk... ajab juba tõeliselt närvi see meeletu soosimine
            Rahune nüüd maha. Sellise asja eest pennalt anda oleks küll ääretult ebaõiglane. Ja kui aus olla siis ega Everton sellest mängust midagi ei väärinud ka. Kaitse pidas, aga muud elemendid olid alla igasugust arvestust.

            Kommentaar


              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
              Oo, vaata, kes räägib .. Alehis "kõigil-teistel-on-oma-lemmikmeeskonna-prillid-ees-aga-manu-võidab-alati-ausalt"
              See oligi ausalt, puhas üleolek lihtsalt. Sellises momendis penaltit näha on ikka väga naeruväärne. Iseasi, kas värava hetkel oli 20cm sulgu, nagu ütles üks pervo(ärge ära kustutage posti, ta oligi) pubist või mitte.
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                see väide peab paika veel w, et kui ferguson see aasta nt cl kinni paneb, siis adios temaga?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas -thierry-
                  kui see peaks olema võidu mõõdupuu, siis..

                  Everton ei soovi 3 mängulist bänni treenerile
                  Hea on jaurata niisama jauramise pärast, eks.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Hea on jaurata niisama jauramise pärast, eks.
                    hihi. see foorumlus on naljakas jah
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Olles Mankule hoidnud pöialt juba 13 aastat, siis olen alati pidanud punaste tugevuseks hooaja teist poolt, kui ollakse aasta alguses u 10 pungaga esikohast maast, siis olen alati kindel olnud,et tiitlivõit tuleb ära. SAFi kogemuse ja meeskonna tipus püsimine nõuab kogemusi, mida on ka paljudel praegustel mängijatel olemas. Aga millegi pärast on mul see hooaeg tunne, et kuidagi väristatakse liiga palju, isegi Fergiel oli täna vahepeal selline nägu(minu arust) ees, et ei pruugigi ära tulla. Kui tavaliselt on hooaja teisel poolel ülikindlalt mänge ära võetud, siis sel aastal tundub minu arust,et isegi vanematel legendidel(va Van der Sar) ei ole seda kindlust,et nad suudaksid selle mängu iga ise ära otsutada.Ptuij-ptuij-ptuij selle peale,et mul oleksid valed viirastused hetkel.

                      Kommentaar


                        Ses suhtes,et oleks meil võrreldes sinistega vahe pluss viisteist ei oleks ükski midagi kobisenud.Nüüd kui vennad loodavad mingit imet on järsku jõhker Man Utd soosimine peale hakanud.Ei no jah , muidugi, nii ongi !
                        Troll trolliks aga rekord on olemas, 13.nes koduvõit järjest on klubi rekord.Vähemalt nõnda väidavad osad allikad.Kuigivõrd kahju ainult, et Evrad ei suudetud vältida täna, s.t et ilma temata see mäng kotti panna.Tuli küll vahetusest,kuid mulle oleks rohkem meeldinud kui poleks üldse tulnudki.Hernes on muidugi kunn , midagi pole öelda.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -thierry-
                          kui see peaks olema võidu mõõdupuu, siis..


                          Everton ei soovi 3 mängulist bänni treenerile
                          Ei, võidu mõõdupuuks on väravad - 1:0

                          Kommentaar


                            Benik_Afobe Tweeps England's best player is now on Twitter! Wayne Rooney - @Wazzaroon08 follow him!!!

                            no võib panustama hakata, et millal wazzaroon08 mingisuguse bänni saab oma ütlemiste tõttu twitteri vahendusel?
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Riol on ikka tõsine karujõud, tõstis särkipidi üles ühe isasema evertoni mängijahakatise..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X