320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Tahad inimesi selle segase jutuga HÜPNOTISEERIDA või?
    OT: ma küll ei saanud selle posti pointile pihta, sest ma olen nii rumal, aga jäi mulje nagu sul hakkas jälle emohoog möllama? need help?
    ja üleüldse ärge risustage kõikvõimsa Manchester United FC teemat. kasutaja "count" ei ole ületa minimaalseid nõudeid, tema nime ei tohiks nii kuninglikku teemasse üldse kirjutadagi! kasutage läbu!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      evralt 2 päeva jooksul teine hoiatav-paranoiline sõnavõtt, selle kõige paremas tähenduses.

      osa 1 - et schalke vastu disaastrit ei korraldaks!
      osa 2 - haavund arsenali püssist võib pauku tulla.

      ega suur lugeda pole midagi, lihtsalt khuul, et keegi mõistusehääle rolli etendab, eriti kui see evra on.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        yeah right
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Edwin Van der Sar has revealed in the Dutch press that Manchester United have decided on his replacement, but it’s not Schalke’s Manuel Neuer.

          “United have made their decision,” he said. “It’s not Neuer, but I can’t say any more than that.”
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Algselt postitas NOT Vaata postitust
            Edwin Van der Sar has revealed in the Dutch press that Manchester United have decided on his replacement, but it’s not Schalke’s Manuel Neuer.

            “United have made their decision,” he said. “It’s not Neuer, but I can’t say any more than that.”
            Stekelenburg raudselt.

            Leidsin aasta algusest seesuguse tsitaadi ka: "Stekelenburg is indeed the goalkeeper who is at the top of our wanted list," René Meulensteen, United's first-team coach, said. "We have naturally been talking a lot among ourselves about who should replace Van der Sar. Alex Ferguson has spoken about Stekelenburg with Edwin and that does not seem strange to me at all."

            Kommentaar


              Kurat, ma loodan ikka, et de Gea. Aga eks loogilisem muidugi on, kui Edwin "teab".

              Fletch tegi just Arsenali reservide vastu võrdlemisi pingevabad 45 minutit. Oli täitsa oma nägu, abiks ikka. Hea, kui on otsustavateks mängudeks veel üks käik võtta.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Praeguse seisuga seistakse kuu aja pärast Wembleyl silmitsi Barcaga, Fletcherit oleks hädasti sinna Carricku kõrvale mängu lõhkuma vaja. Edukat hooaja viimast kuud Fletcherile igatahes.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Siiski duo Carrick-Giggs töötab minu arvates rohkem.

                  Kommentaar


                    tean tean, et karu nahk ja viimased lasud tegemata jne, aga noh olgu. ehk ei jinxi ära.

                    Algselt postitas aldr Vaata postitust
                    Siiski duo Carrick-Giggs töötab minu arvates rohkem.
                    Ma ei oleks nii kindel. Vastasel ja vastasel on siiski vahe. Ehitada on koos Giggsiga kindlasti toredam, aga sel puhul jääb Carrickule imho natuke liiga palju kaitsetööd. Üks mees ei jõua kuidagi korraga passida, et käblikutest keegi Vida või Rioga üks-ühe peale punuma ei pane, ja samal ajal veel Xavit-Iniestat survestada. Barca ei lase ju mitte mingil juhul sellisel moel palli vallata nagu seda Schalke vastu teha sai ja Messi hakkab seal ka niikuinii mürgeldama. Samas päris man-markerit talle ka peale ei pane, seega kuluks ikkagi ka teine kaitsvamalt orienteeritud töörabajast poolik ära. Kuna on ülimalt loogiline eeldada, et minnakse jälle Hernandez-Rooney paariga, kus Wayne vajub niikuinii ise kuhugi alla poolkaitsjate vahele ehitama (ja vabastab Chichale sellega ees rohkem liikumisruumi), siis selles ei näe nagu probleemi, et rünnak nõrgaks jääks. Õnneks on vähemalt seekord Chicha ja Valencia näol piisavalt teravust võtta, kahtlemata see sunnib Barcat ka natuke ettevaatlikkusele. Mõlemad on lisaks suutelised kaitsjaid korralikult pressima, et nad ei saaks jälle omal poolel niisama kolmnurka sudida, ja see Chicha pidev suluseisu piiril balansseerimine ei tohiks lasta nende liinil ka nii julgelt üles ronida. Kuigi ilmselt peab Carrick nii või teisiti elu mängu tegema, olgu tal siis kõrval kes tahes.

                    Aga noh samas see kõik eeldab, et Fletch saab korraliku vormi kätte. Ega midagi katastroofilist ei ole ka siis, kui mängib Giggs või isegi Anderson, lihtsalt vähemalt agluses ma eelistaks kaitsvamalt minna. Giggs/Ando oleks iseenesest ju väga hea vahetus sinna, eeldades, et Fletch täistempoga kogu mängu siiski ilmselt ei kesta. Ando kahjuks räägib muidugi tema kohatine ülim naiivsus positsioonivalikul, Barca vastu nii ei saa.

                    Ja mu arust on vähemalt sama keeruline küsimus, keda panna paremkaitsesse. Johnnyboy joostakse seal ilmselt eeskujulikult sõlme (sry, fitti) ja Rafael oleks poolajaks duši all. Kas riskida ikkagi Fabioga sellel positsioonil ja kallata enne mõlema poolaja algust talle igaks juhuks ämbritäis jäävett krae vahele?

                    Kuigi põhiline on siiski see, et formatsioon oleks paindlik, erinevalt eelmisest finaalist. Praeguse seisuga paistab olevat. Ja pingilegi jagub neid, keda vajadusel teravdamiseks tuua. Lisaks on vanal siiski olnud kaks aastat aega nuputada, küllap midagi kavalat ikka välja mõtleb. Tahaks küll väga loota, et ei minda ennast Barca järgi kohandades kaitsma, vaid on julgust mängida oma mängu. Mingitel perioodidel jäädakse surve alla niikuinii, sellest kiiresti pääsemiseks peab platsil piisavalt nõelajaid olema.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      on ülimalt loogiline eeldada, et minnakse jälle Hernandez-Rooney paariga, kus Wayne vajub niikuinii ise kuhugi alla poolkaitsjate vahele ehitama
                      Pakun oma versiooni:

                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      on ülimalt loogiline eeldada, et minnakse jälle Hernandez-Rooney paariga, kus Wayne vajub niikuinii Barca sunnil kuhugi äärekaitsesse abistama

                      Kommentaar


                        Aga Park või Nani ? Eeldades seda, et Barca valdab palli rohkem oleks nagu kaitsefaasis Park parem. Aga Alvesi ebaõnnestunud tõuse kasutaks jällegi Nani arvatavasti rohkem ära. Usun ikkagi, et alustab suurtemängudemees Ji.

                        Kommentaar


                          Nani vaevalt alustab. Valencia ja Park on selliseks etenduseks minu hinnangul sobivamad.

                          Kommentaar


                            Canal oficial del Real Madrid. Toda la información del Real Madrid con noticias, jugadores, venta de entradas, servicios al socio e información del club.


                            Barcelona ilus jalgpall

                            Kommentaar


                              Ja mitte kusagil juttu Scholesist. Mees, kes just selle ainsa värava lõi, mis Barcast mööda viis ja 2008. aasta finaali, kus mees ka alustas. 2009. aasta finaalis sekkus mees vahetusmängijate pingilt, kui seis oli juba 0-2. Tundub muidugi liiga lihtne järeldus, aga võiks ju veidi rohkem mõelda selle peale ka, et kuidas Barcale muret valmistada, selle asemel, et nuputada, kuidas nende tekitatud muresid neutraliseerida.

                              Muidugi kaks töölooma tuleks talle kõrvale panna. Samas ei raatsi Giggsi ka mängust välja jätta.

                              --------------- Carrick -----------
                              --------- Scholes --- Park ---
                              (parem äär) --------------- Giggs
                              --------------- Rooney --------------

                              Fletcheri paneks paremkaitsjaks. Lööge mind maha.

                              Kommentaar


                                ei midagi isiklikku tõesti, aga palun teeme nii, et seda 'nä-nä-nää-näitlejad' paska SIIA teemasse küll postitama ei hakka enne mängu, eks. küll pärast jõuab terve suve halada, kui peaks üldse põhjust olema.

                                Mis Parki puudutab, siis ma ei näe küll mitte vähimatki varianti, et ta ei mängiks. Kui Nani üldse kellegi asemele panna, siis Valencia, aga isiklikult eelistaks näha teda pigem pingilt sekkumas.

                                Epic:

                                Scholes on minu jaoks kahjuks juba... parema eestikeelse sõna puudumisel liability. Eriti niisuguse keskvälja vastu, nagu Barcal on välja panna. Carrickuga paaris nad kahjuks ei toimi, kuna mõlemad tahavad madalal mängida, keskele kolmiku panemine jätab aga jällegi koha ainult ühele ründajale. Minu meelest see sinu pakutud formatsioon keskendubki just liigselt vastase nullimisele. Imho Chicha lihtsalt peab alustama, eelmises postis toodud põhjustel. Rooney üksi ees jääks kas liiga isoleerituks ja/või (sellest tulenevalt) ei püsiks seal ja mängiksime jälle pool aega sisuliselt üldse ilma ründajata. Seda juba eelmises finaalis sai proovitud, väga ei toitnud nagu. Ja kui juba kaks ründajat on paigas, siis ei jäägi ju muud varianti kui kaks keskpoolikut + üks kaitsvam äär Parki näol. Eriti koos temaga ei oleks see klassikaline tuim 4-4-2, vaid vajadusel väga paindlik süsteem, mis võimaldaks kiirelt kaitset rünnakuks muuta ja vastupidi. Minu arust on võti just selles viimases, Barcat peab sundima ettevaatlikkusele. Kolmene keskväli + Rooney ei suuda mu meelest piisavalt kiiresti rünnakule lülituda, et nemad peaksid selle järgi oma mängu sättima.

                                Aga noh see kõik on rangelt isiklik arvamus, mitte mingi absoluutne tõde. Huvitav saab igatahes olema näha, mismoodi minnakse.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X