320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd ma tean, mis tunne Chelsea fännidel oli, kui VDS mingeid imelööke ära võttis. Väga tilti ajab ikka!

    Kommentaar


      Neuer päris asjalik, kestis survele õnneks vaid ühe poolaja. Raul kustutati ära nagu koni hallil ja ilasel Tallinna vanalinna tänaval keskmisest suuremas sopalombis. Võrratu mäng, aitäh teile!
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Tahaks täna jälle esile tõsta Carrickut. Dirigeeris asja ülima kindlusega.

        Teiselt rindelt ka - Youth Cupi finaalmängud Sheff Utd'ga toimuvad 17. mail võõrsil ja 23. mail kodus.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Ma võiks öelda comfy, aga selle asemel jagan ümberlükkamatuid fakte, mis täna silma on jäänud:

          *giggs on nüüd vanim mängija, kes CLs värava löönud
          *manku on CLs võõrsil sel hooajal endiselt taga nulli peal
          *carrick oli jälle mängu parim
          *SAF läks ja leppis peale vilet Neueriga midagi kokku
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Carrickule sobib täiega, kui ta kõrval on Giggs.Viimased CLi mängud on olnud ikka väga hea.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Daniel Taylor: Bloody hell. #MUFC fall-guy Darron Gibson aka @DGibbo28 joined Twitter at 12.15pm. Two hours later he's scarpered because of abuse.

              Sotsiaalne sidusus ei ole nõrkadele.
              Nagu klubi ametlik twitteri-isa Rio nüüd selgitab, siis Gibbo tegelikult üldsegi ei solvunud, vaid lihtsalt "couldn't be bothered". Raske on muidugi veel usutavamalt sõnastada.

              a noh kui on idikate paika panemisel eeskuju vaja, siis palun väga, Jonny Evans to the rescue.

              Algselt postitas chippo7 harvey shaw
              @j23evans i've got more followers than u have appearances this season pal, chris smalling is far better, better get looking for a new team!
              Algselt postitas 23evans jonny evans
              @chippo7 I'm actually tempted to follow u to take my total up to 15!! Keep trying "chippo"
              ja
              Algselt postitas MelvinEkedigwe
              Gud man u players tweet their prospects 4 d match2nyt and talkin bout family guy? #benchwarmer
              Algselt postitas 23evans jonny evans
              @MelvinEkedigwe you've had a chip on your shoulder since your ma called u melvin. Don't worry bout it. Keep your chin up
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Tõesti - Carrick oli täna ikka tõsiselt hea.

                Rooney need äärevahetussöödud.... bbbreathtaking. Kuidas saab NII TÄPSELT neid jala peale anda, müstika.

                Fabio oli küll tubli ja üldse kogu tiim - kõik panid eile ikka megahästi. Kahju, et Evra seda ilusat läbimurret väravaga ei lõpetanud.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Päris Koljati ja Taaveti mäng oli...sedapuhku, suurem ei saanud muhku. Carricku puhul oli korra väga hästi kaamerasse püütud tema nõrk koht - survestati teda mõlemalt poolt, otseselt polnud kellegile teisele sööta kui vastasele. Õnneks sellist situatsiooni ei lastud väga juhtuda - üheltpoolt aitas kaasa mitte kõige agressiivsem vastane ning teiseltpoolt Manu (pikkade) söötude täpsus, mis on vist alguse saanud Rooney vormi tõusmisega.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Carricku puhul oli korra väga hästi kaamerasse püütud tema nõrk koht - survestati teda mõlemalt poolt, otseselt polnud kellegile teisele sööta kui vastasele.
                    Korra söötis mees auti ka vist. Meenusid kohe ajad kus ta 2x mängu jooksul ikka seda tegi. Aga üldiselt oli väga asjalik. Kui ta enamvähem stabiilselt suudaks viimase aja kvaliteedis esineda, siis võiks ju teatud poolmuidusööjad koondises pingile lükata.

                    Kommentaar


                      Eile mängisite raisad ikka hästi küll. Ütleks midagi teravat, aga kuidagi keel ei paindu. Respekt. Tore kui hooaja lõpus saab lasta meestel puhata ja seda CL-i poolfinaalis.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Ferguson later said: "I think in my time at United this was the finest display of goalkeeping against us. I'm sure there were other feats but tonight we saw a very good one.

                        Kommentaar


                          Ball possession: 35% vs 65% ja söödud 280 vs 619. Selle hooaja üks veenvamaid esitusi üldse.

                          Kommentaar


                            kindlasti parim esitus(, mida mina) see aasta (näinud olen).
                            kärrik teenib korralikult enda lepingupikendust välja. roo oli täpselt selline nagu maailma üks parimad olema peab. herne kohta ei oska midagi öelda. ses suhtes, et vähemalt ühe esimese poolaja variantidest oleks võind ära taguda/paremini lahendada, samast tulles tagasi reaalsusesse, siis aasta tagasi oli kutt veel mehhiko liigas/£6m/19väravat, juba niigi utoopia. seega ei ütle mitte midagi halba.
                            üldse kogu kaadri ees müts maha. et see hoog ei raugeks ja järgmisel nädalal mingi suuremat sorti idiootsusega hakkama ei saadaks.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Üldse ei saa aru, miks kommentaator (see kes Kruusiga oli, nime ei mäleta) ütles Carricku kohta, et on teinud terve mäng kõvasti musta tööd. Minu arust oli mees kohe väga kindla esitusega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Matu1994 Vaata postitust
                                Üldse ei saa aru, miks kommentaator (see kes Kruusiga oli, nime ei mäleta) ütles Carricku kohta, et on teinud terve mäng kõvasti musta tööd. Minu arust oli mees kohe väga kindla esitusega.
                                Ok

                                What?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X