320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    kui omakeskis ei suuda otsustada, siis jah see zürii varianti. esimeheks fitti, näiteks. muudeks liikmeteks kohalikud fännid, aga poolt või vastuhääl peab tulema koos põhjendusega. kamba peale saab hakkama küll.
    Ma pakun oma kanditatuuri. Siit ei saa valet vastust tulla!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Uskumatu. No tahetakse ikka 100 prossa kindlaks teha, et tiitel vist see hooaeg ära tuleks.

      Kommentaar


        Mulle see kohtunik meeldib
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          see blokeering oli kollast väärt. Üks rikkumine veel ja kohtunik platsilt minema!

          Kommentaar


            vitt mäng

            Kommentaar


              täiesti sõnatu.. tiitlit vist ei taheta see hooaeg
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Selline klubi esineb Meistrite Liiga finaalis? sellise lasteaia tasemega kobakari? Arsenali suguselt kobakarjalt selline pakk korjata? Ptui! häbi!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Kohtunik oli ikka nii võlga. et annab olla.... Tahaks kangesti seda Vidici niiöelda penaltit näha kordusest, mu neti kiirus ei vedanud välja seda olukorda.

                  Kommentaar


                    Oi oi mis hooaja lõpp meid ees ootamas on

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                      Kohtunik oli ikka nii võlga. et annab olla.... Tahaks kangesti seda Vidici niiöelda penaltit näha kordusest, mu neti kiirus ei vedanud välja seda olukorda.


                      palun väga, puhas penalti, punane.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                        Kohtunik oli ikka nii võlga. et annab olla.... Tahaks kangesti seda Vidici niiöelda penaltit näha kordusest, mu neti kiirus ei vedanud välja seda olukorda.
                        2ra parem taha!

                        Kommentaar


                          Penalti jäeti andmata mõlemale poolele - see Oweni olukord oli ka siiski selgelt viga. Aga mis teha, Arsenal oli täna parem ning teenitud kolm punkti neile. Kahjuks.
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            2ra parem taha!
                            Miks mitte? Olukorda nähes võib öelda jah, et oli penlati.. mida oligi vaja tõestada.

                            Kommentaar


                              tüüpiline tujutu away töllamine. hea, et arsenal enda lõpukontratest veel üht väravat ära ei suutnud karistada.
                              kloonigem ryan giggs!
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tempo Vaata postitust
                                Oi oi mis hooaja lõpp meid ees ootamas on
                                Mis ta nüüd ikka nii väga oi oi on, võida/viigista kodus järgmine mäng ja on sisuliselt korras. No panic.

                                Aga noh tänane oli muidugi sitt mis sitt. 5-9-4 ehk 24 punkti tähendab, et isegi viimasest Blackburni mängust sõltumata on tegu viimase kahekümne aasta kõige halvema võõrsilvormiga. Mõtlemisainet kõvasti järgmiseks hooajaks.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X