320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panin täna Twitteris ühte Unitedi statistikat kajastavat tegelast jälgides tähele järgnevat fakti:

    "18 - Ashley Young made 18 appearances in central midfield last season, double the amount of appearances he made at left midfield. Converted."

    Ehk on Alexil kaval plaan Young hoopis keskele lükata?


    Kommentaar


      kordan veel - kuhu keskele? kümne kohale, st Rooney asemele? sest ta ei ole ju mingi playmaker ometigi. muide äärele on veel Cleverley ka võtta, ennist unustasin.

      ja ma söön oma mütsi ära, kui Nanil minna lastakse. ta oli lõppenud hooaja üks paremaid mängijaid, ffs. kõik need lugematud spekulatsioonid tulevad puhtalt sellest, et ajakirjanik vaatab, ahaa, osteti winger, järelikult müüvad siis mõne olemasoleva maha. voh väga hea, siit saab järgmise could-might loo kokku näkerdada. pluss mingi täiesti arusaamatutel alustel põhinev, aga seda visamalt juuri ajav müüt, nagu Nani mängiks Unitedis enam-vähem vastu tahtmist. bs.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Nani ei lähe kuhugi.
        Ja minumeelest on see pigem positiivne, et Young ostetakse. Tahame paremat mängupilti ja loovust, aga midagi ei saavuta kui muutusi ei tee ju. Küll Ferguson midagi kokku klapib ja usun, et uuel hooajal võib ilusat mängu näha.

        Kommentaar


          lol

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            lol
            ju nägi mõnda scouserit seal tagapool.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              või siis Giggsy (venna)naist
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ühe wingeri võiks tuua küll. Giggs pole enam isegi teises nooruses ning ilmselt tal on viimane hooaeg. Seega järgmiseks aastaks anyway uut meest vaja. Võib ju natuke varem tuua, et mees jõuaks ennast sisse seada ilusti. Rotatsioon Nani, Valencia, Young, Giggs on normaalne küll. Parki võib keskel ja äärel kasutada. Kevadel on mõnus värskeid tasemel mehi võtta.
                Manchester United
                Juventus

                Kommentaar


                  Bébé saadeti Besiktasesse laenuga.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Loodame, et seal pingile ei jää.

                    Kommentaar


                      loodame, et ta mõne mängu ka kaasa teeb.
                      Parimal võimalikul juhul saab isegi mingise 3 mil Besiktase käest aasta pärast

                      Kommentaar


                        Loodetavasti õpetatakse seal tsenderdama.

                        Kommentaar


                          Ma ei usu Bebesse. Ta puuted ongi poolikud. Siiani hea näide on sügiseses Wayne Rooney jonni kajastavas paroodilises hittloos "Love the way you leave", kus Fergusoni värsi peale "I've still got Bebe" ta lihtsalt perseli kukub.

                          Kommentaar




                            + gibson ka söna võtnud

                            “If Sunderland get the three of us it would be unbelievable business,” he said. “It wouldn’t faze me one bit to leave, all I want is what’s best for me. So if the best thing for me is to leave and go somewhere that I’ll play every week then so be it. I haven’t sat down with Sir Alex to talk but if it comes to me not playing as much as I’d like next season I’ll have to move. I’m nearly 24. I’m going to have to go somewhere else if I don’t start playing regularly.”
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Paistab,et Giggsiga te vist järgmine hooaeg arvestada ei saa.See draama kogub ainult tuure ja vaevalt,et temast üldse normaalset mängumeest oleks sellises stressis,kui otsustabki jätkata.

                              The sister-in-law of Ryan Giggs - with whom the Manchester United star had an affair - has revealed that she aborted his baby weeks before marrying his brother.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X