320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kerge Twitter meltdown, et äkki MUFC suudab Bakayoko "diili" ka hijackida Chelsea käest.
    Selle kuuluka laskis lahti The Sun
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Algselt postitas Saver Vaata postitust
      Selle kuuluka laskis lahti The Sun
      Miks sa olemas oled

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Miks sa olemas oled
        Mis sulle muidu muret tekitab?
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Nüüd teete kül Saverile natuke liiga... jah ka mina sooviks tihti teda kallistada... mõlema käega.... kõrist.... tugevalt.... aga sel korral ta lihtsalt jätkas teemat tuues viite eelnevalt mainitud kölakale... seega rahu

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            Mis sulle muidu muret tekitab?
            Thesun, sellest peaks küll eemale hoidma.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Nüüd teete kül Saverile natuke liiga... jah ka mina sooviks tihti teda kallistada... mõlema käega.... kõrist.... tugevalt.... aga sel korral ta lihtsalt jätkas teemat tuues viite eelnevalt mainitud kölakale... seega rahu
              The suni artikkel mille selle foorumi kõige suurem debiilik linkis, ei olnud kaugeltki esimene kes selle teema üles võttis, bakayoko "varastamise" jutud käisid meedias/twitteris kõvasti enne seda mõtttetut artiklit.

              Saver on tüüpiline debiilik, kes lihtsalt käib redditis/postimehes ja loeb igast paska ja usub kõike, vahepeal tuleb ka foorumis enda haisu levitada ja siis situb siia.

              Jah, see postitus ei häirinud mind, aga mõttetu vale info oli see siiski. Debiilikud väga tihti ei õpi.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Nüüd teete kül Saverile natuke liiga... jah ka mina sooviks tihti teda kallistada... mõlema käega.... kõrist.... tugevalt.... aga sel korral ta lihtsalt jätkas teemat tuues viite eelnevalt mainitud kölakale... seega rahu
                Nii see oli mõeldud jah. The Sun oli esimene kes selle udu lahti laskis! Kui keegi tõestab vastupidist, siis vabandan kõigi ees avalikult.

                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Saver on tüüpiline debiilik
                Kuule kukk, sa hakkad mulle selle isiklikuks minemisega närvidele käima! Tra ma hammustan sul pea otsast ära nagu suitsuheeringal!
                Täpselt samad sõnad käivad kõigi teiste kohta, kes postitustes isiklikuks lähevad! Kui keegi tahab midagi näkku öelda, saadke on kontakt andmed mulle postkasti, saame kokku ja räägime asjad selgeks! Ei ole vaja siin mingit faking interneti kangelast mängida!

                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Thesun, sellest peaks küll eemale hoidma.
                Nüüd loe rahulikult mu postitust uuesti. Jõudis kohale?!
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saver Vaata postitust
                  Nii see oli mõeldud jah. The Sun oli esimene kes selle udu lahti laskis! Kui keegi tõestab vastupidist, siis vabandan kõigi ees avalikult.



                  Kuule kukk, sa hakkad mulle selle isiklikuks minemisega närvidele käima! Tra ma hammustan sul pea otsast ära nagu suitsuheeringal!
                  Täpselt samad sõnad käivad kõigi teiste kohta, kes postitustes isiklikuks lähevad! Kui keegi tahab midagi näkku öelda, saadke on kontakt andmed mulle postkasti, saame kokku ja räägime asjad selgeks! Ei ole vaja siin mingit faking interneti kangelast mängida!



                  Nüüd loe rahulikult mu postitust uuesti. Jõudis kohale?!
                  Mõtle nüüd kolm korda miks Liverpooli toetaja the s*nile viitamise pärast leili läks.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Kuule kukk, sa hakkad mulle selle isiklikuks minemisega närvidele käima! Tra ma hammustan sul pea otsast ära nagu suitsuheeringal!
                    vot see on mehe jutt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      The suni artikkel mille selle foorumi kõige suurem debiilik linkis, ei olnud kaugeltki esimene kes selle teema üles võttis, bakayoko "varastamise" jutud käisid meedias/twitteris kõvasti enne seda mõtttetut artiklit.

                      Saver on tüüpiline debiilik, kes lihtsalt käib redditis/postimehes ja loeb igast paska ja usub kõike, vahepeal tuleb ka foorumis enda haisu levitada ja siis situb siia.

                      Jah, see postitus ei häirinud mind, aga mõttetu vale info oli see siiski. Debiilikud väga tihti ei õpi.
                      Twitter/"meedia" (konkreetset nime sa nimetanud) ei ole mingi vettpidav allikas. Prantsusmaa meedias pole mingit juttu Bakayokost ja Unitedist (isegi Chelsea jutud on vaibunud). Nii et sinu jutt on The S*niga samal tasemel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Mõtle nüüd kolm korda miks Liverpooli toetaja the s*nile viitamise pärast leili läks.
                        Ma olen Liverpooli fänn olnud ca 23-25 aastat, ei ole vaja mulle The Sun'i teemat hakata selgitama!
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Mis nüüd siis edasi saab? Keegi tambib kellegi ära vms?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Mis nüüd siis edasi saab? Keegi tambib kellegi ära vms?
                            Saver tõmbab kõigil tuutud sirgeks, isegi vanal mägral.

                            Kommentaar


                              Peaks nagu parim eestikeelne Unitedi kogunemiskoht olema, aga selle asemel, et Wayne Rooney nime mäletada käib mingi tobe jagelus. Kurb. Nagu ka Rooney lahkumine, kuigi see oli ka minu soov.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Twitter/"meedia" (konkreetset nime sa nimetanud) ei ole mingi vettpidav allikas. Prantsusmaa meedias pole mingit juttu Bakayokost ja Unitedist (isegi Chelsea jutud on vaibunud). Nii et sinu jutt on The S*niga samal tasemel.
                                No shit, et see on bullshit. Lihtsalt mainisin ära, et sarisitturil oli vaja postitada lambine artikkel mis ei olnud kaugeltki esimene kes sellist rämpsu tootis - vastupidiselt tema väitele.

                                Kui sain sust valesti aru ja mõtlesid, et minu "ütlemine" ei ole vettpidav allikas, siis googeldades leidsin 10 sekundiga artikli mis on kirjutatud u 10 tundi varem kui saveri poolt viidatud artikkel. - http://www.101greatgoals.com/news/so...bakayoko-news/

                                Isiklikult loodan, et suunad pööratakse Dieri poole.


                                Midagi huvitavat ka vahelduseks - hetkel on suurim skoorija klubis Juan Mata (36 kolli)
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X