320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saver Vaata postitust
    Ma olen Liverpooli fänn olnud ca 23-25 aastat, ei ole vaja mulle The Sun'i teemat hakata selgitama!

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      No shit, et see on bullshit. Lihtsalt mainisin ära, et sarisitturil oli vaja postitada lambine artikkel mis ei olnud kaugeltki esimene kes sellist rämpsu tootis - vastupidiselt tema väitele.

      Kui sain sust valesti aru ja mõtlesid, et minu "ütlemine" ei ole vettpidav allikas, siis googeldades leidsin 10 sekundiga artikli mis on kirjutatud u 10 tundi varem kui saveri poolt viidatud artikkel. - http://www.101greatgoals.com/news/so...bakayoko-news/

      Isiklikult loodan, et suunad pööratakse Dieri poole.


      Midagi huvitavat ka vahelduseks - hetkel on suurim skoorija klubis Juan Mata (36 kolli)
      Võta nüüd see link lahti ja loe, kelle andmetel väidetavalt ManU on Bakayoko diili Chelsealt hijackimas.

      Kommentaar


        On Saturday evening, stories have broken in both the Daily Mail and The Sun that Monaco midfielder Tiemoue Bakayoko is off to Manchester United.



        The Sun have set off more alarm bells for Chelsea fans on Saturday evening claiming that after the Romelu Lukaku saga, Monaco midfielder Tiemoue Bakayoko could end up joining Man United instead of the Blues.



        Manchester United could now be set to hijack Chelsea’s attempts to sign Tiemoue Bakayoko as his proposed £35m move from Monaco continues to stall, according to The Sun.



        According to a report in The Sun, Chelsea could frustratingly lose another of their primary targets of the summer transfer window. The Premier League champions are facing a potential hijack from Manchester United for AS Monaco midfielder Tiemoue Bakayoko.



        Chelsea could be about to miss out on another top summer target, with Manchester United considering a move for Monaco star Tiemoue Bakayoko, reports the Sun.



        Publik võib nüüd punktid jagada.


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Võta nüüd see link lahti ja loe, kelle andmetel väidetavalt ManU on Bakayoko diili Chelsealt hijackimas.
        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        saver on loll
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Mind absoluutselt ei huvita "the shit"

          Sinu antud link oli tänase kuupäevaga, minu antud link eilse kuupäevaga. Kuna antud teema mind ei huvita piisavalt, et rohkem googeldada, siis võib täiesti tõsi olla, et the sun selle sita lahti lasi, aga mind see ei koti.

          Minu jutu point oli, et debiilik vehib suvaliselt igasse teemasse järjest sitta ja antud link mille ta postitas ei olnud õige.

          Kui tagasi vaadata, siis veits sitamaik sellel juures tõesti, aga mind lihtsalt häirib sarisittumine.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Sinu antud link oli tänase kuupäevaga, minu antud link eilse kuupäevaga.
            Kui loll saab üks inimene olla?!!!

            Updated: (UUENDATUD) 9th July 2017, 6:00 pm



            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Minu jutu point oli, et debiilik ...
            Ma ootan endiselt virtuaal kangelasest kukekese kirja oma postkasti?! Või oled sa lihtsalt järjekordne libu - nagu kõik eelnevad - kes püksid pruuni täis lasksid?
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Tuurile läksid

              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Waynole ka aitäh !

                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Tuurile läksid

                  + Lukaku, kes polnud veel ametlik kui see pilt kokku pandi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Mind absoluutselt ei huvita "the shit"

                    Sinu antud link oli tänase kuupäevaga, minu antud link eilse kuupäevaga. Kuna antud teema mind ei huvita piisavalt, et rohkem googeldada, siis võib täiesti tõsi olla, et the sun selle sita lahti lasi, aga mind see ei koti.

                    Minu jutu point oli, et debiilik vehib suvaliselt igasse teemasse järjest sitta ja antud link mille ta postitas ei olnud õige.

                    Kui tagasi vaadata, siis veits sitamaik sellel juures tõesti, aga mind lihtsalt häirib sarisittumine.
                    Jutu järgi võiks arvata, et tegu on noorusaja Mike Tysoniga, kes kõik vastased 30 sekiga kasti taob. Ja tõsi ta on, et Tysoni mõistust on sulle antud kamaluga. Füüsiliselt võimekuselt sarnaned ilmselt aga rohkem Andres Vaherile. Siinkohal vabandused Vaheri suunas, kes on üks noobel spordiajakirjanik.

                    Kommentaar


                      Püha issanda ristivägi, mis siin teemas toimub!?

                      Wazza on igati tore, et Unitedi eest nõnna pallis. Kahjuks jätavad need paar "tahan klubist minema" jonnimist mõru meki juurde ja ikooni staatusesse (nagu Scholesy, Neville, Giggsy) ta minu silmis ei jää.
                      Õnneks väga õige aeg ja väga õige sihtkoht, et edasi liikuda ja loodan, et isegi kui Evertonis midagi uttivisse peaks tal minema, siis Rio kombel kuhugi QPR-i enam edasi toksima ei lähe.
                      Ehk siis kiituskirjaga ei lõpetanud, aga nelja-viieline ikka.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                        Püha issanda ristivägi, mis siin teemas toimub!?

                        Wazza on igati tore, et Unitedi eest nõnna pallis. Kahjuks jätavad need paar "tahan klubist minema" jonnimist mõru meki juurde ja ikooni staatusesse (nagu Scholesy, Neville, Giggsy) ta minu silmis ei jää.
                        Õnneks väga õige aeg ja väga õige sihtkoht, et edasi liikuda ja loodan, et isegi kui Evertonis midagi uttivisse peaks tal minema, siis Rio kombel kuhugi QPR-i enam edasi toksima ei lähe.
                        Ehk siis kiituskirjaga ei lõpetanud, aga nelja-viieline ikka.
                        +1 selle lepingute jauramise kohta, plekk jäi külge,samad tunded. Kui nüüd tagasi kerida, siis õige aeg oli nihhi saata,kui SAF-il see plaan oli. Aga muidugi tähhid ja head teed.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Drogba, Milito, Benzema... sellist ründajat oligi oodata. Lukaku on olnud stabiilne paugutaja ehk paugutab rohkemgi, kui paremad kaaslased kõrval on. Pl-is ennast tõestanud ründaja. Rahul.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              küll ta takkajärgi paremini koitma hakkab, mis masti mees tegelikult ikkagi käis ja kolmteist aastat asju tegi.

                              üks täna just küsis, kas kahju ka on. vastasin kiirelt - ei ole. pärast jäin ise ka mõtlema, et miks siis nii.

                              sest mingil põhjusel on minu jaoks käinud Waynoga alatasa kaasas see tunne, et ta võinuks olla VEEL parem, kui ta ei oleks lootnud nii palju oma loomulikule talendile. jumal teab, et seda talenti on talle tõesti kuhjaga antud, aga ikkagi jääb kuidagi sihuke tunne sisse, et PÄRIS kõike ta ei suutnud välja mängida. ma tean, et see kõlab jaburalt, kui mees on löönud üle kõik Bobby rekordid ja shittyle käärid ja arsenalile jooksu pealt ühele poole ja jooksu pealt teisele poole ja njuukale pomme ja miiilanile viimasel minutil ja becksi tervituseks poolelt platsilt ja veel palju palju asju. ja isegi kui oli sitt päev, ja jumal teab, et tal neid ikka oli, siis jooksis ja rassis alati... aga.... see mingi aga, see jäi miskipärast lõpuni.

                              ega ei tea, võib-olla olen kah lasknud end mõjutada kogu sellest jõuramisest, mis aegade algusest saadik on tema ümber käinud. kui tegelikult mõelda, mismoodi mees on pidanud olema kõikseaeg lunastaja ja samas esimene, kes alati pähe saab, kui jälle lollid lootused ei täitu... on kõvemadki mehed sellise pinge all murdunud.
                              eks mõnes mõttes päris lõpus murdus Wayno ka. kaua sa jõuad. või äkki tegelikult murdus juba varemgi, kui korda paar mordori poole kiikas. no mis sa teed. anname andeks ja kes vana asja, sellel silm, ja kõik need jutud. ikkagi inimene.

                              ses plaanis oleks muidugi ilgelt vahva, kui ta veel korra tõuseks ja kõigile näitaks. mina hoian pöialt, igastahes.

                              suuremat kurbust pole aga sellepärast, et üks aeg sai selgelt läbi, kuid ega see siis tähenda, et liiv kella seest üleüldse otsa oleks lõppenud. keerad aga teistpidi ja läheb jälle. kehtib nii Wayno kui ka manku kohta.


                              aga... kas ta ikkagi manku legend ka on?
                              no on, muidugi on. kus ta siis ei ole.

                              kõike paremat, Wayno. ja sa tegelikult päris noor poiss alles, peksa mõned palun arsenalile ja njuukale veel, nagu sa nii ilusti oskasid!

                              thanks for the memories.

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Eks jah Wazzast vähe teistmoodi legend saab/on. 10-20 aasta pärast on tema jonnimised enamustel meelest läinud, kuid 253 väravat jäävad. Samas Scholesy, Giggsy ja Gazi kombel noortest kuni karjääri lõpuni oli ju juba eelnevalt välistatud. Sellepärast, tegelikult on see küll lihtsalt jalgpalliromantiline unistus, loodan ja oleks vinge, kui enda kasvandik, Manchesteri poiss ja klubi fänn Rashy lööks täielikult särama ning kõmmutaks end tippu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X