320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Nõme, kahtlemata, ja taunimistväärt. Aga isegi uudise lingis puudub sõna "football". Praegu ilmaaegu tõmbad negatiivset tähelepanu oma uuele avatarile. Pane siis juba Kõmri koondise teemasse vmt.
    Me ei peagi looma samasuguseid seoseid, kus neid pole.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      äkki ootaks süüdimõistva otsuse ära mitte ei tambiks ise juba süüdi teda? minu jaoks täielik müsteerium arvestades neid undercover filmimisi mis temast tehtud on ja kus ta on vaikne nohik kes ei taha mingeid probleeme.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        äkki ootaks süüdimõistva otsuse ära mitte ei tambiks ise juba süüdi teda? minu jaoks täielik müsteerium arvestades neid undercover filmimisi mis temast tehtud on ja kus ta on vaikne nohik kes ei taha mingeid probleeme.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          [Gary Lineker] In response to a Man United fan wanting the Glazers out: "Excellent, fully admire your stance. When the club can’t afford top players and gradually slide into mid table mediocrity or worse, I hope you continue to feel the same way"

          Müstika kuidas selline vend nii ära kamminud on.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Sa ise ei arva, et kui näiteks Manku ei suuda enam Mankiga üldse võistelda, siis ollakse eluga rahul ja ei unistata suurte lubadustega suhkruissist?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Sa ise ei arva, et kui näiteks Manku ei suuda enam Mankiga üldse võistelda, siis ollakse eluga rahul ja ei unistata suurte lubadustega suhkruissist?
              glazerid pole suhkruissid. kaugel sellest. kui city fännid vinguks enda jumala suunas, siis saaks sellest lausest aru. Hetkel paneb ikka VÄGA puusse.

              võitmine pole elu, mul isiklikult oleks üsna savi seal keskel passida ja unistada, manu brand, aga on hetkel nii tugev, et järgmised 10 aastat küll mingit probleemi ei teki, ilmselt järgmised 100 kui aus olla.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                võitmine pole elu, mul isiklikult oleks üsna savi seal keskel passida ja unistada, manu brand, aga on hetkel nii tugev, et järgmised 10 aastat küll mingit probleemi ei teki, ilmselt järgmised 100 kui aus olla.
                Sport ja võitmine pole elu. Ei saa mina sellest relegatsiooni mentalideedist aru. Võib olla peaksid balleti vaatama. Pole ime, et seda jälki superliigat pooldasid.
                Ja brandi tugevuses ei tasu ka liiga kindel olla. Kui ikka lõhki laenata, siis võib iga õhupall lõhkeda. Nt. Leeds on ka suht ajalooga klubi ja 2000ndate alguses olid veel Meistrite Liiga poolfinaalis, millele järgnes 17 aastat Championship’isja League One’is.

                Kommentaar


                  Selles osas olen Linnupojaga ühte meelt, et Lineker ajab lolli juttu.

                  Nii palju kui kõrvaltvaatajana tundub, ei unista fännid ju mitte suhkruissist vaid omanikest, kes klubist agaralt hunnikutes raha välja ei pumpaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magicm Vaata postitust
                    Sport ja võitmine pole elu. Ei saa mina sellest relegatsiooni mentalideedist aru. Võib olla peaksid balleti vaatama. Pole ime, et seda jälki superliigat pooldasid.
                    Ja brandi tugevuses ei tasu ka liiga kindel olla. Kui ikka lõhki laenata, siis võib iga õhupall lõhkeda. Nt. Leeds on ka suht ajalooga klubi ja 2000ndate alguses olid veel Meistrite Liiga poolfinaalis, millele järgnes 17 aastat Championship’isja League One’is.
                    aga kui võitmine on elu, siis peaks ju kõik city fännideks hakkama? said sellest mõttestu valesti aru.

                    tolle aegset leedsi ei tohiks aga unitediga küll võrrelda. samamoodi ei tasu võrrelda meie KV usa omaga.


                    lisaks, ei ma ei pooldanud superliigat. mulle meeldib praegune süsteem rohkem, aga mingi värskendus kulub kindlasti ära.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ma ikka vahel fantaseerin, et Unitedit on võimalik jooksutada ka sedasi, et tehakse häid otsuseid nii äriliselt kui ka spordiliselt (jalgpalliliselt?). Siiamaani kahju sellest papist, mis post-Fergie ülikiiresti magama pandi ilma, et suurt midagi näidata oleks selle eest.
                      Van Der Sar saved it, United again!

                      Kommentaar


                        Ole tulekuga on samas ühes suunas hea suund võetud.

                        Liverpool's accounts show the club has overtaken Man Utd in wages paid - can't remember when that last happened. 'Big Six' wages table for 2019/20 here:

                        Man City £351m
                        Liverpool £325m
                        Man Utd £284m
                        Chelsea £283m
                        Arsenal £225m
                        Spurs £181m


                        seekord võiks poolist mööda minnes mõne haalandi või kaks ikka kirja saada.

                        korralik deadwood ikka ära müüdud. järgmine on vist mata kellel suvel leping läbi saab? ilgelt kahju, üks lemmikumaid meeskonnas, aga palk ei võrdu mänguminutitega
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Tänase mängu valguses tuleb meelde see 7:1 mäng. Olin Tartus siis veel tudeng ja sain Vildesse mängu vaatama minna. Seal talveaias nurgas oli ekraan. Sinna alla tulid veel Rocki mehed, kelle hulgas oli ka Kullamäe ka istuma. See oli esimene ja viimane kord, kui ma kuulsin Eesti pubis lauldi ManU fännilaule. Good Times!
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Tänase mängu valguses tuleb meelde see 7:1 mäng. Olin Tartus siis veel tudeng ja sain Vildesse mängu vaatama minna. Seal talveaias nurgas oli ekraan. Sinna alla tulid veel Rocki mehed, kelle hulgas oli ka Kullamäe ka istuma. See oli esimene ja viimane kord, kui ma kuulsin Eesti pubis lauldi ManU fännilaule. Good Times!
                            Ma olin 9. Klassis siis alles ja kuna koolipäevad hakkasid 5.45 siis Cl mänge keset nädalat ei näinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Tänase mängu valguses tuleb meelde see 7:1 mäng. Olin Tartus siis veel tudeng ja sain Vildesse mängu vaatama minna. Seal talveaias nurgas oli ekraan. Sinna alla tulid veel Rocki mehed, kelle hulgas oli ka Kullamäe ka istuma. See oli esimene ja viimane kord, kui ma kuulsin Eesti pubis lauldi ManU fännilaule. Good Times!
                              Päris hea lugu tegelikult.

                              Kommentaar


                                Tehke sellele 80milli klounile selgeks, et ta on keskkaitsja ning peab vastaste ründajat katma, mitte ära jooksma peitu. Närvi ajab see kapteni paelaga kloun seal keskkaitses.
                                Pogba käsi oli aga see reegel on täis nali. Kus see käsi siis olema peab palli ette blokki libistades?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X