320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Minu esimene valik oleks Gary Neville
    Klubi vajab jõulisemat kätt, kedagi kes ei karda staare paika panna. Soovitaks Gordon Ramsay.

    Kommentaar


      Kas keegi avalikustaks mulle selle koHa kus oleks kohtuda saab? Või siis selle koha kus näeb videosi tema käitumisest mängijatega? Kõik kuidagi teavad, et on vaja kedagi kes staare paika julgeks panna, sest ole seda ei julge teha.

      Conte PR päris hea. Õnneks tuleb välja, et mitte meie ei otsinud asendust vaid üks unistab meie juhtimisest.

      Nüüd finally Olel do or die mängud ees. Võime kindlad olla, et kui järgmised mängud võidetakse, siis ta jätkab - olen happy.

      Mõõna perioode tuleb ette absoluutselt igas klubis.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Kas keegi avalikustaks mulle selle koHa kus oleks kohtuda saab? Või siis selle koha kus näeb videosi tema käitumisest mängijatega?
        See koht asub go3.tv ja vaata ka vahel viaplay.ee. Tüübid lihtsalt ei mängi kokku. Ei tööta kaitsesse tagasi. Ei pane vastaste söödukoridore kinni. Ei tekita teineteisele mängu ehitades sööduvariante. Vastan ka su teisele küsimusele:

        See on tõesti ole süü, et Bruno ei suuda lõpetada, aga keita suudab, see on tõesti ole süü, et dijk on üks parimaid kaitsjaid maailmas, aga Maguire peale vigastust tahab jalgpalli asemel Kreekas olla.
        On tõesti Ole süü. Moyes pressis vanast WBA kaikast Craig Dawsonist hea CB välja, sest on toimiv mänguplaan ja kõik teavad mida tegema peavad. Maguirest on saanud WBA tasemel kaigas, sest kogu meeskond laguneb kaitsefaasis ja tema jääb viimasena sitta kokku lappima. Mis paratamatult hakkab ka enesekindlusele.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Mida sa siin meenutad? Seda et ManU pole Villa? See on tõesti nii.
          Meenutan, kuidas “maailma parim keskkaitsja” Virgil võttis seitse sumpsi ja oli Ollie Watkinsi vastu WBA tasemel kaigas.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Õnneks suudeti suuri lollusi vältida ja ei tehtud välise surve toel kiirustatud otsuseid.

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Meenutan, kuidas “maailma parim keskkaitsja” Virgil võttis seitse sumpsi ja oli Ollie Watkinsi vastu WBA tasemel kaigas.
              Mõttetu võrdlus. Liverpooli puhul kehtib "ups, juhtus" sellise kaotuse peale.

              Manu puhul "ups, juhtus" aga hea mängu puhul.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ronaldo üle jaur on nagu Juves oli. Meeskond mängib sitalt, aga kuna Cristiano Ronaldo on meeskonnas, siis pool süüd läheb talle. Tänu Ronaldole see solgiämber veel nii kaua polnud üle ajanud see hooaeg.
                Minu arust küll Ronaldo üle jauru pole. Pigem nagu Solskjaer'i üle.

                Aga kui teistpidi võtta, kas Ronaldo tulek on aidanud ManUnited'il sammu edasi teha?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Minu arust küll Ronaldo üle jauru pole. Pigem nagu Solskjaer'i üle.

                  Aga kui teistpidi võtta, kas Ronaldo tulek on aidanud ManUnited'il sammu edasi teha?
                  Jah, on. Poleks Ronaldo väravaid, siis ma ripuks kuskil riidepuu otsas kaelapidi.

                  Siin vist korra mainiti ka või kuskil mujal, et eelmised 10a on mingid meeskonnad nii mänginud, et neil on Ronaldo väljakul (kes teeb või ei tee pressi), aga suudetakse kontrollida vastast. Ehk Ronaldo võibki põhimõtteliselt keskringis käed puusas seista kui ülejäänud 9 venda natukenegi meeskonna mängu tajuksid ja teeks õigeid liigutusi. Kuna meil on peale Ronaldo veel seal ees Greenwood ja Rashford näiteks, siis nende kolme kaitsemäng ja pressing on nõrk.

                  Meil oleks üleval Firminho sugust venda vaja, kes vist Kloppi taktikas on kõige ülemisem kaitsemängija oma musta töö tõttu. Seda kirjutades, siis meenub muidugi Cavani.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    ükskõik kes, aga mitte conte palun (((((((
                    Ja kas Zidane oleks parem valik kuigi mees pole kunagi ühtki kesist tiimi juhendanud?
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Ja kas Zidane oleks parem valik kuigi mees pole kunagi ühtki kesist tiimi juhendanud?
                      teda sooviks täpselt sama vähe, võtaks enne lvg ka tagasi kui nemad.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        aga nagu sopameedias on ka siin foorumis kõik täpselt sama mentaliteediga.

                        ala Ronaldo on täielik sitt, hahaha kui loll otsus ta koju tuua! *a few muments leiter* OGSi mänguplaanis on isegi Ronaldo täielik keskmik!!!!!!!!!!!!!!!



                        ilmselt oleme kõik targemad pärast spursi mängu. kui seal samasugune seis, siis läheb ole vist päevapealt minema. kui võidab, siis ütlevad kõik, et fluke vms. CL finaalis näeme.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          aga nagu sopameedias on ka siin foorumis kõik täpselt sama mentaliteediga.

                          ala Ronaldo on täielik sitt, hahaha kui loll otsus ta koju tuua! *a few muments leiter* OGSi mänguplaanis on isegi Ronaldo täielik keskmik!!!!!!!!!!!!!!!



                          ilmselt oleme kõik targemad pärast spursi mängu. kui seal samasugune seis, siis läheb ole vist päevapealt minema. kui võidab, siis ütlevad kõik, et fluke vms. CL finaalis näeme.
                          Endiselt, mitte keegi ei mõnita Ronaldot siin foorumis.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Jah, on. Poleks Ronaldo väravaid, siis ma ripuks kuskil riidepuu otsas kaelapidi.
                            Sa räägid, nagu teil pole tiimis kedagi, kes ära lööks. Eelmise aasta põhjal ütleks, et on ju. Usun, et Ronaldo mõju veel alles avaldub ja ta tõelised tassimised alles tulevad.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Sa räägid, nagu teil pole tiimis kedagi, kes ära lööks. Eelmise aasta põhjal ütleks, et on ju. Usun, et Ronaldo mõju veel alles avaldub ja ta tõelised tassimised alles tulevad.
                              Ma julgen väita, et vähemalt 2 väravat on sellist kus keegi teine poleks kohale jõudnud ja ära lahendanud sellest olukorrast.
                              Ilmselgelt on meil probleemid mujal jah. Kui Ronaldo benchida, siis küll keegi teine ka väravale pihta saab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Meenutan, kuidas “maailma parim keskkaitsja” Virgil võttis seitse sumpsi ja oli Ollie Watkinsi vastu WBA tasemel kaigas.
                                Erand kinnitab reeglit.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X