320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nahh seda popkat kasvõi 10 milli eest ära ei müüdud?

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      nahh seda popkat kasvõi 10 milli eest ära ei müüdud?
      Keegi tahtis teda w

      Kommentaar


        Kalju vms

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          nahh seda popkat kasvõi 10 milli eest ära ei müüdud?
          Kuule Pobga on uus täiendus, koos Lingardiga.



          Aga Linnukas, ma saan aru, et sulle meeldib, kui igale positsioonile tuuakse 120 milliga ülemakstud inglane. Tegelikult on tunduvalt odavamalt, pea sama häid, kui mitte paremaid mängijaid olemas. Mcfred polegi lõhkuv ja ainuke cdm matic kannatab 50 min kord nädalas. Zakaria või Kamara oleks võinud vägagi kasuks tulla, samas ei maksnud sittagi ja suvel olnuks võimalus Rice ikka tuua.

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Akna kokkuvõte, laenule saadeti :

            Amad Diallo - Rangers
            Teden Mengi - Birmingham
            Ethan Laird - Bournemouth
            Axel Tuanzebe - Napoli
            Anthony Martial - Sevilla
            Donny van de Beek - Everton
            Reece Devine - Walsall
            Matej Kovar - Burton

            Sisse ei toodud kedagi ja Greenwood istub kinni. Vast on viimane ka põhjuseks ,miks Lingardil minna ei lastud.
            Ühtegi paanikaostu me tõesti ei teinud, küll aga kaasasime põhimeeskonna juurde nüüd Hannibali ja Tahith Chongi - kes on klubis tagasi.

            Kommentaar


              Olge nunnud ja jätame misogüünia ning lollid naljad oma teada eks.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Üks peksab/vägistab naisi, teine möllab näljahädaga, kolmas on siin, sest Citysse minek oleks olnud halb legacyle, neljandal probleem babymamadega ja kolis hispaaniasse, viies keskendub instale ja kuues arvab, et ta on päriselt seda 90 milli väärt, mis ta eest maksti, seitsmes on mentaalselt veel Mykonosel platel.

                Keskenduks keegi sellele, mille eest palka saavad...

                Need, kes keskenduvad, need paraku ei oska ja lõpetavad Evertonis vm.

                pedekari ja naljaklubi.
                Ma päris mitu korda mõtlesin, et nüüd räägid Maguire'ist, aga siis ma sain aru, et sa mõtlesid vist ikkagi seitset erinevat meest.

                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Olge nunnud ja jätame misogüünia ning lollid naljad oma teada eks.

                Kuna su Twitteri linki pole näha, siis on su postitus kuidagi eriti kummaline ja õhust võetud.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                  Ma päris mitu korda mõtlesin, et nüüd räägid Maguire'ist, aga siis ma sain aru, et sa mõtlesid vist ikkagi seitset erinevat meest.



                  Kuna su Twitteri linki pole näha, siis on su postitus kuidagi eriti kummaline ja õhust võetud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Olge nunnud ja jätame misogüünia ning lollid naljad oma teada eks.
                    ah see ju standard, et 8 normaalset inimest ütleb arutelu käigus: "see ei ole okei, mis on juhtunud, me mõistame selle otsustavalt hukka* ja see vend ei tohiks klubiga kuidagi seotud olla", siis tuleb mingi mälleris vend kõrvallauast (ilmselt mingi city või chelsea särk seljas) kellest keegi-midagi-ei-tea ja ütleb, et "õuõu, äkki tal oligi lühike seelik" ja siis mcnamara, kes on kõik ära blokeerinud, järeldab: "putsis misogüünide foorum ma ütlen, ma ei taha kellegi kohta mingeid edetabeleid siin koostada ja te olete kõik imelikud ja ma kellegiga ei seosta ennast".

                    *Ummi Reinsalu devalveerinud selle fraasi muidugi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                      ah see ju standard, et 8 normaalset inimest ütleb arutelu käigus: "see ei ole okei, mis on juhtunud, me mõistame selle otsustavalt hukka* ja see vend ei tohiks klubiga kuidagi seotud olla", siis tuleb mingi mälleris vend kõrvallauast (ilmselt mingi city või chelsea särk seljas) kellest keegi-midagi-ei-tea ja ütleb, et "õuõu, äkki tal oligi lühike seelik" ja siis mcnamara, kes on kõik ära blokeerinud, järeldab: "putsis misogüünide foorum ma ütlen, ma ei taha kellegi kohta mingeid edetabeleid siin koostada ja te olete kõik imelikud ja ma kellegiga ei seosta ennast".

                      *Ummi Reinsalu devalveerinud selle fraasi muidugi
                      See kõrvallaua vend võib vabalt ohvri isa ka olla vaadates nende ütlusi. Aga poiss on juba väljas ja võib klubi enda jaoks päris sitt seis olla. Oletame, et süüdistust ei esitata. Klubi ei saa mängijat maha müüa, teoorias oleks enne tema eest korraliku rulli saada. Nüüd peab tasuta laskma kuhugi mujale kus teenib lõdva emmiga pappi edasi.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        riskin nüüd... aga kui süüdistust ei esitata, mis oleks veenev argument, et poiss ei võiks rahumeeli #11 selga tagasi tõmmata ?

                        Kui kohtucase raugeb, siis unustab enamik inimesi selle juhtumi umbes aasta kahega... vb kiiremini, kui ta jälle kõmmutama hakkab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          riskin nüüd... aga kui süüdistust ei esitata, mis oleks veenev argument, et poiss ei võiks rahumeeli #11 selga tagasi tõmmata ?

                          Kui kohtucase raugeb, siis unustab enamik inimesi selle juhtumi umbes aasta kahega... vb kiiremini, kui ta jälle kõmmutama hakkab.
                          'She had it coming she was wearing a short skirt'

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            riskin nüüd... aga kui süüdistust ei esitata, mis oleks veenev argument, et poiss ei võiks rahumeeli #11 selga tagasi tõmmata ?

                            Kui kohtucase raugeb, siis unustab enamik inimesi selle juhtumi umbes aasta kahega... vb kiiremini, kui ta jälle kõmmutama hakkab.
                            Seda ei unusta keegi, see peab ikka olema mingi täielik anomaalia - mida enamus Hollywoodi tegelased isegi ei suudaks valmis kirjutada. Süüdistatav on pmst igaltpoolt juba kustutatud ja tema nime mainimine on juba täielik Lord Voldemorti analoogia.
                            Ma ei ole Briti õigussüsteemi ekspert aga selline asjade käik hetkel tundub loogiline, enne kui reaalne kohtuaeg paika pannakse võtab veidi aega.

                            Kommentaar


                              täiesti nõus. 99% ilmselt läheb teenitud lepinguga prison fcsse. Pigem oli mu mõte suunatud linnuka kommi pihta, et kui süüdistust ei esitata, siis kõik pupus...

                              Kommentaar


                                Paljud enam Ronaldo vägistamis keissi mäletavad?

                                Kui süüdistust ei esitata ja kohut ei tule, miks ei peaks enam mängima? jalutab rahulikult satsi tagasi. JuriM võib paari foto ja lühikese heliklipi pealt kellegi süüdi mõista, aga ma arvan, seal politseis päris umbajumbud ei tööta. Kui süüdistust ja süüdimõistmist ei tule, siis puhas poiss ju.

                                Giggsyl oleks muidugi ründesse täiendust vaja, et küll see diil läbi surutakse. Johnson pole enam päris toptalent kah.

                                NB. Ma ei tolereeri kuidagi naiste vastu suunatud vägivalda!!! Et võite selle jutuga vivivittu minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X