320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Häid jõule ja uut! Kas tänane mäng tuleb sama kaunis kui selleaastased valged jõulud? Ma ootan mingit 5:1 loputust, aga eks ma adun, et arvatavasti pean pettuma. Vahepeal on ju 2 nädalat olnud aega, et Rangball trennis käima lükata. Kas neil noxidel on mingi adekvaatne põhjus ka, et miks paljud neist vaktsineeritud ei olnud?

      Elanga sai lepingupikendust, Pogba (veel) mitte. Miskit veel toimunud?

      Kommentaar


        As Ferguson turns 80 this week, The Athletic has spoken to those who know him to discover what made him so influential

        Kommentaar


          Varane!

          CtM76Ix8?format=jpg&name=small.jpg

          Kommentaar


            See deGea tõrje mängu lõpus. Päris hea.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Toote igast Moskva Lokomotividest vanamehi omale... Piisavalt saanud naerda Ragneballi üle ja piisavalt nähtud, et anda hinnang läbikukkumiseks ja total flopiks. See klubi on ikka full perses omadega ja varsti pole enam isegi huvitav lõbustada ennast.

              Kommentaar


                Ma olen siin foorumis olnud pikalt ainult lugeja rollis. Täna ma tahan mainida, et Varane oli väga kehva.

                Kommentaar




                  Võtab vist hästi mängu kokku.

                  Kommentaar


                    Mille poolest Rashford parem on, kui Martial? Totaalne kaigas ju. Ja see Mcšotlane, täielikult mingi Southamptoni kvaliteet.

                    Kommentaar


                      Sellist jama on keeruline kommenteerida. Hullem mängupilt kui Ole ajal. Tundub, et asi on ikka neis eitedes platsil kinni, mitte selles, kes treeneritoolil istub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Toote igast Moskva Lokomotividest vanamehi omale... Piisavalt saanud naerda Ragneballi üle ja piisavalt nähtud, et anda hinnang läbikukkumiseks ja total flopiks. See klubi on ikka full perses omadega ja varsti pole enam isegi huvitav lõbustada ennast.
                        Ma Moskva Lokomotivi tundsin eile ära küll väljakul.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kohutavalt lohakas ja uimane esitus. Kusagilt ei kumanud läbi, et oleks isu mängu võita. Poleks De Gea'd, poleks ilmselt viikigi tulnud. Varane tuli just ka vigastuse pausilt, ehk annab temaga veidi leebem olla aga näiteks Rashford, Maguire, kes on olenemata halvast vormist koguaeg platsile saanud - täielikud rongiõnnetused mõlemad.

                          Kõige masendavam oli näha seda, et Newcastle tundus oma rünnakukatsetustes oluliselt ohtlikum ja teravam. United nagu ootas, et midagi juhtuks või, et keegi tõmbaks taskust mingi ime välja.

                          Ning ei - me ei tundnud puudust Martialist, Lingardist ning ilmselt mitte ka Pogbast.
                          Van Der Sar saved it, United again!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Mille poolest Rashford parem on, kui Martial? Totaalne kaigas ju. Ja see Mcšotlane, täielikult mingi Southamptoni kvaliteet.
                            Hästi natukene on. Rashfordi liigutustest on mingit lootust näha. Eile oleks ta peaaegu (haha jah) ühe United hooaja värava löönud kui pool väljakut läbi purjetas ja kastis alles palli kaotas.

                            Üldiselt oli tegemist Manu ühe kõige hullema mänguga mida ma lähiajast mäletan. Jah, need Lpooli ja City mängud olid teistsugused. Ainult De Gea tegi positiivse mängu, teised kõik panid sirge molliga lati alt läbi. Varane oli täiesti toores ja esimene värav on tema allkirjaga. Maguire on ikka puine, ASM tegi temast enda litsi. Dalot ja Telles jäid füüsiliselt alla kahevõistlustes. Keskväli oli anonüümne ja Bruno ikka sõimas kohtuniku terve mängu, kuigi jah mõni hea sööt oli ka. Oli väike õnn, et Ronaldo vihahoog punase kaardiga ei lõppenud.

                            Üldiselt oli näha, et kokkumäng ja pallitunnetus oli olematu. Siiralt loodan, et see tuleb tagasi ja järgmine mäng ei ole selline õudus kuubis enam.
                            Ja palun, ma ei taha enam seda pilti näha kuidas Maguire seisab palliga keskjoonel ja mitte keegi ei avane. Matici toomisest ma ei saanud üldse aru. Kui ennem Maguire ja Varane "ehitasid" mängu üles söötes oma vahel. Siis võeti eest üks mees ära ja pandi Matici ka sinna keskkaitse vahele, et oleks kolmekesi seal hea palli lükata.

                            Järgmine mäng palun benchida Ronaldo Cavani ees ning võiks taga Shawd proovida uuesti, äkki tal on jalgpalli mängimise motivatsioon uuesti tekkinud ja suudab uuesti teravust luua.

                            Kommentaar


                              Cavani oli ka eile muidugi pisut toores veel, pole ammu mänginud ka, aga oma töö tegi ära. Ja põhiline oli näha seda nälga ja tahet, mida tema platsilolek toob. Korralik eeskuju ikka. Ronaldo diivatsemine läks eile juba piinlikuks, panus mängu null. Fernandes suht samasse auku. Tiimist on asi jätkuvalt kaugel.

                              Kommentaar


                                Palvetage Unitedi mängijate eest...Ranits oli neile pannud hilised treeninsessioonid ja vaesekesed olevat pimedas koju sõitnud...

                                "The players are struggling to to adjust to Rangnick's later training sessions and left in the dark at 5pm on Tuesday" - Chris Wheeler
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X