320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ten Haag ju mingi Van Gaal
    vol 2. Mis peaks lootma eelduse, et midagi teistmoodi seekord läheb?
    Tal on sama soeng mis Voolaiul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ten Haag ju mingi Van Gaal
      vol 2. Mis peaks looma eelduse, et midagi teistmoodi seekord läheb?


      Nassul kerged värinad juba.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust


        Nassul kerged värinad juba.
        Värinad on, aga seda heast emotsioonist. Sinu mõnus sarkastiline postitus on täielik sõõm värsket õhku siinu Manu foorumis. Muidu käisin siin nagu viiking keskajal kloostrit vallutamas.. mitte keegi vastu ei ütle midagi ja kõik ainult nutavad ja palvetavad. Krt kui see Ten Haag juba niimoodi positiivselt osadele mõjub, siis krt naiivsena hakka või kartma, et äkki hakkavadki asjad paremuse poole liikuma ja polegi van gaal 2. Riigipühal tuju rikutud ja nagu cmon parim Manchester United on ju ikkagi sopaga ülekallatav United....

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

          Värinad on, aga seda heast emotsioonist. Sinu mõnus sarkastiline postitus on täielik sõõm värsket õhku siinu Manu foorumis. Muidu käisin siin nagu viiking keskajal kloostrit vallutamas.. mitte keegi vastu ei ütle midagi ja kõik ainult nutavad ja palvetavad. Krt kui see Ten Haag juba niimoodi positiivselt osadele mõjub, siis krt naiivsena hakka või kartma, et äkki hakkavadki asjad paremuse poole liikuma ja polegi van gaal 2. Riigipühal tuju rikutud ja nagu cmon parim Manchester United on ju ikkagi sopaga ülekallatav United....
          Sorry, sõda ja suuremad ehitustööd sattusid samasse perioodi - been super busy hun!





          Tänud kõige eest Nemanja, always a class act!

          Kommentaar


            Matic vaatas siis enda sisse ja leidis, et tema linnulaul Unitedis on lauldud. Miks? Kas tunnetab ise ka, et keha ei käi enam mõttel järgi? Või uus projekt vanade meestega ei saagi õnnestuda? Tema puhul vot ei teagi. Mees paistab piisavalt intelligentne, et suudaks isegi sellisel metatasemel mõelda. Muidu tõesti, väga sümpaatne inimene - aitäh. Sinu palgast polnud kahju.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
              Matic vaatas siis enda sisse ja leidis, et tema linnulaul Unitedis on lauldud. Miks? Kas tunnetab ise ka, et keha ei käi enam mõttel järgi? Või uus projekt vanade meestega ei saagi õnnestuda? Tema puhul vot ei teagi. Mees paistab piisavalt intelligentne, et suudaks isegi sellisel metatasemel mõelda. Muidu tõesti, väga sümpaatne inimene - aitäh. Sinu palgast polnud kahju.
              Ilmselt kõik see kokku, leping Juunis lõppemas, aga tal oli klausel millega võib ise 1 aasta võrra pikendada ja peale klubiga konsulteerimist otsustas sellest loobuda.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                Ilmselt kõik see kokku, leping Juunis lõppemas, aga tal oli klausel millega võib ise 1 aasta võrra pikendada ja peale klubiga konsulteerimist otsustas sellest loobuda.
                Miks see Ten Haag juba ennast täis laseb? Ronaldo surumine juba (muidugi naised saunas rääkisid tasandil), aga tundub siiski tõepärane. Taaskord selgroota skänk? Ma alguses olin väga enesekindel, aga siis sa lõid mu eneseusu kõikuma, et krt äkki vend tuleb ja teebki ja ma jäängi oma Manust ilma, aga õnneks tundub, et Matrjoškal eemaldatakse lihtsalt uus kiht, aga sama nägu.

                Kommentaar


                  Ootaks nüüd Manu fännide poolt vähe kõvemaid veksleid, et kui täna Norwichit ei võideta, siis...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Ilmselt kõik see kokku, leping Juunis lõppemas, aga tal oli klausel millega võib ise 1 aasta võrra pikendada ja peale klubiga konsulteerimist otsustas sellest loobuda.
                    Kokkuvõttes tõstis isegi selle otsusega enda aktsiaid minu silmis.

                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ootaks nüüd Manu fännide poolt vähe kõvemaid veksleid, et kui täna Norwichit ei võideta, siis...
                    ... siis mis? Sööme kollektiivselt enda mütse? Lähme nutame patja? Ma mingeid muid veksleid küll ei julgeks anda peale selle, et läbi tõusude ja mõõnade, mitme hooaja jooksul, me siiski vähendame enda tasemevahet teiste professionaalsete jalgpalli tiimidega. Lant on vees, vaatame kas näkkab.


                    Aga kuna on ilus laupäevane pealelõuna, siis ma ei hakka õue minema ja panen hoopis ühe listi kokku. Hetkel peegeldab see ainult minu arvamust, aga ma olen ka õppimisvõimeline. Ei välista, et juba peale tänast mängu mõned vahetavad enda kategooriat.

                    Mängijad, kes peaksid lahkuma uue projekti õnnestumiseks:
                    1. Paul Pogba - vist tsekk
                    2. Jesse
                    3. Mata - vist tsekk
                    4. AWB
                    5. Phil Jones, aga legendina poisist kes oleks võinud...
                    6. Matic - tsekk
                    7. Andreas

                    Mängijad, kes võiksid lahkuda uue projekti õnnestumiseks:
                    1. Cavani - vist tsekk
                    2. Bailly
                    3. Lee Grant või Tom Heaton või Dean Henderson
                    4. Ronaldo (edit)

                    Mängijad, kes klubis jätkates looksid olukorra, kus mul seda klubi enam ei ole võimalik toetada:
                    MG - okei, kohus pole väljas, aga veits perses indiviid anyway kui tõestusmaterjalid ei ole puhtad fabrikaadid.

                    Kas jäi keegi kahe silma vahele?

                    Veel üks edit: Mida t*ra me seda BLM põlvitamist teeme kui samal ajal on faking Ukrainas sõda ja selle raames m*nnigi. Jalgpall pole poliitiline my ass, istuge sisse see rumal jutt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust

                      Kokkuvõttes tõstis isegi selle otsusega enda aktsiaid minu silmis.



                      ... siis mis? Sööme kollektiivselt enda mütse? Lähme nutame patja? Ma mingeid muid veksleid küll ei julgeks anda peale selle, et läbi tõusude ja mõõnade, mitme hooaja jooksul, me siiski vähendame enda tasemevahet teiste professionaalsete jalgpalli tiimidega. Lant on vees, vaatame kas näkkab.


                      Aga kuna on ilus laupäevane pealelõuna, siis ma ei hakka õue minema ja panen hoopis ühe listi kokku. Hetkel peegeldab see ainult minu arvamust, aga ma olen ka õppimisvõimeline. Ei välista, et juba peale tänast mängu mõned vahetavad enda kategooriat.

                      Mängijad, kes peaksid lahkuma uue projekti õnnestumiseks:
                      1. Paul Pogba - vist tsekk
                      2. Jesse
                      3. Mata - vist tsekk
                      4. AWB
                      5. Phil Jones, aga legendina poisist kes oleks võinud...
                      6. Matic - tsekk
                      7. Andreas

                      Mängijad, kes võiksid lahkuda uue projekti õnnestumiseks:
                      1. Cavani - vist tsekk
                      2. Bailly
                      3. Lee Grant või Tom Heaton või Dean Henderson

                      Mängijad, kes klubis jätkates looksid olukorra, kus mul seda klubi enam ei ole võimalik toetada:
                      MG - okei, kohus pole väljas, aga veits perses indiviid anyway kui tõestusmaterjalid ei ole puhtad fabrikaadid.

                      Kas jäi keegi kahe silma vahele?
                      Härrit pole üheski listis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                        Härrit pole üheski listis?
                        Kapten, Liider, Legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                          Härrit pole üheski listis?
                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                          Kapten, Liider, Legend!
                          Squadplayer, Vagun, Legend!

                          Edit: (62 minut) United on ikka üks rongiõnnetus kohati, ei teagi mida mõelda enam. Mägiaivar on ikka paras ebaõnne sõdur, kui muidu ei ole silmapaistvalt pasaga hakkama saanud, siis putsaga zlatanlikult Pogbale kõrva taha suudab ikka panna. Muud ei oskagi öelda kui rodol (mingi geni väljend, et pisarais naer või midagi sellist).

                          Kommentaar


                            Emotsiooni pealt veits. Ronalts tõi jälle kastanid tulest välja, täna jäi pigem igati positiivselt silma. Asi võis ka selles olla, et ving ei löönud nii tugevalt välja kui juba personaalne õnnestumisvajadus oli rahuldatud. Kommentaator ütles õigesti, Matat on lihtsalt lust jälgida. Miks ta rohkem ei mängi, lihtsalt ei jaksa rohkem kui 15min kuus? Lingz jäi ka positiivsemalt silma kui Rash. Rash oli ikka nii õnnetu kui olla saab. Loodetavasti ei kandu talle Lingzi needus edasi. Nähakse talenti, koguaeg nagu lubaks, vahepeal sähvatab, aga kokkuvõttes jääb saatuslikuks võime alati võtta see vale variant või otsus. Mis kuradi atskosid ja sprindiga mööda ta järjest üritas vajutada? See on ju nii ajuvaba. Pogba on ju ka tegelt super mängija, aga... (neid agasi teame me kõik). Kerged transfeerid listis. Ühe mängu põhjal ilmselgelt peegeldab selle mängu tegemisi.

                            Mängijad, kes peaksid lahkuma uue projekti õnnestumiseks:
                            1. Rashford
                            2. AWB
                            3. Phil Jones, aga legendina poisist kes oleks võinud...
                            4. Matic - tsekk
                            5. Andreas

                            Mängijad, kes võiksid lahkuda uue projekti õnnestumiseks:
                            1. Cavani - vist tsekk
                            2. Bailly
                            3. Lee Grant või Tom Heaton või Dean Henderson
                            4. Pogba
                            5. Lingard
                            6. Mata

                            Ma võisin midagi maha magada, esimese poolaja lõpus jäin tukkuma.

                            Kommentaar


                              Fantastiline võit endasuguse meeskonna üle!!!!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust

                                Mängijad, kes peaksid lahkuma uue projekti õnnestumiseks:
                                1. Rashford
                                2. AWB
                                3. Phil Jones, aga legendina poisist kes oleks võinud...
                                4. Matic - tsekk
                                5. Andreas

                                Mängijad, kes võiksid lahkuda uue projekti õnnestumiseks:
                                1. Cavani - vist tsekk
                                2. Bailly
                                3. Lee Grant või Tom Heaton või Dean Henderson
                                4. Pogba
                                5. Lingard
                                6. Mata
                                Lee Grant on pigem juba väravavahtide treener, kui mängija, vanus 39.
                                Ronaldo ilmselt ei sobiks Ten Hagi mänguplaani aga tema võitja mentaliteet ja töö eetika on ikka fantast! Ning ta viitsib ka noori kantseldada, mida on näha Elanga näol.
                                Kui nimekirjas on Andreas Pereira siis peaks kindlasti lisama siia ka Martiali.
                                Rashfordi probleem on, et tema tugevus on kiirus, mitte tehnilised oskused. Top tiim pigem domineerib ise mängu ja vajab tehnilisemaid mängijaid. Säras Ole all, sest siis oli korralikud kontra jooksmised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X