320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pakun, et Vieiral on utd endiselt piisavalt hambus ja häälestab oma mängijad piisavalt viimaseks vooruks, et üritada teie väravatevahe hooaja lõpuks negatiivsesse saata.

    Kommentaar



      Palkate endale karja tankiste, et oleks keda hädade korral lahti lasta. Suht peded.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Palkate endale karja tankiste, et oleks keda hädade korral lahti lasta. Suht peded.
        Võta vabalt, kas see mitte pole ainuke põhjus miks sind palgatakse?

        Minu arust väga hea, et muudetakse midagi. Praegu on United mingi konstantne seebikas mis tabloide ja värke toidab. Iseasi on muidugi kas see mingi efekti toob, aga no mis see ütlus oligi. On puhas lollus teha sama asja ja oodata teistsugust tulemust? Muutke, proovige, praegu on ülim aeg sest raske on midagi halvemaks teha. Ei jaksa ise süveneda eriti ega teeskle olevat kommspets, et muutustele hinnanguid anda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust

          Võta vabalt, kas see mitte pole ainuke põhjus miks sind palgatakse?

          Minu arust väga hea, et muudetakse midagi. Praegu on United mingi konstantne seebikas mis tabloide ja värke toidab. Iseasi on muidugi kas see mingi efekti toob, aga no mis see ütlus oligi. On puhas lollus teha sama asja ja oodata teistsugust tulemust? Muutke, proovige, praegu on ülim aeg sest raske on midagi halvemaks teha. Ei jaksa ise süveneda eriti ega teeskle olevat kommspets, et muutustele hinnanguid anda.
          Sa ei peagi spets olema anna ainult teema ja ma lendan platsi, sest ma suudan igas teemas spetsialist olla. Te kümme aastat muudate ja aina hullemaks läheb seega tegevusetus ei oleks kindlasti halvim, mida United teha saaks. Aga noh kuna suht pede klubi ja peded fännid, siis mida siin imestada, et niimoodi tegutsete.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

            Sa ei peagi spets olema anna ainult teema ja ma lendan platsi, sest ma suudan igas teemas spetsialist olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Aga noh kuna suht pede klubi ja peded fännid, siis mida siin imestada, et niimoodi tegutsete.
              Selle avalduse peale tahaks õlle välja teha, ei oskaks paremini öelda.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  ETH siis on rääkinud, et vestlused tema ja Unitedi vahel olid niivõrd positiivsed, et selle põhjal otsustaski tulla ja võtta vastu see suur katsumus. Mõnes mõttes üllatav, kas meie klubi juhtkond puhus niivõrd ilusa seebimulli või tegelikult on ka käima tõmmatud korralik visioon ja projekt tulevikuks? Ei kahtlegi, et siin nii mõni tuleb kohe kisendama, et löödi rahapatakaga näkku või ETH on järjekordne post-fergie flop. See selleks. Isegi kui CLi ei ole, siis äkki ETH suudab mõned Ajaxi poisid meile tuua? Praegugi on ju Ajaxis paar huvitavat nime ja De Jong on ka ehk müügiks? Tuleb huvitav suvi. Youth Cupi tõmbasime ka lukku ma sain aru, väga positiivne ja äkki õigesti talitades tuleb nii mõnigi hea poiss tulevikuks. Garneri võiks ka tagasi tuua ju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Peaks põhitiimi vastu mängima. Noored miljonäridele ära.

                    Kommentaar


                      Ta on tagasi!

                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Paula läheb tasuta juventusesse.
                        Jörm. Äki tselsi ostab mäkaiveri ka ära?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Ta on tagasi!

                          Ärkas lambist Manchesteri suvalise lasteväljaku kõrval?

                          Kommentaar




                            Mägiaivarilt küsiti üldse? Olen kindel, et ta oleks insta nõus kõik auhinnad endale võtma
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Ronaldo pahaseks ei saa sellise asja peale? Meeskondlikest medalitest võib selles tiimis und näha ja individuaalseid ka ei anta.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X