320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Ta polnud ju ainule, kes varem lahkus. Minejaid oli teisigi, milleks see ühele keskendumine. Et draamat ikka rohkem oleks.
    Nimi ju müüb Kui oleks öelnud, et Diogo Dalot lahkus varem, siis oleks suht meh olnud.

    Kommentaar


      Praegu parastama ei hakka, sest uuel geeniusel on pingilt(wtff) Ronaldo võtta.

      Kommentaar


        Vapustav esimene poolaeg.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          9 aastat sama rütmi! Uus hooaeg, uus treener, uued mängijad, sama united. Never change!

          Kommentaar


            Jätkatakse sealt kus pooleli jäi, kaunis vaadata

            Kommentaar


              manu fännidel naps ja köis on varutud ?

              Kommentaar


                Ilus

                Kommentaar


                  Ma ootan 15 minutit teisest poolajast ära enne kui pudeli lahti teen. Ronaldo plsssss
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Ma ootan 15 minutit teisest poolajast ära enne kui pudeli lahti teen. Ronaldo plsssss
                    ten hagi face oli tapselt selline poolaja lopuks, et mul pole orna aimu kuidas ma need kaikad mangima panen. paris ulme ikka kuidas uhel satsil on cashi, okeid mangijaid ja okei coach, aga lihtsalt ollakse reaalsed sitahadad platsil.

                    Kommentaar


                      See on see, kui igas liinis on piisavalt kvaliteeti tiilti võitmiseks. lol

                      Isiklikult täpselt sellist mängu ootasin. Keskväli on täpselt sama sitt nagu tavaliselt. Kaitse sama auklik nagu tavaliselt. Rünne täpselt sama saamatu nagu tavaliselt.

                      Kommentaar


                        esimene mäng ja juba kohtunikud peavad kandma

                        Kommentaar


                          Fantastiline algus uuelt treenerilt!! Mängupilt kohe hoopis teine, elagu ETH ball!! Trashford on ründaja, keda iga meeskond omale tahaks ja McFred duo kontrollis keskvälja!! Uus ajastu, uus manu!!!

                          Kommentaar


                            Kahju et see hooaja esimene, mitte viimane mäng. 9 kuud seda paska taluma

                            Nendele mängijatele võiks tuua Pepi peatreeneriks, Kloppi abitreeneriks ja Conte kolmandaks, nad ei saaks ikka aru kuidas jalgpalli mängida. 80% täiesti kasutud vennad.

                            Kommentaar


                              Ilus kaotus
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Ronaldost on tõiseselt kahju. Mis võimalused tal on leping välja osta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X