320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

    Kas Scholes mitte kaks kollast ei saanud? Ja seda kahe väga koleda täklingu eest?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

      Mõned minu mõtted enne viimast hooajaeelset sõprusmängu...

      Tänu MM-ile on paljud noored saanud oma võimaluse end näidata. Kõige impressiivsemad on nendest olnud Danny Simpson ja Johnny Evans. Simpsoni paljulubav mäng on olnud mulle üllatus, kuna reservmänge jälgides ei ole ta mulle väga sügavat muljet jätnud. Eelmise hooaja viimase poolega, mille ta Antverpenis veetis, on ta aga kiiresti arenenud ja tundub, et ka väga palju enesekindlust juurde saanud. Evans jäi mulle silma kohe, kui ta akadeemiast reservmeeskonda edutati. Väga hea peaga mängija, keskkaitsja kohta üle keskmise tehnika ning noore mängumehe kohta on ta üllatavalt kindel ja rahulik. Tänavuse hooaja esimese poole veedab ta Belgias ning on vaid ajaküsimus, millal ta end rahvuskoondisesse ja Unitedi esindusmeeskonda murrab.

      Noortest, kes hästi hakkama on saanud võiks veel äramärkida Darron Gibsoni ning Lee Martini.

      Kõige suurema pettumuse on vamistanud Chris Eagles ja mingil määral ka David Jones. Kaks mängijat, kes Fergie sõnade kohaselt kuuluvad nüüd esindusmeeskonda. Chris Eagles on võrreldes teiste noorte keskväljameestega kõvasti mänguaega saanud aga millegi silmapaistvaga pole ta hakkama saanud. David Jones on üllatavalt vähe mänguaega saanud, üleeilne mäng oli esimene, kus teda tõsiselt näha sai. Selle mänguga ta ka veidi rehalibiteeris ennast, paistes terve mängu silma arukate söötudega.

      Veidi olen ka pettunud Giuseppe Rossi mängus. Kuigi viimastes mängudes on ta juba teinud asjalikke liigutusi, oli ta esimestes mängudes väga kehv. Loodetavasti tähendab hooajaeelne väravatepõud seda, et ta hoiab kõik tähtsateks mängudeks

      Vanematest mängijatest on kõige õnnetum olnud O\'Shea, seda mitte kehva mängu vaid vigastuste tõttu. 3 mängu ning 3 väikest vigastust Kehvasti ausalt öeldes polegi keegi mänginud, isegi Liam Miller on nähtavaks muutunud :P Kõige rohkem on silmapaistnud muidugi Ole. Peale seda, kui ta putsad varna riputab, mis juhtub loodetavasti kauges tulevikus, peaks ta kaaluma video tegemist, mis õpetaks ründajatele finisheerimist. Kõik hooajaeelsed väravad on olnud meistriklass, eriti kaks viimast. Silma on paistnud ka Ben Foster. Kui Fergie ta eelmisel suvel ostis olin ma väga skeptiline. Et tuleb mingi mees metsast, kes ühes mängus silmapaistis ning lükkab aastaid klubis olnud andekad noored veel kaugemale esindusmeeskonnast. Aga tuli välja, et Fosteri näol on tegu JUBA ühe Inglismaa parima väravavahiga. Tulevikus hakkab kindlasti nägema palju väravaid, mis sarnanevad üleeelmisel hooajal Borole FA karikas löödud ühele väravale: väravavaht -> kesktormaja pea -> Rooney.

      Üleeile Oxfordi vastu esimese mängu teinud meestest oli loomulikult kõige silmapaistvam Ronaldo esitus. Kaks suurepärast väravat, mis loodetavasti panevad nüüd boo-poistel suud lukku. Ülejäänud - Saha, Silvestre ja Heinze - olid roostes aga see on andestatav...veel

      See ka veel, et...

      Keano 35

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

        Algselt postitas IndrekL


        Kas Scholes mitte kaks kollast ei saanud? Ja seda kahe väga koleda täklingu eest?
        Ei. However, the evening began to turn sour shortly afterwards and it only got worse for Ferguson\'s team when Scholes followed Rooney to the dressing room midway through the second half after a straight red for a rash tackle.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

          Okei minu viga sel juhul, millegi pärast mäletasin vastupidist.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

            Algselt postitas IndrekL


            Okei minu viga sel juhul, millegi pärast mäletasin vastupidist.
            Kas mitte polnud nii, et oli kollane all ja siis otse punane, aga mina võin ka segast panna
            MU FCUK

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

              Algselt postitas Neevitser


              Algselt postitas IndrekL


              Okei minu viga sel juhul, millegi pärast mäletasin vastupidist.
              Kas mitte polnud nii, et oli kollane all ja siis otse punane, aga mina võin ka segast panna
              Voh, nii oligi. Aga üldiselt vahet pole. Loodame, et FA on mõistlik ja peale Unitedi apellatsioone vähendab karistusi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                Algselt postitas IndrekL


                Kas Scholes mitte kaks kollast ei saanud? Ja seda kahe väga koleda täklingu eest?
                Scholesy sai kollase ennem ja peale oma teist jalad ees sisse sõitu otse punase. Tema punane oli kindlasti õigustatud, aga Rooney polnud selles olukorras isegi kollast väärt.


                Algselt postitas Volume


                Kas te oskate informeerida, mind kui võhikut, kas Manchester United FC on omale uusi mängijaid soetanud? Ette tänades!!!
                IN:

                Michael Carrick <--- Tottenham, £14m


                OUT:

                Eddie Johnson ---> Bradford, free
                Jonathan Spector ---> West Ham, £500,000
                Ruud van Nistelrooy ---> Real Madrid, £10.2m
                Sylvan Ebanks-Blake ---> Plymouth, £200,000
                Tommy Lee ---> Macclesfield Town, free
                Eddie Johnson (Released)
                Kyle Moran (Released)
                Mads Timm (Released)
                Mark Howard (Released)
                Markus Neumayr (Released)
                Phil Picken (Released)
                Quinton Fortune (Released)


                OUT (LOAN):

                Gerard Pique ---> Real Zaragoza
                Tim Howard ---> Everton


                Peaks vist kõik olema.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                  Päris hea uudis on et adriano olevat ManUsse tulema
                  minu arust olex see väga hea ost ja peax ka loogiline olema kuna inter on omale saanud juba crespo ja ibrahimo.....
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                    Rooney bänn on ilmselt ikkagi tingitud sellest, et kui see #*!%& kohtunik märkis raportisse \"violent conduct\" või mis iganes see täpne sõnastus on, siis FA ei saa lihtsalt teistmoodi toimida, kui anda kolm mängu - ise nad on sellised reeglid teinud. Kunagi ma viskasin selle lingi kuhugi siia foorumisse nende karistuste kohta, hetkel pole aega ega viitsimist otsida, FA lehel on kuskil asi olemas. Kahe kollase eest niipalju, ebaväärika käitumise pärast saadud punase eest niipalju, vägivallatsemise pärast saadud punase eest niipalju jne. Aga jah, karta on, et seda kohtuniku raportit kuskilt otsast apelleerida ei anna enam. Scholesi puhul on vähe teine asi, siin ma ei tunne, et kellegi õiglustunnet nii väga riivatud oleks. Tuli ikka päris rämedalt tagant kossi.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                      Veel Scholesi punasest

                      BBC
                      Scholes was dismissed for a second booking on 68 minutes...

                      Sky Sports
                      United were reduced to nine men on 68 minutes when Scholes, having just received the captain\'s armband from Ryan Giggs, caught Quaresma with a late challenge from behind and was sent off, having been booked for a similarly rash challenge minutes earlier.

                      Ma ei usu, et Rooney mängukeelu saab aga Scholes tundub, et mingi keelu ikka saab.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                        Mõningatel andmetel on Ferguson jälle Diarra jälil.
                        Pole ise teda mängimas näinud aga on ta siis nii hea mees, et Euroopa suur klubid teda taga ajavad. Mees olevat väga jõuline ja hea söödumeister.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                          Selle raha eest mida Lyon tema eest nõuab ma küll teda ei tahaks. Mitte, et ta halb oleks, aga ei tea kas ta üldse Inglise Liigas hakkama saab. Suht suur vahe on Inglise ja Prantsuse liigal. Pigem annaks mõnele enda noortest võimaluse.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                            Algselt postitas IndrekL


                            Kui keegi veel väravaid pole näinud, siis näete neid siit
                            tänud

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                              Algselt postitas krissucool


                              Päris hea uudis on et adriano olevat ManUsse tulema
                              minu arust olex see väga hea ost ja peax ka loogiline olema kuna inter on omale saanud juba crespo ja ibrahimo.....
                              Ehk et siuke lugu kah veel...
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                                Algselt postitas Pealik


                                Algselt postitas krissucool


                                Päris hea uudis on et adriano olevat ManUsse tulema
                                minu arust olex see väga hea ost ja peax ka loogiline olema kuna inter on omale saanud juba crespo ja ibrahimo.....
                                Ehk et siuke lugu kah veel...
                                Kuna Inter näitab selgelt välja, et Adrianost ollakse vabanemas, siis on loogiline, et teda seostatakse kohe ManU-ga.Adriano jagab nüüd saatust Tevezi, Torrese ja Kuytiga, olles spekulatsioonide keerises. ManU-l on hädasti ründajat vaja ning ükski üleminek pole välistatud.
                                MU FCUK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X