320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

    Algselt postitas Saarlane


    Küll aga on ta ühele teisele foorumikasutajale, kelle nime ma ei nimeta, väga südamelähedane. Carroll oli teil ka tubli. ManU vs. Tottenham `(sorri Pingviins=) )
    Nojah, ega see pole saladus et see kasutaja mina olen, tahtsin lihtsalt seda mainida, et sellisisse suurklubisse, nagu seda on MU FC ei tohiks asja olla sellistel meestel nagu Roy Carroll,Tomas Kuczczak ja ka David James, olgugi et viimane on mu lemmik väravavaht ja seda mitte mänguoskuste pärast, nagu ikka on mõni mängija teatud fännile lihtsalt sümpaatne, vaevalt et teie lemmikud-gi on just nimelt need kõige paremad

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

      Algselt postitas greystone


      Algselt postitas Saarlane


      Küll aga on ta ühele teisele foorumikasutajale, kelle nime ma ei nimeta, väga südamelähedane. Carroll oli teil ka tubli. ManU vs. Tottenham `(sorri Pingviins=) )
      Nojah, ega see pole saladus et see kasutaja mina olen, tahtsin lihtsalt seda mainida, et sellisisse suurklubisse, nagu seda on MU FC ei tohiks asja olla sellistel meestel nagu Roy Carroll,Tomas Kuczczak ja ka David James, olgugi et viimane on mu lemmik väravavaht ja seda mitte mänguoskuste pärast, nagu ikka on mõni mängija teatud fännile lihtsalt sümpaatne, vaevalt et teie lemmikud-gi on just nimelt need kõige paremad
      Kas üks viga tähendab kohe seda, et ei ole tegu hea väravavahiga? Suur Peeter tegi ka mitmeid vigu Unitedi särgis, kuid ikkagi peetakse teda legendaarseks. Ma ei taha öelda et Kuszczak on sama hea kui Schmeichel, kuid üks viga mis ta tegi mängus Kolumbia vastu ei tähenda veel et tegu on mingi kobakäpaga. West Bromi eest tegi ta hiilgemänge. Lisaks mainitule mängule Old Traffordil, mängis ta suurepäraselt ka mängus Liverpooliga 31.detsembril 2005, kui West Brom kaotas võõrsil vaid 0:1 ning seda just tänu Kuszczaki suurepärastele tõrjetele.
      Ning ka Carroll vääris kohta Unitedis. Kuigi ta tegi paar viga hooajal 2004/2005, oli ta Petr Cechi järel paremuselt teine väravavaht liigas(nullimängude osas).

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

        Täiesti siira huviga küsiks, et palju sa oled Kuszczakit mängimas näinud? Või oled sa teda üldse näinud aktsioonis peale selle ühe löögi, mis ta sõprusmängus sisse imes? Mina näiteks ei ole, seega ma ei võta ka sõna tema kohta. Jah, Fergie on viimasel kümnendil näidanud imetabast oskust osta sisse viimaseid pudrunäppe (igast Taibid ja muu kräpp). Aga sellegipoolest ei maksa iga meest kohe maha teha, enne kui ta üldse mängidagi on saanud.


        edit: nojah, jälle jõuti ette. Kuigi Carrolli koha pealt ma ei ole AlwaysRed\'iga päris nõus, minul oli tema väravasolles pidevalt tunne, et no nüüd-nüüd kohe keerab ilge jama kokku. Mingi üleüldine hoomatav ebakindlus, mida väravavahil lihtsalt EI TOHi olla.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

          Algselt postitas AlwaysRed


          Algselt postitas greystone


          Algselt postitas Saarlane


          Küll aga on ta ühele teisele foorumikasutajale, kelle nime ma ei nimeta, väga südamelähedane. Carroll oli teil ka tubli. ManU vs. Tottenham `(sorri Pingviins=) )
          Nojah, ega see pole saladus et see kasutaja mina olen, tahtsin lihtsalt seda mainida, et sellisisse suurklubisse, nagu seda on MU FC ei tohiks asja olla sellistel meestel nagu Roy Carroll,Tomas Kuczczak ja ka David James, olgugi et viimane on mu lemmik väravavaht ja seda mitte mänguoskuste pärast, nagu ikka on mõni mängija teatud fännile lihtsalt sümpaatne, vaevalt et teie lemmikud-gi on just nimelt need kõige paremad
          Kas üks viga tähendab kohe seda, et ei ole tegu hea väravavahiga? Suur Peeter tegi ka mitmeid vigu Unitedi särgis, kuid ikkagi peetakse teda legendaarseks. Ma ei taha öelda et Kuszczak on sama hea kui Schmeichel, kuid üks viga mis ta tegi mängus Kolumbia vastu ei tähenda veel et tegu on mingi kobakäpaga. West Bromi eest tegi ta hiilgemänge. Lisaks mainitule mängule Old Traffordil, mängis ta suurepäraselt ka mängus Liverpooliga 31.detsembril 2005, kui West Brom kaotas võõrsil vaid 0:1 ning seda just tänu Kuszczaki suurepärastele tõrjetele.
          Ning ka Carroll vääris kohta Unitedis. Kuigi ta tegi paar viga hooajal 2004/2005, oli ta Petr Cechi järel paremuselt teine väravavaht liigas(nullimängude osas).
          Aga mida sa eelmiste suurte Manchester Unitedi väravavahtide kõrval: Peter Schmeichel,Fabien Barthez,Tim Howard,Roy Carroll ja hetkel varus oleva Kuczczaki kõrval arvad hetke esinumbri Van Der Sarist? Muuseas, Taanlase Peetri kohta ei oleks minul midagi halba õelda, Kuczczaki kohta ütlen ma seda, et muidugi ei ole üks viga määrav, aga minu arust on tal veel liiga vähe kogemusi et mängida Manchester Unitedis, sama võiks õelda Fosteri kohta. Mulle sümpatiseerivad ikka sellised Edwini sugused vennad, kes terve karjääri on olnud kehvemates klubides, ehki mänginud alati super hästi ja võidelnud kõvasti et jõuda kõrgele. Kuczczaki ja Fosteri sugused tuuakse liiga vara kohale suurde tiimi, 4 aastane leping kohe. Aga see on vaid MINU ARVAMUS!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

            Algselt postitas vincent


            Jah, Fergie on viimasel kümnendil näidanud imetabast oskust osta sisse viimaseid pudrunäppe (igast Taibid ja muu kräpp). Aga sellegipoolest ei maksa iga meest kohe maha teha, enne kui ta üldse mängidagi on saanud.
            Sir Alex Ferguson võiks minu arvates pensionile minna. Ise sooviksin näha tema kohal Marcello Lippit.
            /

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

              Algselt postitas timmu99


              Algselt postitas vincent


              Jah, Fergie on viimasel kümnendil näidanud imetabast oskust osta sisse viimaseid pudrunäppe (igast Taibid ja muu kräpp). Aga sellegipoolest ei maksa iga meest kohe maha teha, enne kui ta üldse mängidagi on saanud.
              Sir Alex Ferguson võiks minu arvates pensionile minna. Ise sooviksin näha tema kohal Marcello Lippit.
              Samas sellist kuldkala pole ,suudaks koguaeg meeskonda tipus hoida.

              Ka kõige parematel tuleb viletsaid hooaegu ette.

              Kuid Alex kogemused ületavad paljude roheliste ja muude fanaatikute omad.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                Algselt postitas greystone

                lemmikud-gi
                Võib-olla natuke vale teema, kuid lõpeta selline pull ära Öelda kirjutatakse ka Saare Ö-ga mitte Mandri Õ-ga. Onju?

                On-topicuna lisan ka veel seda et Ajaxit ning Juvet ma ei peaks kehvadeks klubideks. Van der Sari kohta siis.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                  Algselt postitas Saarlane


                  Algselt postitas greystone

                  lemmikud-gi
                  Võib-olla natuke vale teema, kuid lõpeta selline pull ära Öelda kirjutatakse ka Saare Ö-ga mitte Mandri Õ-ga. Onju?

                  On-topicuna lisan ka veel seda et Ajaxit ning Juvet ma ei peaks kehvadeks klubideks. Van der Sari kohta siis.
                  Äkki hoopis hiiu ö-ga ?
                  Tähendab jah Juves mängis kah, aga vahepeal läks karjäär allamäge, kuna ta langes sellisesse kohta nagu Fulhamisse.
                  Muud manu juttu ka: Owen H. ei tule kahjuks siis jah kindlasti Manchesterisse, kahju, ta ise tahtis ka tulla. Järgmine mäng Tottenhamiga on kindlasti tähtis, kuna see on viimane Pauli ja Veinita, peale selle on järgmine mäng juba Arsenaliga ja see on juba väga tähtis. Loodetavasti paranevad Heinze ja Vidic kiiresti ja Carrick saab hea vormi tagasi. Ei tea kas Skipper pääseb lõpuks platsile?!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                    mis Fulhamil viga on?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                      kopsupõletik

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                        MUTV presenter says he expects a nice surprise tomorrow evening.

                        it was regarding transfers he asked a caller whether they thought they had left it too late then he said \"I think there\'ll be a nice surprise, early evening-ish, but I\'m not saying too much\"

                        \"expect something to happen around tea time tomorrow\"


                        The Reward is Cheese.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                          Algselt postitas Epic


                          mis Fulhamil viga on?
                          rumal, neil feimi ja sulli absoluutselt ei ole ju.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                            Harakad viisid Rossi minema

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                              Algselt postitas vincent


                              Algselt postitas Epic


                              mis Fulhamil viga on?
                              rumal, neil feimi ja sulli absoluutselt ei ole ju.
                              Omanikku arvestades peaks sulli siiski jaguma...
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                                Algselt postitas AlwaysRed
                                Harakad viisid Rossi minema
                                See PEAB tähendama seda, et keegi on liitumas. Tevez või Trezeguet või...?


                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X