320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

    Algselt postitas fitti

    Summa summarum.

    Numbrid on küll päris karmid: 2 sisse; 18 välja, 14 laenul.
    mingeid lapsi ikka akadeemiasse värbasite

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

      Man Utd dropped Mascherano talks before West Ham deal

      Manchester United could have clinched the signing of Javier Mascherano ahead of West Ham yesterday, it has been revealed.
      Alberto Dualib, the Corinthians president, held talks with United about both Mascherano and Carlos Tevez this week.
      Thus began a frantic negotiation with West Ham United, which lasted well into the night. At about 2am yesterday, an agreement was reached.



      fegry eelistab super-fletchi javieri ja tevezile:P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

        Algselt postitas eston maravilha
        Algselt postitas fitti

        Summa summarum.

        Numbrid on küll päris karmid: 2 sisse; 18 välja, 14 laenul.
        mingeid lapsi ikka akadeemiasse värbasite
        Seda jah, neid nimesid sinna nimekirja ikka tekib ja kaob, kuskil pole enam nt mingit infot Michael Barnesist, kes suvel reservide eest sõprukas hattricki tegi. Liitujatest on enim juttu ehk olnud äsja 16 saanud Magnus Wolff Eikremist, kes tuli OGS vutikoolist Norrast.

        E: Ajaloolise tõe huvides toon ära ka siis need kaheksa noort, kes ametliku koduka järgi akadeemiasse värvati:

        The new player to be taken on are: Antonio Bryan (striker), Ben Amos (goalkeeper), Conor McCormack (midfielder), Corrie Evans (midfielder), Daniel Drinkwater (midfielder), Daniel Galbraith (striker), James Derbyshire (midfielder) and Magnus Eikram.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

          Selle müstilise Barnesi kohta eriti infot ei ole jah aga ühest foorumist leidsin midagi.

          Michael Barnes is an interesting one; have the vague recollection we snapped him up from Conference North side Lancaster City after an impressive showing against us in the FA Youth Cup. The lad had successful six week trial and was offered professional terms (5 years I believe). Barnes never really looked totally at home in the reserves but was tearing it up at academy level; it\'ll be interesting watching his development this coming season.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

            Aitäh jah.

            Algselt postitas fitti 28.07.2006
            Unitedi reservid võitsid Hyde Unitedit 3-1. Hat-tricki lõi keegi Michael Barnes, kelle nimi mulle küll midagi ei öelnud ja kelle kohta ametlikult kodukalt ei õnnestunud midagi leida, küll aga ühest foorumist infokilluke:

            Michael Barnes is an interesting one; have the vague recollection we snapped him up from Conference North side Lancaster City after an impressive showing against us in the FA Youth Cup. The lad had successful six week trial and was offered professional terms (5 years I believe). Barnes never really looked totally at home in the reserves but was tearing it up at academy level; it\'ll be interesting watching his development this coming season.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

              Algselt postitas vincent
              (ja palun mõelge keegi talle mingi normaalne hüüdnimi välja, mina igatahes ei kujuta ennast ette järgmise nelja hooaja jooksul neid czscsz-e ritta seadmas).
              \'K-Pole\' jäi kuskilt silma, minu meelest päris hea, meenutab mulle superlahedat filmi K-Pax. \'Kucci\' on palju lamedam.

              ok ausõna täna enam rohkem ei postita..
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                No kui Kucci ei kõlba siis paneme Kuki.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                  Minu arust oleks Kucci kõige parem.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                    Minu arust oleks K-Allike parim.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                      Või K-Kohuke?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                        Paneks hoopis Brasiilia pärase nime: \"Kucildo\" oleks mu arust päris hea

                        http://www.minimalsworld.net/BrazilName/brazilian.shtml

                        samas oleks hea ju nii panna hüüdnimesi, paned mängija pärisnime ja tuleb Brasiilia pärane nimi, aga selle Kucildo panin peast, Minimalsworldi järgi oleks \"Tomisco\"

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                          Ma arvan, et seda ülihuvitavat arutlust võiks jätkata ka järgmisel lehel.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                            Fegie yllatus oligi see,et yhtegi mängijat ei toodud juurde
                            .

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                              keegi võiiks siin ära märkida reservide mängu tulemuse ja väravalööjad Blackburni vastu

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                                Algselt postitas Taalmann15


                                keegi võiiks siin ära märkida reservide mängu tulemuse ja väravalööjad Blackburni vastu
                                ManU võitis 1:0 ja värava lõi vist Alan Smith.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X