320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

    Algselt postitas AlwaysRed


    Algselt postitas vtp


    Algselt postitas eestimees


    Super agent Pini Zahavi says Manchester United simply moved too late to land new West Ham signing Javier Mascherano last week. Mascherano did not want to go to Old Trafford. Javier ütles, et Veron veenis teda mitte Manuga liituma:P

    keegi ei taha ManUsse minna vist, peale MC, keda fergy tahab
    Heargreaves?
    Kas sa mõnitad Owenit või oled lihtsalt kirjaoskamatu?
    Tol momendil olin ma kirjaoskamatu. Vabandust. Lähen häbenen.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United FC\'



      Giggs kusjuures teenis kuu parima auhinna oma karjääri jooksul esimest korda

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

        täna saab ManU siis esimest korda sel hooajal veidi nimekama vastasega rinda pista.
        Hooaja algus on igal juhul palju lubav. Head hooaja alguse põhjust ei pea kaugelt otsima - vahetasin manu avatari reali vastu. Samas ärme unusta, et mängitud on alles kolm mängu ja 35 on vaja veel mängida. Kahjuks on manu jätkuvalt ilma Rooney ja Scholesita. Olen pettunud, et yhtegi suurt nime ei suudetud kahe hooaja vahel ManUse meelitada (ps Carrick on hetkel tume keskmik)
        Kõigil on meeles Spursi eelmine hooaeg, mida kroonis lõpetuseks 5.koht ja napp allajäämine arsenalile. Spurs mängis väga hästi pre-seasonit, samuti suudeti kahe hooaja vahel häid täinedusi hankida, aga kui läks punktide peale mängimiseks, siis hoog rauges. Meenutamist väärib viimane viimane kohtumine nende väljakul, kui tottenham raiskas 3 kindlat väravavõimalust 0:0 seisul, nende parem kaitse aga kinkis unitedil esimese värava, ja spurs kaotas 2:1 (või 2:0???)
        Arvake ära, kas ma meenutan unitedi 5:3 võitu 0:3 kaotusseisust, muidugi meenutan Isegi Blanc lõi Spursile värava:P või siis 0:0 mängu, kus Carroll tegi superkoogi, aga äärekohtunik oli hinges manu fänn. Aga millal viimati spurs old traffordil võitis, seda ma kyll ei oska öelda.
        Ruudi lahkumine tegi mind natuke murelikuks, aga meeskond on näidanud, et oskab jätkuvalt väravaid lyya. Seega arvan et enesekindlus ja koduseinad viivad unitedi mängupildi järgi kindla, kuid skoori põhjal napi 1:0 võiduni.
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

          Kas täna ka kusagilt ManU mängu jälgida on võimalik?
          http://muhel.planet.ee/fm

          EESTI FM (Football Manager) KLANN

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

            No mina igatahes lähen Hiiu Pubisse .

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

              Algselt postitas Villem


              Kas täna ka kusagilt ManU mängu jälgida on võimalik?
              need striimid näitavad küll, http://www.myp2p.eu/
              The Reward is Cheese.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                Algselt postitas Ander_A


                Arvake ära, kas ma meenutan unitedi 5:3 võitu 0:3 kaotusseisust, muidugi meenutan
                Kuidas me niimoodi siis arvata saame, kui sa kohe ära ütled?
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                  Saast mäng, väravgi paras kobin, aga vähemalt kolm punkti. Sööt ikka üldse ei liigu nii nagu peaks, kohati nagu oleks juba midagi, siis vajub jälle ümmarguseks veeretamiseks ära. Ja Saha võib õnnelik olla, kui pärast riietusruumis teistelt kolakat ei saanud. Kui palju võimalusi võib ühe mängu jooksul tuulde lasta?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                    Saast mäng, väravgi paras kobin, aga vähemalt kolm punkti. Sööt ikka üldse ei liigu nii nagu peaks, kohati nagu oleks juba midagi, siis vajub jälle ümmarguseks veeretamiseks ära. Ja Saha võib õnnelik olla, kui pärast riietusruumis teistelt kolakat ei saanud. Kui palju võimalusi võib ühe mängu jooksul tuulde lasta?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                      Kokkuvõtlikult: mäng oli suht igav ja võimalustevaene, striim jukerdas ja kartulid kõrbesid pannile ära. Aga noh, napilt läks jälle; aitäh päike Robinsonile silma paistmast ja õnneks meil on lollikindla päästevestina töötavad VDS tõrjed.

                      Miinuspoolele jäävad Saha ebakompetentsed lahendused; plusspoolele aga Carricki suurepärased söödud.

                      E: nojah, pmst sama jutt, mis Vincentil, ainult aeglasem reaktsioon..

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                        Kokkuvõtlikult: mäng oli suht igav ja võimalustevaene, striim jukerdas ja kartulid kõrbesid pannile ära. Aga noh, napilt läks jälle; aitäh päike Robinsonile silma paistmast ja õnneks meil on lollikindla päästevestina töötavad VDS tõrjed.

                        Miinuspoolele jäävad Saha ebakompetentsed lahendused; plusspoolele aga Carricki suurepärased söödud.

                        E: nojah, pmst sama jutt, mis Vincentil, ainult aeglasem reaktsioon..

                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                          VDS tegi mängu algul ikka eriti hullu tõrje, pigem 2tõrjet järjest. Tuleb tõesti tunnistada et igav mäng. Defoe sissetulekuga Spursi poolelt tekkis mul juba hirm + tõsiselt häiris kuidas Mido sai enamus peapallidest ManU karistusalas. ManU peaks oma keskkaitse küll korda saama sest see ei olnd normaalne enam(vähemalt teise poolaja lõpp).
                          Jään lootma,et Rooney platsile pääsemine toob teravust ründesse,sest just olukordade lahendamiseg täna ei hiilatud. Kuid siiski, 3punkti tänu vanameister Giggsi tegutsemisele ning 4jast mängust 12 punkti

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                            VDS tegi mängu algul ikka eriti hullu tõrje, pigem 2tõrjet järjest. Tuleb tõesti tunnistada et igav mäng. Defoe sissetulekuga Spursi poolelt tekkis mul juba hirm + tõsiselt häiris kuidas Mido sai enamus peapallidest ManU karistusalas. ManU peaks oma keskkaitse küll korda saama sest see ei olnd normaalne enam(vähemalt teise poolaja lõpp).
                            Jään lootma,et Rooney platsile pääsemine toob teravust ründesse,sest just olukordade lahendamiseg täna ei hiilatud. Kuid siiski, 3punkti tänu vanameister Giggsi tegutsemisele ning 4jast mängust 12 punkti

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                              Algselt postitas fitti

                              .../ striim jukerdas ja kartulid kõrbesid pannile ära.
                              Ikka veel elad Vasja ja Fedja kõrval? Ma lootsin juba linna na sol´ hleb tulla
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                                Algselt postitas fitti

                                .../ striim jukerdas ja kartulid kõrbesid pannile ära.
                                Ikka veel elad Vasja ja Fedja kõrval? Ma lootsin juba linna na sol´ hleb tulla
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X