320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rooney passid olid need mis enamuse ilust mängu tõid, vaja ainult nüüd seda väravat ja poisi elu on ilus

    Kommentaar


      Igati meeldiv õhtu ja nauditav mäng oli. Rooney ja Smith oleks võinud ka oma võimalused ära lüüa. Rooney igaljuhul näitab juba vägagi head mängu, söödud olid täna suurepärased, prantslane lihtsalt ei osanud neid ära kasutada. Kõik töötas hästi täna! Okei, uni tikub peale. Ööd.

      Kommentaar


        Minu Poisid!!!!

        Kommentaar


          rooney on siis ühesõnaga oma hiilguse taastanud, kahju aint et tal veel värav jäi löömata, aga kül ükskord ta need ka lõpuks kõmmutab, liverpooli vastu võib minna suure enesekindlusega

          Kommentaar


            Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
            Parim panus täna mänguks taanlastega oleks Wayne Rooney to score.
            ROoney ei saand väravalegi kordagi pihta

            Kommentaar


              Good evening, mr. Smith. See oli minu jaoks tänase mängu kõige parem hetk. Kuigi viielt meetrilt võiks ju ära lüüa, aga noh, anname andeks. Taanlased näitasid üsna sümpaatset mängu, eriti esimesel poolajal, aga olgem ausad, seesama kena ja suhteliselt avatud mäng nad ka tappis. Üldiselt oli näha, et pärast teist väravat pingutati juba täpselt nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik. Samas, eks pühapäevast silmas pidades oli ka õige. Seetõttu ei hakka kedagi kritiseerima, kahju vaid, et Fletch etendas taas edukalt nähtamatut meest. Kuhu küll need ilusad tsenderdused kadunud on, mida ta hooaja eel ja algul jagas? Kurb.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                ega seal midagi muud üle ei jäänud kui kohustuslik võit võtta.

                mulle meeldis inglise vanahärrade kommentaar pubis kui richardson sisse tuli - "why he (sir) deliberately weakens the midfield". a johhaiidi, kui saha ei suuda ikka kahel korral üks-üks olukorras ära lüüa, siis on küll kurb.

                Kommentaar


                  Sahal, põrgulisel, on neid luhatud 100-protsendi-võimalusi viimaste mängudega kogunenud omajagu. Wiganite ja Copenhagenite vastu võib ju sellist luksust lubada, aga pühapäeval sedasi raisata ei või. Lõppudelõpuks olid kaks viimast väravat pigem vastaste ebaõnn, kui realiseeritud võimalused. Eks sama näpuviibutus käib ka kaptenipaela kandnud Rooney (ei tea, mis Scholes sellest arvas?*) ja Smithi ja vb ka Ole kohta.
                  Aga mäng oli vähemalt esimesel poolajal aus entertainment ja taanlastele kiitus selle eest, teisel mängiti peale JO'S väravat juba rohkem publikule, nagu Lembitu Kuuse tavatseb öelda.
                  Kahju, et Jonesile võimalust ei antud. Aga ehk saab ta selle allesjäänud CL mängudes, oleks kurb, kui eelmise suurepärase laenu-hooaja viljaks jääkski vaid taas reservides vindumine.

                  * ise küsin, ise vastan: "Some players, like Paul Scholes, don't want to be captain, so it was an easy choice," said Ferguson. "And Wayne did fantastically, as I expected."



                  Seda kah veel, et Bardsley näikse olevat mässu tõstnud.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    To IndrekL: Mikukesele??Kas ma lubasin end hellitusnimega kutsuda???Ja siis, kui zummi ei saa, siis ristiisa pubi ja vilde pub ajavad küll asja ära.Peace!!!!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      To IndrekL: Mikukesele??Kas ma lubasin end hellitusnimega kutsuda???Ja siis, kui zummi ei saa, siis ristiisa pubi ja vilde pub ajavad küll asja ära.Peace!!!!
                      Tulista! ..

                      Kommentaar


                        Oh ei! Ma ei tee sind märtriks!!!
                        AILTON

                        Kommentaar


                          mis mikukesel viga on... jumala nummi hellitus ju

                          Kommentaar


                            Scholesy jõuab homme 500. mängu piirikivini.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Veel üks jutuke Scholesist

                              Kommentaar


                                jah, ka bbc on väikene jutuke scholesi kohta. respektaabel. kahtlemata mu lemmikuimaid manus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X