320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks õhtu ei olnud.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Mulle on ringiklõpsates jäänud mulje, et iga jumala õhtu mingid teie särkides tüübid lippavad kusagil tagahoovis ringi. Sellel kanalil siis.
      tavaliselt tegu ikka reservi poistega aga et nüüd õiged mehed ka pilti lastakse on tore.

      Kommentaar


        --------------------------------------------------------------------------------

        väga hea, et nüüd siis ka mõne eeldatavalt tugevama meeskonna vastu võit suudeti võtta, ehkki mulle pigem tundus, et pool lihtsalt oli niivõrd crap ja me mängisime suht normaalse mängu, kui midagi hiilgavat.

        kui ma eelmine pooli liigamäng avaldasin imestust pennanti headuse üle, siis seekord pärast vahetusest sissetulekut polnud minu meelest teda üldse näha. aga tõepoolest oli meeldiv näha nt saha-lt suht head mängu, ehkki väravat ei tulnud, oli aktiivne. rooney kahjuks ründes nii väga ei hiilanud, aga küll tulevad ka tal väravad.

        nüüd aga tuleb seda vormi jätkata, võõrsil boltoni vastu ei saa kindlasti kerge olema.

        pennant oli jah suht pask
        AILTON

        Kommentaar


          ootoot...kuidas tsitaati saab teha???
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            ootoot...kuidas tsitaati saab teha???
            On selline nupp iga postituse juures angu QUOTE.
            Loodan et olin abiks.

            Kommentaar


              Loomulikult olid...tnx duud!!!
              AILTON

              Kommentaar


                Slline uudis!!

                Pärast suvist MM-finaalturniiri Inglismaa koondise kaptenipaelast loobunud ja uue peatreeneri Steve McClareni tulekuga üleüldse koondisest lahkuma sunnitud David Beckham (pildil) on hakanud kaaluma endisesse koduklubisse Manchester Unitedisse naasmist. Madridi Realis on ta uue juhendaja Fabio Capello käe all haruharva algkoosseisu mahtunud ja tema leping Realiga lõppeb järgmisel suvel.
                Beckham lahkus ManU'st - klubist, kus oli veetnud praktiliselt terve profikarjääri - 2003. aasta suvel ja üks peamisi põhjuseid oli tüli peatreener Alex Fergusoniga. 32-aastane poolkaitsja on nüüdseks jõudnud arvamusele, et toonased erimeelsused on ületatavad. Juba enne on Beckham öelnud, et Inglismaale naasmise korral on ta nõus esindama vaid ManU-t.

                "Ma armastan jalgpalli mängida ja kui ma seda teha ei saa, ei saa ma ka õnnelik olla. Mõtlen seda pidevalt läbi, kuid seletuseni ma jõuda ei suuda. See on väga raske, kui ma ei mängi ja ma tunnen ennast iga päev kurvana," rääkis Beckham. Real rääkis pikka aega, et ollakse huvitatud inglase lepingu pikendamisest, kuid sel sügisel on see hoiak muutunud. Teisenenud on ka Beckhamile pakutav palganumber, mida praegusega üldse võrrelda ei saa.


                mul poleks küll selle vastu midagi!!
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  Slline uudis!!

                  Pärast suvist MM-finaalturniiri Inglismaa koondise kaptenipaelast loobunud ja uue peatreeneri Steve McClareni tulekuga üleüldse koondisest lahkuma sunnitud David Beckham (pildil) on hakanud kaaluma endisesse koduklubisse Manchester Unitedisse naasmist. Madridi Realis on ta uue juhendaja Fabio Capello käe all haruharva algkoosseisu mahtunud ja tema leping Realiga lõppeb järgmisel suvel.
                  Beckham lahkus ManU'st - klubist, kus oli veetnud praktiliselt terve profikarjääri - 2003. aasta suvel ja üks peamisi põhjuseid oli tüli peatreener Alex Fergusoniga. 32-aastane poolkaitsja on nüüdseks jõudnud arvamusele, et toonased erimeelsused on ületatavad. Juba enne on Beckham öelnud, et Inglismaale naasmise korral on ta nõus esindama vaid ManU-t.

                  "Ma armastan jalgpalli mängida ja kui ma seda teha ei saa, ei saa ma ka õnnelik olla. Mõtlen seda pidevalt läbi, kuid seletuseni ma jõuda ei suuda. See on väga raske, kui ma ei mängi ja ma tunnen ennast iga päev kurvana," rääkis Beckham. Real rääkis pikka aega, et ollakse huvitatud inglase lepingu pikendamisest, kuid sel sügisel on see hoiak muutunud. Teisenenud on ka Beckhamile pakutav palganumber, mida praegusega üldse võrrelda ei saa.


                  mul poleks küll selle vastu midagi!!
                  pane pilt ka siis, muidu ei tea milline Beckham valja naeb
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    pane pilt ka siis, muidu ei tea milline Beckham valja naeb
                    Ma vastan ise. Algul oli selline (pildil koos B. Charltoniga): http://www.summersportsweeks.com/bobbycbeckham.jpg

                    Hiljem oli selline: http://www.manchesteronline.co.uk/Co...largeImage.jpg

                    Praegu on selline: http://newsimg.bbc.co.uk/media/image...colebex_pa.jpg

                    Oled ehk kohanud teda kuskil teles või meedias?
                    Last edited by sicmic; 25.10.06, 17:51. Põhjus: Kurat, linkidega panin mööda veits
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                      Ma vastan ise. Algul oli selline (pildil koos B. Charltoniga): http://www.summersportsweeks.com/bobbycbeckham.jpg

                      Hiljem oli selline: http://www.summersportsweeks.com/bobbycbeckham.jpg

                      Praegu on selline: http://www.worldcupblog.org/upload/beckham5.jpg

                      Oled ehk kohanud teda kuskil teles või meedias?
                      super, see jaigi puudu
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Slline uudis!!

                        Pärast suvist MM-finaalturniiri Inglismaa koondise kaptenipaelast loobunud ja uue peatreeneri Steve McClareni tulekuga üleüldse koondisest lahkuma sunnitud David Beckham (pildil) on hakanud kaaluma endisesse koduklubisse Manchester Unitedisse naasmist. Madridi Realis on ta uue juhendaja Fabio Capello käe all haruharva algkoosseisu mahtunud ja tema leping Realiga lõppeb järgmisel suvel.
                        Beckham lahkus ManU'st - klubist, kus oli veetnud praktiliselt terve profikarjääri - 2003. aasta suvel ja üks peamisi põhjuseid oli tüli peatreener Alex Fergusoniga. 32-aastane poolkaitsja on nüüdseks jõudnud arvamusele, et toonased erimeelsused on ületatavad. Juba enne on Beckham öelnud, et Inglismaale naasmise korral on ta nõus esindama vaid ManU-t.

                        "Ma armastan jalgpalli mängida ja kui ma seda teha ei saa, ei saa ma ka õnnelik olla. Mõtlen seda pidevalt läbi, kuid seletuseni ma jõuda ei suuda. See on väga raske, kui ma ei mängi ja ma tunnen ennast iga päev kurvana," rääkis Beckham. Real rääkis pikka aega, et ollakse huvitatud inglase lepingu pikendamisest, kuid sel sügisel on see hoiak muutunud. Teisenenud on ka Beckhamile pakutav palganumber, mida praegusega üldse võrrelda ei saa.


                        mul poleks küll selle vastu midagi!!
                        njh, aga ei usu et ta praeguses manus ka põhisse pääseb, Becham on parem äär, kus on ees C Ronaldo

                        Kommentaar


                          njh minaiytea tglt ta'n keskl ka mnginfd ja ma olen lugnd sccrnti frmist, et manuöl on keksle ilglt mehi juuurde vja nii et äkki ikka fergusön helistb tlle ja siis tleb ta tgasi ja me võidme jälle msitrite liiga naq
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            fti, mtu õllut tna?
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mt013 Vaata postitust
                              njh, aga ei usu et ta praeguses manus ka põhisse pääseb, Becham on parem äär, kus on ees C Ronaldo

                              samas mängib ronaldo ka vasakut äärt, kui vaja. iseasi, kas becks seda väärt oleks. vahetusena oleks ta ju hea tugevdus
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                fti, mtu õllut tna?
                                2 l Blond Ice'i. Või midagi muud siukest. Plastpudelist. Süütevedelik igaljuhul ei olnud.

                                Ma lugesin, et Paul Ince kaalub ManUsse naasmist. Ei, auka. Mis arvate? Ja Lee Sharpe ja Jaap Stam oleks ka vahetusest päris head. Na.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X