320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
    Jah, on hakkama saanud, ent mulle seostub ta siiski pigem teatava ebakindlusega. See võib nüüdki välja lüüa, ent ongi hea, kui kaitseliin end senisemast tõsisemalt võtab ning oma oskusi tõestab.
    Ega jah, mis ajast on poolast väärt kraami tulnud, sitt nali tglt, ma loodan et vend näitab ikka ennast heast küljest ja tõestab et suudab VDS asendada.
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      Ega jah, mis ajast on poolast väärt kraami tulnud, sitt nali tglt, ma loodan et vend näitab ikka ennast heast küljest ja tõestab et suudab VDS asendada.
      ma tahaks näha vds asendajana pigem ben fosterit, kui tommi poissi. foster ju inglise poiss ka ja puha.
      /

      Kommentaar


        Algselt postitas timmu99 Vaata postitust
        ma tahaks näha vds asendajana pigem ben fosterit, kui tommi poissi. foster ju inglise poiss ka ja puha.
        Järgmine hooaeg juba Ben Foster Nummero Uuno
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Järgmine hooaeg juba Ben Foster Nummero Uuno
          Jah, sellepärast ju VDS aastase lepingupikenduse saigi.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Te unustate O'shea ära...

            Kommentaar


              Ritchie Jones läheb Adam Eckersley'le seltsiks

              Kommentaar


                Rooney on imeline.........2:0 oli superliigutus (y)
                MU FCUK

                Kommentaar


                  Suht minimaalse pingutusega vajalik tulemus. Teise värava oleks võinud muidugi palju varem lüüa. Rooney on Rooney, sellised liigutused ei tohiks enam suureks üllatuseks olla

                  Kommentaar


                    Võrdlemisi nõrk, liialt "lõdva randmega" mängitud teine poolaeg, aga kolm punkti käes. Kahju, et Rooney esimesel poolajal ei suutnud enda loodud võimalust ära lüüa, kohati on see palli kontrollimise võime tal ikka täiesti müstiline.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                      Rooney on imeline.........2:0 oli superliigutus (y)
                      Ei ole küll veel näinud, ent Eurosport.com kirjeldus "half boxer, half ballerina" on vist sobiv?
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        nojah, tundkem siis rõõmu kolmanda järjestikuse clean sheet-i ja chelseaga +6 vahe üle.

                        Kommentaar


                          Rooney on viimasel ajal tõesti ägedaid sähvatusi teinud. Annab Ronaldinho mõõdu välja.

                          Kommentaar


                            http://www.sportnet.ee/index.php?id=41795 Cristiano Ronaldo tahab klubilt kolm korda kõrgemat palka
                            praegu saab küll vähe palka...
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              hmmm,tahab natukene palju ja seab sellega kogu juhtkonna raskesse seisu: Kui tõsta Ronaldol, miks siis teiste palgad nii väikesed peaksid olema.
                              Samas on Cristiano antud juhul seda ka väärt, iseasi kas see palganumber ikkagi osutuks talle Lõunamaise päikese asendajaks. Elame-näeme kas Glazerid ja Gill raatsivad omamoodi sensatsiooni teha, ise kahtlustan,et tegelikkuses kui palgasuurendus tuleb, siis maksimaalselt mingi 120 000-ni.

                              Kommentaar


                                Esiteks on see juba õige mitu nädalat vana uudis, algul räägiti, et ta ei kavatse üldse mingitel tingimustel lepingut pikendada. Ja kindlasti saab seda pläma erinevates variatsoonides veel mõnda aega siit-sealt lugeda. Aga no kamoon, laps saab ka aru, et tegelikult ja eeskätt on tegu lihtlabase agentide haibiga, et mehe turuväärtust veelgi kõrgemaks kangutada. Let me guess, Sportnet on selle taas võtnud kuskilt Sunday Mirrorist vms läbinisti usaldusväärsest allikast? "Tundmatuks jääda sooviv lähedalseisev isik..." jt toredad stampkujundid kindlasti - give me a break. Ronaldo praegune leping kehtib 2010. aastani ja jutt käib uuest viieaastasest lepingust pärast seda, praegu ei ole kellelgi mingit vajadust ega ammugi mitte kohustust hakata talle ulmesummasid maksma.

                                Ja olgem ausad, tegelikult on ju algusest peale see tõsiasi üsna kindlalt ja selgelt Old Traffordi kohal rippunud, et ühel hetkel ta kuhugi lõuna poole liigub. Selles mõttes tõesti - maksa mehele või miljon päevas, millalgi läheb ta ikka. Ja kuigi ideaalis oleks muidugi väga hea selle transferi pealt mingid ümmargused numbrid ka teenida, ei ole samas mõtet selle nimel ka ilmsele agentide väljapressimisele järele anda.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X