320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    You lucky bastard... Ei, no tegelikult oli teine poolaeg ju päris okei, aga seda ma küll tõesti ei mõista, mis sundis vanameest mängu sellise poolkaitseliiniga alustama. Pannud siis vähemalt Smith sisse, aga ei, selle asemel jälle need linnud Tõnisted seal keskel "ehitavad" rünnakut. Ja no Edwin, kurat, nii ei tõrjuta ju. Teisel poolajal üritas korra ka, aga Pompey mehed ei jaganud lahti, et jälle väravat kandikul pakutakse. Lõpuks veel natuke ebaõnne ka peale ja ongi jälle jama majas. Fakit.


    E: ahjaa, ühtlasi ka õnnitlused Portsmouthi rekkajuhtide ametiühingule uue liikme värbamise puhul. I have seen the glory of the lights of the lorry park, the lights of the lorry park...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Täiesti kohutav mäng oli. Julgeks väita, et Unitedi selle hooaja kõige mannetum esitus Premieris (ja ka teistes suuremates sarjades, kaarling kappi ei arvesta). K-Rich oma harilikul tasemel, pool süüd esimeses väravas kindlalt tema suutmatusel oma kasti joonel palli kontrollida ja üleüldse totaalselt lootusetu esitus, mitte ühtegi positiivset hetke. Giggs oli paraku talle küll täiesti vääriline vahetus, pärast esimest suurepärast palli Rooneyle ei suutnud vist ühtegi söötu oma meestele suunata. Heinze overlapping on täielik null. mitte ühtegi korralikku tsenderdust või head seinamängu, teravaid jookse. Annaks jumal, et Evra juba järgmiseks mänguks põhis oleks. O'Shea sai küll lohutusvärava kirja, aga muidu Heinzega samaväärne esitus. Edwinil suur osa süüd mõlemas väravas, miskipärast on see palli enda ette tõrjumine tal mingiks meelisliigutuseks saanud, kolm korda sama viga kahe mängu jooksul. Teine Pompey värav oli jälle tasemel komöödia Ferdinandi ja VDS-i esituses, vanad head Laurent Blanci, Silvestre ja Barthezi show actid tikuvad vägisi meelde. Positiivsest küljest ei jäänud vist kedagi meelde, Scholes ja Carrick tegid küll kõvasti tööd, aga seda väga vajalikku sähvatust ei tulnud ka nendelt. Ronaldo samuti seekord keskpärane, aga selles oli suur osa ilmselt selles, et esimesel poolajal kohtunik Pompey kaitsjatel teda segamatult lõhkuda lubas. Suudeti mänguisu poisist seekord välja peksta.

      Üldiselt ma ütleks, et ise me selle jama endale kaela tõmbasime, pannes K-Richi ja Fletchi põhisse ning Rooney üksi ette. Ilmselt üritas Fergie Roma mänguks jõude säästa, aga kokkuvõtteks tuli jälle välja nagu alati. Kui nüüd Roma vastu peaks sitasti minema, jääb sellest nädalast küll väga sitt maik suhu. Aga katki pole veel muidugi miskit, CL ongi suht poogen, liiga tuleb see-eest ära võtta. Ja Chelsea 14 mängu järjest ka võita ei suuda, selle peale võin oma lihavõttemunad panti panna.

      Kommentaar


        Vanamees(sir alex) läheb ahneks, tahab mitut karikat ja puhkas vast giggsi ja OG-d teisipäevaks. Mu arust võiks selle ühegi kätte saada, muidu jääb üldse ilma. See oleks ikka jube nõme kui nüüd käest anda kõik.
        Euroopas tglt mu arust eriti lootust pole, sellise kaitseliiniga, ega ronaldo kõike ka ära teha ei suuda. Roma arvatavasti omatakse ikka ära, aga mine tea, lyoni pani roma just võõrsil kotti. Peasi et Tati-Totti ei lööks. rõve vend.
        enam ei tohi premieris ühtki punkti loovutada, sest ma ei tahaks et kõik chesli-manU mängule jääks. Vanamees, krt, mõtle midagi välja nüüd!

        Kommentaar


          mis te vanalt nõuate. mees juba sitast saia küll teinud see hooaeg, üle kõigi ootuste hea aasta ju olnud teil.

          Kommentaar


            Sack! Sack! Sack!

            Kommentaar


              Kus Roma fännid on alles õhku täis läinud...
              20 LEGEND

              Kommentaar


                las sitapead tunnevad sellest 2-1 võidust nii kaua rõõmu kuni seda jätkub... küll nad pärast teisipäeva madalamaks kui muru tagasi langevad

                Kommentaar


                  et kui Roma fänn, siis kohe sitapea?

                  Kommentaar


                    ei, kui fänn, siis sitapea.

                    Kommentaar


                      Itaalia politsei poolt avaldatud video toimunust: http://tv.repubblica.it/home_page.ph...romplayer=8905

                      Võiks öelda, et teistsugune kui meedia näidatu.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Itaalia politsei poolt avaldatud video toimunust: http://tv.repubblica.it/home_page.ph...romplayer=8905

                        Võiks öelda, et teistsugune kui meedia näidatu.
                        Selles videos nähtu põhjal tegutses politsei enesekaitseks ja ainuvõimalikul moel. Kui kaakide kari liiga lähedale jõudis, anti nuiaga. Mis sa ikka muud peale hakkad sellistega.
                        Õudsed inimesed. Jalgpall tuleks ära keelata.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Noh, selle video järgi olid esimestena 'barrikaadidel' ikkagi roomlased. Ülejäänud video ajal ei pööra kaamera kordagi sinna sektorisse, nii et mine võta kinni, kas nad provotseerisid seal edasi v. mitte. Mitte et see nö. burberry-mütsi-kontingenti õigustaks, kes täie auruga politseinikke peetima hakkasid. Lõpuks sai aga ikkagi valimatult see, kes ette jäi.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Ühte olen. Ei, kahte!

                            Tegelt päris mitut.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Hm, ma selle video pealt nagu küll mingit sellist ManU fännide agressiooni ei näinud, mis oleks sundinud kedagi tampima hakkama. Tegelt võiks üleüldse algatada diskussiooni teemal, et miks peab politsei sekkumise puhul alati nende esimene samm olema kohe mingite kumminuiadega vehkimine, aga maiviitsi praegu lihtsalt... ehkki sellegipoolest on minu meelest need viimased intsidendid just sel hetkel rohkem või vähem kontrolli alt väljunud, kui kellelgi dubljonkaga üle küüru väänatakse ja siis mõned kotkad kaitsma või tagasi tegema lähevad. Kindlasti mõni leiab, et lollile tulebki kaigast anda, aga imho see võib küll konkreetse indiviidi hetkeks maha võtta, samas teistes tekitab vaid viha ja agressiivsust kordades juurde. Ma üldiselt rahulik inimene, aga kui näed, et teisele mingi jurakaga äsatakse, siis kardan küll, et endal roniks ka kops õige ruttu üle maksa vist. Psühholoogia värk puhtalt. Siiski tänapäeva tehnilised võimalused peaks nagu pakkuma ka teistsuguseid publiku kontrollimise vahendeid, ega me kiviajal ei ela, et kõigepealt nuiaga pähe ja siis vaatame, mis edasi saab. Mitte et mul hetkel oleks midagi konkreetset selles osas välja pakkuda, aga sellised mõtted tulid pähe lihtsalt, kui vaadata neid viimase aja sündmusi.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Hm, ma selle video pealt nagu küll mingit sellist ManU fännide agressiooni ei näinud, mis oleks sundinud kedagi tampima hakkama. Tegelt võiks üleüldse algatada diskussiooni teemal, et miks peab politsei sekkumise puhul alati nende esimene samm olema kohe mingite kumminuiadega vehkimine, aga maiviitsi praegu lihtsalt... ehkki sellegipoolest on minu meelest need viimased intsidendid just sel hetkel rohkem või vähem kontrolli alt väljunud, kui kellelgi dubljonkaga üle küüru väänatakse ja siis mõned kotkad kaitsma või tagasi tegema lähevad. Kindlasti mõni leiab, et lollile tulebki kaigast anda, aga imho see võib küll konkreetse indiviidi hetkeks maha võtta, samas teistes tekitab vaid viha ja agressiivsust kordades juurde. Ma üldiselt rahulik inimene, aga kui näed, et teisele mingi jurakaga äsatakse, siis kardan küll, et endal roniks ka kops õige ruttu üle maksa vist. Psühholoogia värk puhtalt. Siiski tänapäeva tehnilised võimalused peaks nagu pakkuma ka teistsuguseid publiku kontrollimise vahendeid, ega me kiviajal ei ela, et kõigepealt nuiaga pähe ja siis vaatame, mis edasi saab. Mitte et mul hetkel oleks midagi konkreetset selles osas välja pakkuda, aga sellised mõtted tulid pähe lihtsalt, kui vaadata neid viimase aja sündmusi.
                                ei noh mis sa ise teeksid antud olukorras, mitmeid kordi rohkem fänne su ümber ja siis hoia korda, eks väike kartus ole ikka ja ja ju hirmust tuleb paar pauku anda teistele hoiatuseks kui keegi liiga lähedale tikub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X